Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

S tem protokolom ni nič narobe. Nesreče s telesnimi poškodbami je smiselno da se raziščejo in evidentirajo zaradi nadaljnih posledic. Verjetno je to da si sam poškodovan pa letiš v bolnico redek primer. Če padeš v krožišču je lahko tvoja krivda al pa krivda razlitega olja..policija je pa uraden dokaz.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, DAMI34 said:

Če padeš v krožišču je lahko tvoja krivda al pa krivda razlitega olja..policija je pa uraden dokaz.

Ja, napišejo neprimerna hitrost glede razmere na cestišču. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ftp pravi:

Ja, napišejo neprimerna hitrost glede razmere na cestišču. :?

Nisem napisal, da morajo pošteno obravnavat. V tem primeru če se bojiš jo z zlomljenimi rebri pobrišeš naprej.

Dejstvo pa je, če zapiše da je motorist padel na razlitrm olju, lahko zadeve gredo naprej. Al pa je oproščen kazni te famozne neprilagojene..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija je se kul, v določenih norih državah moraš plačati tudi policijsko posredovanje :), potem plačaš se administrativi postopek predpisovanja kazni, na koncu pa se administrativne stroške sodišča. Vsakič ko se pritožiš, ti administrativni stroški narastejo. Rezultat: večina vozi po omejitvah, vključno z motoristi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, nejc74 pravi:

Slovenija je se kul, v določenih norih državah moraš plačati tudi policijsko posredovanje :), potem plačaš se administrativi postopek predpisovanja kazni, na koncu pa se administrativne stroške sodišča. Vsakič ko se pritožiš, ti administrativni stroški narastejo. Rezultat: večina vozi po omejitvah, vključno z motoristi ?

Ja..in plače so 10x večje, da vse plačaš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, DAMI34 said:

Ja..in plače so 10x večje, da vse plačaš ?

ja in ne, pri malo bolj resnih kazen gre ta na večkratnik dnevnega zaslužka, tako da njihove kazni dosegajo nore nivoje, mislim da je bila najvišja kazen za prehitro vožnjo po AC preko 1 miljon frankov ? saj s tem nočem nic (pametnega) povedat, samo to da so različni pristopi. Saj v Afganistanu po mojem ne dobiš kazni za prehitro vožnjo, te pa kamenjajo ce prešuštvuješ.

Mislim pa da kar v nekaj evropskih državah precej resno "analizirajo" in dokumentirajo vsako nesrečo. Nizozemska tudi ce se ne motim. Švicarji so tudi obsedeni s tem, recimo se dva na AC malo dotakneta, ustavijo avto, AC se zabaše, kolona za par ur, vsaj en, ce ne oba faseta ful kazen, pol policaji se par ur rišejo s kredo po tleh itd. Namesto da bi se unadva zmenila na prvem izvozu. Stvar (ne)kulture, oziroma pomanjkanja domišljije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijani nimajo teh problemov ?

Bum trask, scusa, ma va fan culo bruuuuum ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa tud vsake tok te spustijo v kolono, v Svici te bojo pa samo ce sedi v avtu balkanc al pa mediteranc (k sreci nas je vec kot cetrtina ?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, KARMEN1 said:

Glede na to, da je sam prišel v bolnico, je mogel reči, da je padel z balkona ?

ozrioma, da je po stopnicah padu. Sicer je pa stari car, s prebodenimi pljuci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loh bi reku da je Švicar, pa da je vozu po pravilih in so se rebra sama zlomila ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, nejc74 pravi:

ozrioma, da je po stopnicah padu. Sicer je pa stari car, s prebodenimi pljuci.

ja, srecen konec v konkretnem primeru - da bi se model cim prej saniral.. ???

ampak: a bi bil car tudi, ce bi na poti na uregenco izgubil zavest in se celno zalepil v avto, zradiral pesca, nabil biciklista...? ?

saj takoj po padcu iz zepa res ni mogel vzet rentgena pa se "samodiagnosticirat" (kaksna kul tujka ?), ampak bolecine so morale bit svinjske - tudi, ce ga je adrenalin "utrjeval", se mu je verjetno vsak nadaljnji kilometer bolj poznalo tako na bolecinah kot na sapi... ?

sem tole dodal samo v razmislek za (bohnedej) kak bodoc primer na obmocju, ki je solidno pokrit z nujno medicinsko pomocjo in ni "tri dni jezdenja od zadnje bajte"... temule pa se enkrat zelja za cim prejsnje okrevanje in varno drajsanje vsem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 8. 2021 ob 19:51, thumper pravi:

ju poznaš? ker on je imel ocvrte ona pa na žaru..

