Skoči na vsebino

Perspektive moto zborov


Priporočene objave

nej za te pol kak ustrezen manjši oder postavijo, sej ne bo gužve okol....lohka kar eno mizo pa bo zadeva rešena... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej za te pol kak ustrezen manjši oder postavijo, sej ne bo gužve okol....lohka kar eno mizo pa bo zadeva rešena...  :lol1:

ne, ne, ne, my friend. za te bi morali večji oder postavit. na majhnga namreč ne pridejo gor. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: yep, smo se (lenny, phil in moja malenkost) rezali ko zmesani od brnika do MB in moskanjcev in naslednji dan nazaj. :grim

nisem vedel, da je Lenny Krawitz tudi špilal v moškanjcih .) (po moje si mislu Lemmy)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej za te pol kak ustrezen manjši oder postavijo, sej ne bo gužve okol....lohka kar eno mizo pa bo zadeva rešena...  :lol1:

Nekateri smo to zadevo predlani v Tolminu na zelo eleganten način rešili :grim :grim

šepomnitetovarišipress :yea2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razloži+slikce(al pa rajši tud ne :doze: )

Če si spreten jih boš čisto enostavno našel v arhivu Motomarsa ... pod komentarji od predlanskega zbora v Tolminu O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri smo to zadevo predlani v Tolminu na zelo eleganten način rešili  :grim  :grim

šepomnitetovarišipress  :yea2:  :yea1:

:eek:

oooo ... jaja še pomnemo tršica :grim :grim ... tega pa hitr se ne pozabi :D

ob 10ti 0bletnici ponovitev ?? :kva2: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

oooo ... jaja še pomnemo tršica  :grim  :grim  ... tega pa hitr se ne pozabi  :D

ob 10ti 0bletnici ponovitev ?? :kva2:  :devil:  :devil:

O:-) :yea1: :yea2: :xx: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem vedel, da je Lenny Krawitz tudi špilal v moškanjcih  .) (po moje si mislu Lemmy)

:worship: mea maxima..........pepel sem tudi ze porabil.

seveda LEMMY. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ima. kot pri vseh drugih dogajanjih je tudi v tem primeru odprtih nesteto opcij/ perspektiv.

a je trenutno samo ena realna. komu se pa da tresti 9 mesecev ce bo, kako bo itd.

cakamo, da bo kdo v sloveniji "napravil" kaj vecjega in bomo lahko mi enkrat uzivali. to cakanje traja sedaj ze 3 leta. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

what the fuck for?!

klub ni nekaj, kar menjas kot usrane gate. razen ce nimas v mislih "_prestiza_".

meni so bolj pomembni ljudje in ne nekaj kar ima nekdo nekje narisano (ali ne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, kaj pa motozbor tvojega kluba, a ima se kaksno perspektivo?

seveda ima. kot pri vseh drugih dogajanjih je tudi v tem primeru odprtih nesteto opcij/ perspektiv.

a je trenutno samo ena realna. komu se pa da tresti 9 mesecev ce bo, kako bo itd.

cakamo, da bo kdo v sloveniji "napravil" kaj vecjega in bomo lahko mi enkrat uzivali. to cakanje traja sedaj ze 3 leta. :fredy:

Ice...a si zamenjal klub?

what the fuck for?!

klub ni nekaj, kar menjas kot usrane gate. razen ce nimas v mislih "_prestiza_".

meni so bolj pomembni ljudje in ne nekaj kar ima nekdo nekje narisano (ali ne).

TAKE IT EASY! Kot sem slišal RW ne obstajajo več in glede na to, da si bil vprašan ali ima zbor tvojega kluba kakšno perspektivo sem sklepal, da si se pridružil kakšnemu drugemu klubu in da boste morda nadaljevali začeto RW sceno!

Osebno nimam nič proti RW in s parimi člani smo prav dobro hangal ampak ne zdej wn padt če te človek lepo vpraša!

Tistega z gatami pa tut nisem dobro dojel, če velja moj drugi stavek tega odgovora. Če pa sem narobe slišal pa sorry in še enkrat sorry za off topic!

Osebno pa sem mnenja da trenutno imajo največji in najbolj komercialno naravnan zbor, ki se približuje podobi RW...zbor v Medvodah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem cisto "lahek" (ajde, ce vzames 96 kg kot _lahko_ :) ).

sem ti samo odgovarjal, brez kakrsnihkoli stranskih efektov.

ergo peace and not piss be with you.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
sem cisto "lahek" (ajde, ce vzames 96 kg kot _lahko_ :) ).

sem ti samo odgovarjal, brez kakrsnihkoli stranskih efektov.

ergo peace and not piss be with you.

Valda si lahek - docent... ko bos enkrat centurion bos tezak :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa ne vem kk je z letošnjimi zbori... V motoristu ni izšeu še noben koledar, na motosvetu tut še ni ne duha ne sluha o motozborih za 2005,... :?

No, to je res, d še nism pogledou na stran od ZMKS :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

hy

naj še jz dodam zbori bodo ker narod pride tja in fešta,tud jz tj pa tj na katerega kar se pa skupin tiče k so vedno iste je pa tko se če je muzka u živo je čist drgač k pa na cedejki in se da poslušat sicer pa mašp koga zraven pa debatiraš in sploh ne slišš je

mejte se pa varno vožno vsem r.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!