Skoči na vsebino

Yamaha WR 125 X/R


Noiser69

Priporočene objave

kje boš pa naroču jst sm šu u HMC pa je reku da pokliče k bo cena

jst ga bom pr šternu...mi je reku d me bo poklicov k zve ceno, to naj bi pa blo v decembru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4000€ ... tako drag pa spet ni , če ima tomos yamahin agregat pa stane manj kot 3000€ .hjao ... tale če stane nekje 3200€ :whistle: :naughty:

Prvo kot prvo je Tomos replika z Akrapovičem 3550€ pa še to se jih sedaj ne da več dobiti ker so vsi šli.. prej je bila cena 4 jurje. Kvaliteta stane kaj nej ti rečem.. Pa tale Yamaha ma novejšo mašino in bi lahko še dražja bla, ampak pod rugi strani pa ma tud slabše ostale komponente.. pomoje bo cena 3500-4000€.

Če bi pa radi stroj od 125-ke 4 taktnih pa Honda HM absolutno!

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo je Tomos replika z Akrapovičem 3550€ pa še to se jih sedaj ne da več dobiti ker so vsi šli.. prej je bila cena 4 jurje. Kvaliteta stane kaj nej ti rečem.. Pa tale Yamaha ma novejšo mašino in bi lahko še dražja bla, ampak pod rugi strani pa ma tud slabše ostale komponente.. pomoje bo cena 3500-4000€.

Če bi pa radi stroj od 125-ke 4 taktnih pa Honda HM absolutno!

Ei stari a ti nimaš več tomosa k maš tm napisan rmz suzuki??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Dobrih pogojih jap in če boš sklonjen na motorju in posledično bedno izgledal :D Drugače pa recimo 10km/h manj.

ja sm če eni bluzijo da jim gre ybr 100 pol bi tu tu moglu iti 110 komot iatk pa je to SM :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, po števcu bo komot šlo 120, mogoče še kaj več :)

Podobno kot Tomos. :evilgrin:

Moja Husa ki ima domnevno odstranjene blokade, v kar dvomim ( ocitno so me nategnili na servisu ), gre tezko cez 130. Pa ima recimo....25 konjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos ne gre nikoli 120 po štebcu, ugasnjen mogoče po bregu navzdol :D Meni pa še parim ko smo meli Tomose je kvečjem premalo kazal od 85 najprej :D Res da kaj veliko več ni šlo, ampak še to je premal pokazalo hehe :) Drugače Tomos gre recimo 95 realno ob solidnih pogojih brez da si sklonjen. Nič več..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos ne gre nikoli 120 po štebcu, ugasnjen mogoče po bregu navzdol :D Meni pa še parim ko smo meli Tomose je kvečjem premalo kazal od 85 najprej :D Res da kaj veliko več ni šlo, ampak še to je premal pokazalo hehe :) Drugače Tomos gre recimo 95 realno ob solidnih pogojih brez da si sklonjen. Nič več..

To vam savinjcem ko imate čuden zrak :whistle: :whistle: Na Gorenjskem gredo vsi 15 več :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vam savinjcem ko imate čuden zrak :whistle: :whistle: Na Gorenjskem gredo vsi 15 več :naughty: :naughty: :naughty:

Ah.. sej te Yamahe XT grejo tud 115 pri nas.. po števcu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah.. sej te Yamahe XT grejo tud 115 pri nas.. po števcu :D

Moj CH je šou tud 135 po števcu, 119 pa po ravnini. Vem da ni realno ampak ene 120 in 110 pa še zmer to je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj CH je šou tud 135 po števcu, 119 pa po ravnini. Vem da ni realno ampak ene 120 in 110 pa še zmer to je!

js sm se peljal po avtocesti Ljubljana-Domžale.. ni bilo nobenega vetra pa je bila max hitrost 119km/h po GPSu, orginal števec pa sm ziher da ni pokazu čez 105km/h :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm se peljal po avtocesti Ljubljana-Domžale.. ni bilo nobenega vetra pa je bila max hitrost 119km/h po GPSu, orginal števec pa sm ziher da ni pokazu čez 105km/h :rolleyes:

Vsi te vasi 4 takterji letijo kot nori. Nevem zakaj jih potem nihce ne kupuje. (oz. splosno velja, da so pri enaki kubikazi 2 taktnezi veliko mocnejsi->vsaj kar se teh manjsih kubikaz do 250 tice)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki si pa to slišu da jih ne kopujejo? :slap: 4t majo tudi nekatere prednosti.. nizko porabo, zelo poceni vzdrževanje.. ;) Js sem to napisu ko že ravno govorijo kako števci lahko lažejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pomoje bo šu tud ene 120km/h mislm da bo dost podobn k XT k men gre xt 110km/h

XT ma zračno hlajenje pa 10.7km wr ma pa 15km pa vodno hlajenje

pa ti gre res 110 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm se peljal po avtocesti Ljubljana-Domžale.. ni bilo nobenega vetra pa je bila max hitrost 119km/h po GPSu, orginal števec pa sm ziher da ni pokazu čez 105km/h :rolleyes:

Ja dobro no, to je enkratno, enkrat na 1000 poskusov :D Realno pa povej da je tak kot sm reko, 95 v večini primerov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!