@DAMI34 zakaj si tako zaprepaščen? ker za @ligenjček vem zakaj .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, thumper pravi:

@DAMI34 zakaj si tako zaprepaščen? ker za @ligenjček vem zakaj .. :P

K moram domol. Krek ukazu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, boki brm pravi:

ja, srecen konec v konkretnem primeru - da bi se model cim prej saniral.. ???

ampak: a bi bil car tudi, ce bi na poti na uregenco izgubil zavest in se celno zalepil v avto, zradiral pesca, nabil biciklista...? ?

saj takoj po padcu iz zepa res ni mogel vzet rentgena pa se "samodiagnosticirat" (kaksna kul tujka ?), ampak bolecine so morale bit svinjske - tudi, ce ga je adrenalin "utrjeval", se mu je verjetno vsak nadaljnji kilometer bolj poznalo tako na bolecinah kot na sapi... ?

sem tole dodal samo v razmislek za (bohnedej) kak bodoc primer na obmocju, ki je solidno pokrit z nujno medicinsko pomocjo in ni "tri dni jezdenja od zadnje bajte"... temule pa se enkrat zelja za cim prejsnje okrevanje in varno drajsanje vsem ?

Močno dvomim, da se je pripeljal sam. Rebra bolijo res hudo, težko se premikaš, gibi med vožnjo avtomobila so skoraj nemogoči. Vsekakor je to človek z zelo visokim pragom bolečine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kaldu pravi:

Močno dvomim, da se je pripeljal sam. Rebra bolijo res hudo, težko se premikaš, gibi med vožnjo avtomobila so skoraj nemogoči. Vsekakor je to človek z zelo visokim pragom bolečine.

Adrenalin dela čudeže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kaldu pravi:

Močno dvomim, da se je pripeljal sam. Rebra bolijo res hudo, težko se premikaš, gibi med vožnjo avtomobila so skoraj nemogoči. Vsekakor je to človek z zelo visokim pragom bolečine.

Se da. Verjemi! Še kaj drugega... Iz prve roke. Je pa butasto. To pa ja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Scarabeo 500 pravi:

Adrenalin dela čudeže.

potrdim! Prvih 10 minut, pol pa droga prime :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

potrdim! Prvih 10 minut, pol pa droga prime :P

 

Meni je držalo od hitrega popravila ročice pa do doma. :) V tistem trenutku itak ne veš, če imaš kaj polomljeno - če seveda ni totalno zlomljeno. Potem pa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa...čist vse veš, za vsako vlakno v telesu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

potem pa...čist vse veš, za vsako vlakno v telesu :P

 

Meni se je zdelo kot, da bi me kdo pretolkel s šniclhamrom. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Scarabeo 500 pravi:

Meni se je zdelo kot, da bi me kdo pretolkel s šniclhamrom. :)

ko sem ležal na oddelku že 14 dni, so me obvestili, da po kakem mesecu morajo odtegniti protibolečinske infuzije, saj je nevarno za ledvice. Pa sem bil brihten in stegnil jezik, men kar sedaj dejte, saj me nč ne buli :P

Zvečer sem že tulil od bolečin :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

ko sem ležal na oddelku že 14 dni, so me obvestili, da po kakem mesecu morajo odtegniti protibolečinske infuzije, saj je nevarno za ledvice. Pa sem bil brihten in stegnil jezik, men kar sedaj dejte, saj me nč ne buli :P

Zvečer sem že tulil od bolečin :D

 

Poslušaj stroko. :) 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če niso sli v ku..c Kmalu bo tudi pri nas:headbang: 

Pariz se od danes upočasnjuje: pravzaprav so bile danes zjutraj uvedene nove omejitve hitrosti, ki omogočajo največ 30 kilometrov na uro za promet z vozili. Ukrep zadeva skoraj vse mestne ulice, z izjemo nekaterih večjih arterij, kjer omejitev ostaja pri 50 km / h: bulevar des Maréchaux, del dolge Sene, bois de Boulogne in Vincennes ter štiri glavne državljanske osi , vključno z Elizejskimi poljanami. Oproščena je tudi obvoznica okoli Pariza, ki ohranja promet pri 70 km / h kljub prvotnim načrtom za zmanjšanje hitrosti tudi tukaj.

https://www.avvenire.it/attualita/pagine/parigi-svolta-a-30-chilometri-all-ora

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!