Skoči na vsebino

Yamaha WR 125 X/R


Noiser69

Priporočene objave

ne, tam sem kupil opremo, pa oni so odvisni od delta team krško

pa mogoče veš kje sta ju kupila

Eden v Avtohiši Lampret.

Za tadrugega se bom pa še pozanimal, čakala sta jih pa tudi...kar nekaj časa :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej k je motor že zuni, a lahko poveste kok motorji grejo

pa še zanima me ker drug izpuh bi lohk dou gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei jest sm ga glih dns pelou ene 50 kilometru...m ga je dau kolega za probat...

motor se pele supr...lahak kamot ga premetavaš po ovinkah...sploh se ne občut tisth 130 kil al kolk jih ma... :worship:

pospeški so za 125 tud kar solidni, dokaj kratk gas ma tko da se to tok bl pozna...bremze primejo sam da se jih dotakneš...edin kar me je motil je da je preveč trd sedež...drgač pa brez pripomb...sedi se drgač lpo vzravnano morde mau naprej nagnen...

skratka motor je vrden usazga € k ga daš...če b biu pr dnaru b s ga sam kupu...tko da tisti k ga mate šanso kupt...navalite...se splača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei jest sm ga glih dns pelou ene 50 kilometru...m ga je dau kolega za probat...

motor se pele supr...lahak kamot ga premetavaš po ovinkah...sploh se ne občut tisth 130 kil al kolk jih ma... :worship:

pospeški so za 125 tud kar solidni, dokaj kratk gas ma tko da se to tok bl pozna...bremze primejo sam da se jih dotakneš...edin kar me je motil je da je preveč trd sedež...drgač pa brez pripomb...sedi se drgač lpo vzravnano morde mau naprej nagnen...

skratka motor je vrden usazga € k ga daš...če b biu pr dnaru b s ga sam kupu...tko da tisti k ga mate šanso kupt...navalite...se splača

Bl trd sedež je bl športn sedež, še posebi pr supermotu k se velik presedaš, Tomos npr. ma za moje pomojme čist premehk sedež, moj bivši CH je meu pa kr mal pretrd zic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bl trd sedež je bl športn sedež, še posebi pr supermotu k se velik presedaš, Tomos npr. ma za moje pomojme čist premehk sedež, moj bivši CH je meu pa kr mal pretrd zic

Ma mehkega ja haha :D Ti bi mel mehkega k bi se kako uro vozu na tem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale motor predvidevam, da glih ni za ljudi moje višine a? :) Imam 173cm pa bi mel za na vikend eno 125 kubov krosko za po brezpotjih, ampak kakor gledam so vse te kroske za večje ljudi kar pri ostalih motorjih se mi zdi, da je večinoma ravno obratno. Če so te yamahe previsoke, katere kroske 125ccm bi ble za mojo višino ravno prav?

Hvala, pa vem da sem malce offtopic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale motor predvidevam, da glih ni za ljudi moje višine a? :) Imam 173cm pa bi mel za na vikend eno 125 kubov krosko za po brezpotjih, ampak kakor gledam so vse te kroske za večje ljudi kar pri ostalih motorjih se mi zdi, da je večinoma ravno obratno. Če so te yamahe previsoke, katere kroske 125ccm bi ble za mojo višino ravno prav?

Hvala, pa vem da sem malce offtopic.

Tale Yamahca je sigurn OK zate, probi pa še CH Racing ker je tud bl med malimi in ti ga ekstremno priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CH racing pa pri nas sploh nima uradnega prodajalca al se motim? Kaj to pomen, da samo za rabljenimi lahko gledam? To raje nebi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja najde se itak, sam Husqvarna ma prow lepe cene. :) Bom kr pr tej yamahi ostal.

Ti si čudn, Husqvarna ma podobne cene kt ostali itak pa se to NE KVARI! Ne vem zakaj ti rabljen ni kul, preveč zjebanga itak ne morš dobit sej taka mašina zdrži velik več kt si lohka predstavlaš. Sploh pa je en velik + tazga rablenga to, da ga lahko dobiš zelo poceni in na koncu ko ga prodaš sploh nisi tako zelo v minusu kt če bi kupu novga. Pomisl mal kok ti bo dodatnih tisoč evrov pomenil pol k boš gledou za večji motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govoru sm o novih in Husqvarna je dražja. Drgač pa ne rabš človeku takoj govort da je čudn, če ima dvome o rabljeni robi, sploh o kroskah k so navite mašine in se prbijajo do konca skoz. Kok je pa s tem, da se ne kvarijo pa ne vem, pač enkrat začneš in kle nimam kej preveč za povedat. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zdj si pršu do spoznanja da yamaha wr ni navita kroska

če bi jaz bil na tvojmu mestu bi si umislu rajš kaj druga... ampak to so pač moje preference, ti pa že veš zakaj si se pičil lih v ta motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do tega spoznanja si prišel ti sam. Govorim, da ravno zaradi tega, bi raje kupil novega, da vem kaj dobim in ne vem kaj je s tem narobe. Sem pa rekel, da bi tudi rabljenega uzel, ampak je to moj prvi cross motor in pač ne vem kaj preveč o njih. Zdej razumem, da dan danes so vsi pametni, ampak lahko so vsaj odgovori na nivoju, ne pa da berem razne očitke ipd. Pa nekako mi je najbol všeč ta Yamaha. Všeč mi je tudi Aprilia 125SX, ampak ta ima pravtako lepo ceno. Vseeno hvala za odgovore.

