Skoči na vsebino

Yamaha WR 125 X/R


Noiser69

Priporočene objave

kok ma pa to porabo kej? kok kilometrov lohk nardiš z enim tankom prbližn

jst sm naredu največ 230km

čist powhn tank pa do konca spraznu tist je že utripalu pa sm (u rezervi bi reku) prepelu še dobrih 50km

post-21656-1250632134_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm naredu največ 230km

čist powhn tank pa do konca spraznu tist je že utripalu pa sm (u rezervi bi reku) prepelu še dobrih 50km

a pr normalni vožnji al si bolj divjal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko kdo prosim pove, kje bi našele cene za plastike, ogledala itd..

D.Team Krsko. Na netu ni nicesar.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A je kdo velk okol 1.70m pa se je vozu?? Me zanima če bi lahko mel ta stroj??

sigurno maš v bližini kšn yamahin salon pa se probi vsest na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo velk okol 1.70m pa se je vozu?? Me zanima če bi lahko mel ta stroj??

nEbi. Prepovedano ti je. Saj ni pomembno koliko si velik, dokler si nad 1.6 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej vsi (upam, da lahko sprejmete punco med sebe?) :trance_33_sleep:

zdaj sem pol ure brala teh 15 strani kar ste napisali... jah, zanimivo... (malo je težko brat vašo "pisavo") :)

v ponedeljek dobim mojo X (čakam od torka, da jo pripeljejo iz Delta Teama :/) (še vedno je 3.800€ in nočejo spustit, R pa je po novem 3.300€ - pardon vsem, ki imajo R, ampak si raje kasneje kupite 250ko pa hard enduro, ker ta je "prešvoh" in si z njim ne moreš "nič" začet, razen če res živiš "bogu za nogo"...)

no ja, se vsaj imam zakaj veselit 1.septembra :S

(malo off topic: raje ne govori o Renojih, pa četudi jih obožuješ (kdorkoli že), ker bi moj sosed (avtomehanik) bil brez dela, če ne bi bilo Renojev)

(imamo dva (Laguna, Scenic) in obema je crknila elektronika) - res ne vem zakaj so ti všeč...

P.s. - ta "šala" ni zastonj: (francozi imajo Eifflov stolp, da lahko gledajo kako nemci avte delajo)

Lahko noč vsem (če me ne boste že v prvo "zatrli v kali", vam kasneje povem kakšni so občutki na X-ki ;):blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej vsi (upam, da lahko sprejmete punco med sebe?) :trance_33_sleep:

zdaj sem pol ure brala teh 15 strani kar ste napisali... jah, zanimivo... (malo je težko brat vašo "pisavo") :)

v ponedeljek dobim mojo X (čakam od torka, da jo pripeljejo iz Delta Teama :/) (še vedno je 3.800€ in nočejo spustit, R pa je po novem 3.300€ - pardon vsem, ki imajo R, ampak si raje kasneje kupite 250ko pa hard enduro, ker ta je "prešvoh" in si z njim ne moreš "nič" začet, razen če res živiš "bogu za nogo"...)

no ja, se vsaj imam zakaj veselit 1.septembra :S

(malo off topic: raje ne govori o Renojih, pa četudi jih obožuješ (kdorkoli že), ker bi moj sosed (avtomehanik) bil brez dela, če ne bi bilo Renojev)

(imamo dva (Laguna, Scenic) in obema je crknila elektronika) - res ne vem zakaj so ti všeč...

P.s. - ta "šala" ni zastonj: (francozi imajo Eifflov stolp, da lahko gledajo kako nemci avte delajo)

Lahko noč vsem (če me ne boste že v prvo "zatrli v kali", vam kasneje povem kakšni so občutki na X-ki ;):blush:

HaHa tukaj pa sem se fajn nasmejal. xD Dobrodosla :P

Ehm ... torej pravis, da bi ti za neki HARD WR 125 R bila presvoh? Imas pa velika pricakovanja xD Nazalost je se nisem imel priloznosti sprobat, bi pa jo rad spravil v ksn hribcek, ce bojo pogoji in gume in seveda, kdo ki bo dal mopet. Za hard enduro kaj takega kot je WR sploh ni ... presvoh ne samo masina ampak tudi vse ostalo. Da ne omenjam da v 2 tednih ostanes brez vseh svetil xD Ksn EXC 250 pa je cisto druga zadeva xD Tudi WR 250 od Husqvarne ni zastonj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

“Yamaha really wanted to make the WR125X and WR125R attractiveto younger riders, with a style that will remain appreciated for thenext generation of Yamaha fans. Therefore we asked Kazumasa Sasanami,who gave the R125 its fantastic design, to make the sketches” confirmsDarrell Taylor, Product Planner at Yamaha Motor Europe. “You canclearly see that Sasanami-san enjoyed creating this machine, he made awonderful design”.

