Skoči na vsebino

Gradbišča na cesti


Alla

Priporočene objave

Na cesti med Spodnjo Idrijo in Mostom na Soči ne več semaforjev in gradbišč in lahko si samo želimo, da bi bila vsa ta cesta taka, kakršni so sedaj "renovirani odseki" ... :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IDRIJA.COM  =  IDRIJA, 9. septembra – Dolgo in težko pričakovana sanacija brežin nad cesto v Zali se je ta teden le pričela. Celotno območje so razdelili na tri odseke. V prvem in tretjem bodo odstranili dober meter brežine. Najprej bodo z območja očistili drevesa in grmovje. Sledilo bo utrjevanje sidrišč in napenjanje varovalnih mrež. Glavni izvajalec del je CPG, ki je za specialna in nevarna dela najel tudi podizvajalce. Bodo pa morali v času večjih posegov vozniki pokazati še malo več potrpljenja, saj bodo zaradi varnosti udeležencev v prometu zapirali ta odsek Zale tudi za daljše časovno obdobje. Kako bodo rešili problem velike previsne skale v drugem sektorju, pa ta trenutek ni jasno. Zoper prvotni načrt direkcije, da bi skalo minirali, se je oglasilo več strokovnjakov, ki so predlagali drugačne rešitve. Več o tem pa v najnovejši izdaji Idrijskih novic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni toliko zaradi razrite ceste .. ampak zaradi ignorantskega odgovora .. "znak je postavljen zdaj se pa jebite" (prevedu sm malo po domaće)

 

Da bi vsaj napisali malo bolj diplomatsko .. recimo .. "V tem letu ni planiranih sredstev za obnovo tega odseka, vendar se bomo potrudili, da rezerviramo sredstva v najkrajšem možnem času. Hvala za opozorilo. "

 

:krneki:

 

post-3497-0-21688300-1442385741_thumb.jpg

vir: Zveza motoklubov Slovenije

 

aja... pozabu napisat : ogorćeno sem zgrožen na tem

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Cesta med Pontebbo in Nassfeldom je (še vedno) zaprta zaradi plazu (cesta je sicer očiščena, ampak geologi so presodili, da trenutno ni varna).

Pontebba-Nassfeld.jpg

Pontebba-Nassfeld2.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

http://www.zurnal24.si/novost-pravilnik-zapora-zapore-dars-avtoceste-nocno-delo-clanek-272844

"Dosedanji pravilnik je namreč nalagal, da lahko začasno zaporo na avtocesti vzpostavi šele po jutranji konici, novi pa celo nalaga upravljalcu avtocestnega omrežja, da mora zapore vzpostavljati ponoči ali med zmanjšano prometno obremenitvijo - čez vikend.     ... :eek::eek: ...  .. .. .. :lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hah tudi jaz sem bil cisto v soku da so se spomnili to cesto popravt pa to je nekej neverjetno

sem moral kolega ki tam zivi prov tja poslat da mi res potrdi da slucajno nisem sanjal ali kaj podobnega :)

probno vrjetno lahko pricakujemo nekje v letu 2018 glede na hitrost nasih cestnih sluzb :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Opozorilo za tiste, ki se vozijo iz Dornberka proti Novi Gorici: pri kraju Dombrava malo naprej od Tekstilne tovarne Okroglica, so asfaltirali dva ovinka in utrdili rob ceste z peskom, ki je tudi na cesti. Ta drugi ovinek je zelo drseč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Bodite skrajno previdni na relaciji Tolmin-Kobarid, včeraj se je en že ulegel. Prav grdo izgleda gradbišče, malo asfalta, malo mivke, pa vsake toliko kupi peska (vseh vrst) ;)

Tolmin-Kobarid.jpg.f2ca82e4626cbddf4a71840397aac698.jpgTolmin-Kobarid2.jpg.0ebf33cf436d3291aec7cedd11c54cd5.jpg

Popravljeno . Popravil 3nity
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Postojni je kar "dolgo" gradbišče, seveda s semaforskim usmerjanjem prometa ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!