Skoči na vsebino

Perspektive moto zborov


Priporočene objave

Ni potrebe po povečanju leta. Dovolj bi bilo, če bi bila taka klima, da bi sezona bila daljša .)

Po mojem bo večina motozborov ostala, vendar se bodo vedno bolj in bolj spreminjali v vaške veselice. Motoristi bodo prišli iz bližnje okolice, drugače pa bodo prireditveni prostor polnili domačini. In nekaterim klubom je prav vseeno, saj jim domačini tudi dajejo zaslužek. Ponavadi popijejo in pojejeo celo več kot večina motoristov (tistih ki ne kampirajo). Obiski so v glavnem povsod dobri, ampak v smislu števila ljudi (kot sem že omenil) in ne po številu motoristov.

Ostalo pa bo zelo malo število pravih moto zborov, na katerih bodo prevladovali motoristi. Pa saj vsi vidimo, da je v temah o moto zborih vedno več govora o tem koliko pešadije je bilo na kraju dogodka.

nevem zakaj vas toliko moti pešadija na motozboru? A ni bistvo motozbora druženje ljudi, ki jim je pač všeč taka vrsta zabave? Tud na gasilske veselice ne hodjo samo gasilci.

Več pešadije k je na zboru, več ljudi se bo prepričalo,da ste motoristi fejst ljudje in da se od drugih ne razlikujete, le stil lajfa imate pač drugačn..

Ja, nisem motoristka in verjetno nikol ne bom, hodm na motozbore, zaradi ljudi in mi je čist vseeno če vozjo motor ali ne...važno mi je, da so LJUDJE.

tako je moje mnenje, zdej me pa napadte k se sploh upam kak pisat k nisem motoristka. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa se oglašaš, če nisi motoristka!!! :angry2:

Mah, saj ne. Saj nisem nikjer napisal, da mene to tako zelo moti. Moti me edino, ko je kako sranje kje na motozboru. Največkrat ga povzročijo pijani lokalci (nemotoristi). Drugače pa mene to tako ne moti, saj tudi kar nekaj mojih kolegov gre na motozbor pa niso motoristi. Napisal sem samo trenutno stanje kakršno pač je. Ice pa ga je lepo povzel in napisal zakaj je tako. So res še le redki klubi, ki bi se odpravili na oddaljene motozbore. Verjetno tudi zaradi tega, ker jih je enostavno preveč. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče nemotoristov na motozboru- me motijo predvsem tisti, ki preveč šlatajo motorje, razna mularija, pol pa se bojiš, da ti še kaj ne sunejo. Dost bolj je na manjših zborih kjer ni tok lokalcev in se pobira vstopnina, kjer take odbija. Kar se pa tiče zborov tu, bi se morali malo zgledovati po sosednji Avstriji, kjer napravijo pravo fešto in je res marsikaj zanimivega za videt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

soncy prau maš se ni pomembno kdo si sam da maš pravo mnenje a voziš al ne

glavno da maš rad ljudi in druženje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se le spreminjajo zbori v vaske veselice ?

ker se skoraj noben klub vec ne vozi nekam dlje (in ne 50 km okoli lastenga vodnjaka).

tradicija veleva, da ce se pride na zbor nekega kluba se izroci najprej povabilo klubu in nato ostalim gostom.

potem klub vrne obisk itd. samo kot receno, ce se motosrenja ne vozi vec kot 50 km tja in nazaj ni za pricakovati obiska od ljudi odaljenih 200 in vec km................

Zelo dobro povedano !!! :worship: Tudi sam imam enako mnenje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor pač postaja neka osnovna komoditeta in ne več nekaj posebnega, ni več zgolj stvar najbolj zagrizenih navdušencev, ampak bolj nekaj, kar nekdo ima, ker si pač lahko privošči ... in gre morda še na kak zbor pogledat ,seveda, če ni preveč oddaljen, ker toliko časa pa ne namerava namenjati tem zadevam, ima še druge prioritete v življenju ...

Že šnops preveč mešaš z vodo, dobiš nekaj, kar sploh več ne vseka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po slisanem zadnje case se mi nekako zdi, da so alternative samo dve oz. tri.

1. zbor narediti in placati

2. zbor ne narediti

3. prijaviti "inkasante" in "placati".

slovenija je v EU. nazdravje. skol. prost. cheers. santé.

hop & ex.

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!