Skoči na vsebino

Yamaha WR 125 X/R


Noiser69

Priporočene objave

Golf 4 : Zravn paše še fruliluli muzika, kebab, burek, čevapčiči in ajvar. Tipičen avto za naše narodne manjšine, ki bodo kmalu postale ''narodne večine''. Žal. :cry:

ja pa kva še, prej reno laguna, R19, pol kšn str zjeban audi, golf2...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kva še, prej reno laguna, R19, pol kšn str zjeban audi, golf2...

To že, sam Golfa 4 ma usak k mu da država mal več k ostalim, oz. tisti biseri (ker so res redki taki), k zaslužjo na pošten način.

Da ne bomo offtopic, a ma kdo to XT-jko 2009 letnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To že, sam Golfa 4 ma usak k mu da država mal več k ostalim, oz. tisti biseri (ker so res redki taki), k zaslužjo na pošten način.

Da ne bomo offtopic, a ma kdo to XT-jko 2009 letnik?

Sošolec dobi čez par dni. Zakaj? Bomo šli eno furo sam nevem, pomojem vaju bom nesel. Sicer pa pravi avto je Ford :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To že, sam Golfa 4 ma usak k mu da država mal več k ostalim, oz. tisti biseri (ker so res redki taki), k zaslužjo na pošten način.

Da ne bomo offtopic, a ma kdo to XT-jko 2009 letnik?

Tema je o yamahi wr ne pa xt če že nočeš bit off topic..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je o yamahi wr ne pa xt če že nočeš bit off topic..

Ja jst tudi mislm WR :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je o yamahi wr ne pa xt če že nočeš bit off topic..

Tud js sm mislu na WR... sej XT 125ccm 2009 ni se mi zdi.... :closedeyes:

Jerko a un tip dobu SM al enduro???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud js sm mislu na WR... sej XT 125ccm 2009 ni se mi zdi.... :closedeyes:

Jerko a un tip dobu SM al enduro???

In zakaj je naj nebi blo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam tuki so še zmir tud XT modeli gor poleg WR.... :whistle:

mmmm... kje že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wr 125 x

a gdo ve a se da to kej navit se tega wr 125 x ?? pa kok ?

pa ce ve gdo za kake 125 ccm hondine super motote u italiji jih baje majo sam nevem linka pa ce ker ve nej plis pove :D

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wr 125 x

a gdo ve a se da to kej navit se tega wr 125 x ?? pa kok ?

pa ce ve gdo za kake 125 ccm hondine super motote u italiji jih baje majo sam nevem linka pa ce ker ve nej plis pove :D

:D

Tamau :D

To je štiritakten agregat tako, da večinoma kar bo dodalo moč bo kakšen aftermarket izpuh, v mašino k odmičnim, ventilom itd. se pa pri tem motorju ne splača posegat, ker bo tud tisto prehitr premalo ratal, rajš dnar na stran za večji moped ;)

Za italijo je moto.it ampak zakaj hudiča Hondin supermoto? Kot sm ti reku poglej za Aprilio MX125, tisto pa se da mal navijat :) No sej drugač se vsakega da, sam dnar je treba met pa premislt, če se splača :)

Predstavitev Yamahe WR125X/R 2009: http://www.motosvet.com/predstavitev-yamah...25x-r-2009.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamau :D

To je štiritakten agregat tako, da večinoma kar bo dodalo moč bo kakšen aftermarket izpuh, v mašino k odmičnim, ventilom itd. se pa pri tem motorju ne splača posegat, ker bo tud tisto prehitr premalo ratal, rajš dnar na stran za večji moped ;)

Za italijo je moto.it ampak zakaj hudiča Hondin supermoto? Kot sm ti reku poglej za Aprilio MX125, tisto pa se da mal navijat :) No sej drugač se vsakega da, sam dnar je treba met pa premislt, če se splača :)

Predstavitev Yamahe WR125X/R 2009: http://www.motosvet.com/predstavitev-yamah...25x-r-2009.html

že ki si omnu mx125 :D zdele sem jo lih prodau in šaltam na 4t wr125x (zdej za weeked jo dobim)... navijanje.. to bi se dalo debatirat... je blo usega gor od drugega bata vntila, avspuha karborratorja... sej je trgggallo za ppizdit .. ampak je blo nonstop nki popravljat in tankat seveda... tako da uni ki imate globoke žepe krr aprilio mx125 drugače pa raje malo potrpt pa 4t nabavit :D

ko dobim motor... povem kej več o njem ...

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mi lahko kdo od lastnikov povedal prednosti in slabosti tega motorja? Kako je s pospeševanjem in močjo pri nižjih obratih?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Kar hitro sem ugotovil, da cestaki niso za mene. Gre za to, da sem visok 200 cm. Zdaj sem že opustil misel na ATV in cestaka. Zanima me, če bi Yamaha WR 125 X bila za mene? Sprašaujem predvsem lastnike Yamahe WR 125 X/R. Hvala za odgovore! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Kar hitro sem ugotovil, da cestaki niso za mene. Gre za to, da sem visok 200 cm. Zdaj sem že opustil misel na ATV in cestaka. Zanima me, če bi Yamaha WR 125 X bila za mene? Sprašaujem predvsem lastnike Yamahe WR 125 X/R. Hvala za odgovore! :)

Prosil bi za odgovor. :) Hvala. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil bi za odgovor. :) Hvala. :)

Tudi sam imam 200cm in ti lahko povem da se na te Yamahi sedi super! Je visoka, razdalja od tačke pa do

sedeža je glih taprava.

Ne vem zakaj ne greš v trgovino, kjer je na ogled, se usedeš najno in probaš. Meni ustreza :D

Če bi kupoval 125ccm, bi bila WR125X na prvem mestu. Probal sem tudi R-125 ampak je premajhna za najino višino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti! :) Sej bom šel v salon in se vsedel, ampak zdaj je res tolko šole. :( Pa vredu tudi to bo zdaj mimo! :D Zanima me še glede porabe bencina, končne (ki mi sicer ni pomembna, vem da gre sicer več kot 100 :) ). Imel bi jo pa za vožnjo na treninge, v šolo in še kam. :) Motor pa vem da je enak kot pri R 125. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!