Skoči na vsebino

Yamaha WR 125 X/R


Noiser69

Priporočene objave

glede na to da je motor nov še nisem šel več kot 110 PO ŠTEVCU mislim da bi prišel tut do 120 PO ŠTEVCU koliko je pa to dejansko pa nebi vedel, bom enkrat meru z gps

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bi se kaj poznalo na ciklistiki če bi dal gor gumo 150 (katero priporočate) morda več :unsure:

budački razpiši se :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bi se kaj poznalo na ciklistiki če bi dal gor gumo 150 (katero priporočate) morda več :unsure:

budački razpiši se :D

Priporocam Pirelli Dragon EVO ( aka Supercorsa , Diablo ( ena ista guma )). Boljse gume nemores dobit. Upam stavit, da 10 let stara Dragonka boljse drzi kot nove gume na tisti YZF R125!

Skratka ... ciklistika ... do roba nebos prisel, ciklistika pa nevem ce bi se kaj spremenila. Guma bo drzala, nekoliko se bo zvila ampak jebiga ( ozka feltna pac ).

Moje mnenje: se splaca!

(aja pa ce ti je tista guma predraga imas se Michelin Pilot Power ( te mam an RS 125, superca ), Qualifier ( foter na Banditu ), Dragonke imam na Hondi in na Husqvarni D207 ( samo sem jih hitro pobral, kar mi je CUDNO, 6000km :S ). Niti ena od teh gum me ni se razocarala. Qualifier so MENDA svohne po dezju pa ko so mrzle ( po dezju jih nisem fural ).

Sicer pa ce se ne motim je na motorju 140 original dimenzija? POtem brez problema daj gor 150 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporocam Pirelli Dragon EVO ( aka Supercorsa , Diablo ( ena ista guma )). Boljse gume nemores dobit. Upam stavit, da 10 let stara Dragonka boljse drzi kot nove gume na tisti YZF R125!

Skratka ... ciklistika ... do roba nebos prisel, ciklistika pa nevem ce bi se kaj spremenila. Guma bo drzala, nekoliko se bo zvila ampak jebiga ( ozka feltna pac ).

Moje mnenje: se splaca!

(aja pa ce ti je tista guma predraga imas se Michelin Pilot Power ( te mam an RS 125, superca ), Qualifier ( foter na Banditu ), Dragonke imam na Hondi in na Husqvarni D207 ( samo sem jih hitro pobral, kar mi je CUDNO, 6000km :S ). Niti ena od teh gum me ni se razocarala. Qualifier so MENDA svohne po dezju pa ko so mrzle ( po dezju jih nisem fural ).

Sicer pa ce se ne motim je na motorju 140 original dimenzija? POtem brez problema daj gor 150 :D

HVALA :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka že ma kir na forumu wr 125 X? Kulk je pa kej končna na tem motorčku(približn ista?), glede na to da ma isti agregat k 125r?

Končna je okol 110, mogoče mal več. Ma jo sošolc in je zanimiv d ga z aprilio v pospeških in končni kar lepo zadi pustim. Pa mava oba 11kw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče zato kr je aprilia 2t al pa zato ker on ne zna vozt

Spelat ne zna dobr še... zto greva pa recmo iz 20 km/h pa usen ne more. K men pride nad 7k mu zmeram uidm

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spelat ne zna dobr še... zto greva pa recmo iz 20 km/h pa usen ne more. K men pride nad 7k mu zmeram uidm

bejž ga no srt a si sam pogrunt, pa te je kej bolelo :headbang::headbang: 2t so jači v višjih obratih ni čudno da se ti naprej odpeleš :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bejž ga no srt a si sam pogrunt, pa te je kej bolelo :headbang::headbang: 2t so jači v višjih obratih ni čudno da se ti naprej odpeleš :rolleyes:

Pa kaj se jokaš tkoj... Hotu sm sam povedat d mi je zanimiv d je tok razlike med motorjema k mata oba 11kw. Kako pa 2t razvija moč me pa ni treba učit :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se jokaš tkoj... Hotu sm sam povedat d mi je zanimiv d je tok razlike med motorjema k mata oba 11kw. Kako pa 2t razvija moč me pa ni treba učit :winkiss:

:D:P Kok imas koncno Miha?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se jokaš tkoj... Hotu sm sam povedat d mi je zanimiv d je tok razlike med motorjema k mata oba 11kw. Kako pa 2t razvija moč me pa ni treba učit :winkiss:

sej ni panike sam kaj ko je bilo to že v mnogih temah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D:P Kok imas koncno Miha?

Okol 120 po števcu. Iz trojan dol k je mal klančka pa k je maukrat vetr ga spravm na 125 nekak. Drgač sm pa dons dubu iz ebaya kit za tole mojo mošinco. Vsebuje rave, neki za filtr pa dele za frgazar. Dons se to že montera, pa blokade grejo use vn tko da bo konc tedna pol tole mal drugač šlo :D. Končna pravjo d bo okol 140 sam men so bol važni pospeški, saj kit nardi 22kw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kit ne naredi 22kW, tolko ma original brez blokad. Rave kolikor vem da nekaj moči v nižjih obratih, pa baje bi naj nekaj malega porabo zmanjšal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kit ne naredi 22kW, tolko ma original brez blokad. Rave kolikor vem da nekaj moči v nižjih obratih, pa baje bi naj nekaj malega porabo zmanjšal.

Ti maš lahko original bez blokad sam morš nastavt uplinjač pa use. Kle je fajn d dubiš use naštiman že pa sam sestavš. Itk mi pa to en majstr dela k se onrk spozna d neb jst neki doma drku na novmu motorju... Edina slaba stran usega je d gre garancija adijo hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

no zadeva je taka jst se pelem mam 999 in ko se mi obrne na 1000 mi na ekračku napiše oil je to samo opzorili za prvi servis al kako olje je še nad spodnjo mejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zadeva je taka jst se pelem mam 999 in ko se mi obrne na 1000 mi na ekračku napiše oil je to samo opzorili za prvi servis al kako olje je še nad spodnjo mejo

Verjetno servis. Na Apriliji je tudi tako. Samo tam ti ustripa kljuc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zadeva je taka jst se pelem mam 999 in ko se mi obrne na 1000 mi na ekračku napiše oil je to samo opzorili za prvi servis al kako olje je še nad spodnjo mejo

Jaja ti sam na servis pel pa je... sošolcu je isto to začel pr 999km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drž tipko set za števec (brez kontakta) pol pa še naprej drž pa dej kontakt pa bo zginl pol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest thejan2009

@46simon

Meni se je zgodilo isto, pa ravno nekaj minut prej sem precej skočil z motorjem...

(Kva sm se takrat usrov) pol sm pa gledov kje olje pušča LoL :wallbash:

Popravljeno . Popravil thejan2009
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@46simon

Meni se je zgodilo isto, pa ravno nekaj minut prej sem precej skočil z motorjem...

(Kva sm se takrat usrov) pol sm pa gledov kje olje pušča LoL :wallbash:

hudo :D

kok ma pa to porabo kej? kok kilometrov lohk nardiš z enim tankom prbližn

rezervar je 8.5 l jaz nisem prišel čez 180km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!