Popravljeno . Popravil Dejch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovori so na takšnem nivoju kt je bilo vprašanje zato ne pizdi

vprašal si za motor/mopet za po brezpotjih k ustreza tvoji višini??

TOMOS APN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do tega spoznanja si prišel ti sam. Govorim, da ravno zaradi tega, bi raje kupil novega, da vem kaj dobim in ne vem kaj je s tem narobe. Sem pa rekel, da bi tudi rabljenega uzel, ampak je to moj prvi cross motor in pač ne vem kaj preveč o njih. Zdej razumem, da dan danes so vsi pametni, ampak lahko so vsaj odgovori na nivoju, ne pa da berem razne očitke ipd. Pa nekako mi je najbol všeč ta Yamaha. Všeč mi je tudi Aprilia 125SX, ampak ta ima pravtako lepo ceno. Vseeno hvala za odgovore.

No če ti vidiš 125 4-taktne enduro motorje kot navite kroske, pol res ne kupuj rabljenga :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do tega spoznanja si prišel ti sam. Govorim, da ravno zaradi tega, bi raje kupil novega, da vem kaj dobim in ne vem kaj je s tem narobe. Sem pa rekel, da bi tudi rabljenega uzel, ampak je to moj prvi cross motor in pač ne vem kaj preveč o njih. Zdej razumem, da dan danes so vsi pametni, ampak lahko so vsaj odgovori na nivoju, ne pa da berem razne očitke ipd. Pa nekako mi je najbol všeč ta Yamaha. Všeč mi je tudi Aprilia 125SX, ampak ta ima pravtako lepo ceno. Vseeno hvala za odgovore.

Navit cross motor (naj bo 2T ali 4T) pa tale Yamaha so kot jabolko pa ženski tampon :) Torej nič skupnega. Ta Yamaha (in podobni motorji tega segmenta in moči) s svojimi slabimi 11KW res ni navita in v tem pogledu ni k od kroske :D

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do tega spoznanja si prišel ti sam. Govorim, da ravno zaradi tega, bi raje kupil novega, da vem kaj dobim in ne vem kaj je s tem narobe. Sem pa rekel, da bi tudi rabljenega uzel, ampak je to moj prvi cross motor in pač ne vem kaj preveč o njih. Zdej razumem, da dan danes so vsi pametni, ampak lahko so vsaj odgovori na nivoju, ne pa da berem razne očitke ipd. Pa nekako mi je najbol všeč ta Yamaha. Všeč mi je tudi Aprilia 125SX, ampak ta ima pravtako lepo ceno. Vseeno hvala za odgovore.

Navita kroska pravš :lol1::yea1:. Prvo kot prvo to je supermoto. Pa to je 11kw 4T mašina tko da če že govoriš neki o navitih mašinah bi biu to lahko kšn ktm sx 125 ali podobni ki so 2-taktni. Pa aprilia sx 125 je popolnoma drugačen motor od wr yamahe saj je 2taktna in brez blokad recimo tudi navita. Pa rabln motor vsaj 4t zna bit zelo fajn strojčk brez problemov tko da newem česa te je strah. Cene novih so pa lepe se strinjam ja... :whistle:

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor sem rekel, nekje pač začneš. Vozim avte in me je to zanimalo, dokler pač niso le-ti ratal prevelik strošek za užitke in sem kupil 1 leto nazaj scooter. Ker imamo vikend na dolenskem kjer je zravn gozd, brezpotja ipd., sem se odločil, da bi kupil nekaj v tem stilu kakor je tale Yamahica. Zdej, če to pomen, da morm dobivat nazaj smart ass komentarje, so be it. Pač proti avtu je 125ccm in 11KM pač zame navit motor in zato sem to tudi omenil. Nisem noben strokovnjak in zato sem prišel na ta forum, da dobim informacije, ampak ker je to internet more seveda vsak bit pametn, da mu že škodi. V glavnem hvala za informacije, bom že nekaj našel in seveda, nekega dne tudi malce več vedel o teh stvareh. Verjetno smo začel on the wrong foot. :)

In še enkrat, če nek začetnik sprašuje in ima neke dvome, pomen, da rabi informacije in to z normalnim tonom, da zve to kar rabi. Imamo pač premal znanja, ti pa daje obična logika dvome glede zanesljivosti samega endura ze to, da ga ima vsak zato, da ga tiši in zato seveda sem rekel, da bi raje novega. Bo šlo?

Take some chill pillz god dammit.

Popravljeno . Popravil Dejch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no bom ti jaz zastavil še eno vprašanje...

kateri avto mi priporočaš za vožno po cesti?

majstri so že dost napisali o kroskah, endurcah takšnih in drugačnih prduljah samo pravo temo je treba najt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno golf 4 1.9 boš več kot preveč zadovoljen :D:whistle:

Golf 4 : Zravn paše še fruliluli muzika, kebab, burek, čevapčiči in ajvar. Tipičen avto za naše narodne manjšine, ki bodo kmalu postale ''narodne večine''. Žal. :cry:

Popravljeno . Popravil lulik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!