-> čestitke tistemu, ki zna izgovorit, kdo mi je zdizajniral motor :/

to pa je super link (samo za angleško pismene :)) o vsem, kar ta motor je, ponuja, kako je nastal,.....

http://www.yamaha-mo...rmoto&pageNum=1

(klikat je treba Next Page, da me ne bo kdo nahrulil, če je to vse ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

“Yamaha really wanted to make the WR125X and WR125R attractiveto younger riders, with a style that will remain appreciated for thenext generation of Yamaha fans. Therefore we asked Kazumasa Sasanami,who gave the R125 its fantastic design, to make the sketches” confirmsDarrell Taylor, Product Planner at Yamaha Motor Europe. “You canclearly see that Sasanami-san enjoyed creating this machine, he made awonderful design”.

-> čestitke tistemu, ki zna izgovorit, kdo mi je zdizajniral motor :/

to pa je super link (samo za angleško pismene :)) o vsem, kar ta motor je, ponuja, kako je nastal,.....

http://www.yamaha-mo...rmoto&pageNum=1

(klikat je treba Next Page, da me ne bo kdo nahrulil, če je to vse ;)

Ej res ni treba podebeljene pisave uporabljat :P Izgovor pa se Kazumasa Sasanami. ( tako kot pise :P xD )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HaHa tukaj pa sem se fajn nasmejal. xD Dobrodosla :P

Ehm ... torej pravis, da bi ti za neki HARD WR 125 R bila presvoh? Imas pa velika pricakovanja xD Nazalost je se nisem imel priloznosti sprobat, bi pa jo rad spravil v ksn hribcek, ce bojo pogoji in gume in seveda, kdo ki bo dal mopet. Za hard enduro kaj takega kot je WR sploh ni ... presvoh ne samo masina ampak tudi vse ostalo. Da ne omenjam da v 2 tednih ostanes brez vseh svetil xD Ksn EXC 250 pa je cisto druga zadeva xD Tudi WR 250 od Husqvarne ni zastonj :P

me veseli :)

ne da bi jaz bila za ta motor prešvoh (na-a :)), ampak je motor prešvoh za težji teren. Mogoče že kakšen gozdiček v Sloveniji, pa naše "lepe" ceste v krajih za katere nisi še nikoli slišal, če pa hočeš od njega kaj več, pa dvomim, da lahko pričakuješ kaj dosti. Če ga dobim v roke pred tabo pa ti povem če je zdržal :):P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo velk okol 1.70m pa se je vozu?? Me zanima če bi lahko mel ta stroj??

Bivši sošolec je 1.70 (centi gor al dol) pa se brez problema vozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Že stara tema ampak OK :D

Prosu bi če lahko lastniki, al pa uni k ste ga vozil, še enkrat mal več poveste o tem motorju (ker ste prej bl mal :glare: ); recimo poraba,hitrost,vožnja....uglavnm take bl osnovne stvari.

Hvala že naprej

Aja, SREČNGA PA ZDRAVGA VSEM :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že stara tema ampak OK :D

Prosu bi če lahko lastniki, al pa uni k ste ga vozil, še enkrat mal več poveste o tem motorju (ker ste prej bl mal :glare: ); recimo poraba,hitrost,vožnja....uglavnm take bl osnovne stvari.

Hvala že naprej

Aja, SREČNGA PA ZDRAVGA VSEM :OK:

Sošolc ga ma, parkrat sm ga pelu... ja hitrost maximalno 115 nekak, poraba okol 3,5-4 litre mu kur, vožnja uredu, motor za začetnike pač, mogoče malo nizka pa ozka balanca sam ni panike :D... tko uredu motorčk... Za pogledat pa kokr kermu, men ni tok ušeč k je preširok zadi... ampak usake oči imajo svojega malarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga primerjam s Huso (oba originalna). Husa ima 9 kw, yamaha 11kw. Yamaha je malenkost hitrejša po ravnini, res malenkost 5-10 km/h, enako je tudi v hrib. Yamaha je bol ''soft'' supermoto, Husa pa je bolj ''hard'' supermoto. Yamaha je za razliko od Huse zelo dodelana (Japonc). Ima razne detalje, ki jih pri Husi ne boš našel. Husa je pa kot en kros z SM gumami. Yamaha mi pa ne deluje ravno ''popoln'' supermoto, je bolj šminkerska izvedba SMja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!