Skoči na vsebino

Yamaha WR 125 X/R


Noiser69

Priporočene objave

haha lepa :):boobies::worship:

Stari čist vsako leto ista fora xD kak nekteri popizdijo, to je prav smešn :D se opravičujem Kvasko, nism si mogu pomagat.. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari čist vsako leto ista fora xD kak nekteri popizdijo, to je prav smešn :D se opravičujem Kvasko, nism si mogu pomagat.. :)

Haha svaka čast :D:D dobra dobra, sm že popizdu na fertik, ker se to dejansko dogaja in ne samo pruga aprila XD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nope tle s tem ni problemov. Sem se pozanimal pri sošolcu, ki ima dotični motor. Nobenih problemov.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope tle s tem ni problemov. Sem se pozanimal pri sošolcu, ki ima dotični motor. Nobenih problemov.

Agregat je enak, je pa veliko manj teh motorjev kot r125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh saj tudi r125 ni veliko(vsaj na našem koncu). Pri nas prevladujejo RSke(ta stare) in mitoti. Tako, da če kupiš ta motor boš nekaj posebnega. Tako kot jaz, ki poznam samo enega človeka na forumu, ki ima enak motor kot jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za info: u soboto sm se po logaškem polju z wr 125 x pelau 121 km/h pa se šesta še ni do konca zavrtela. sm pa že skor ležau gor na motorju tko da... :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh saj tudi r125 ni veliko(vsaj na našem koncu). Pri nas prevladujejo RSke(ta stare) in mitoti. Tako, da če kupiš ta motor boš nekaj posebnega. Tako kot jaz, ki poznam samo enega človeka na forumu, ki ima enak motor kot jaz.

Car :worship: hehe

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za info: u soboto sm se po logaškem polju z wr 125 x pelau 121 km/h pa se šesta še ni do konca zavrtela. sm pa že skor ležau gor na motorju tko da... :D:D

Si bil ti slučajn na moto boomu? Ker sem v petek popoldne enga tomosa pa wrko vidu, ko sta se skupi pelala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh saj tudi r125 ni veliko(vsaj na našem koncu). Pri nas prevladujejo RSke(ta stare) in mitoti. Tako, da če kupiš ta motor boš nekaj posebnega. Tako kot jaz, ki poznam samo enega človeka na forumu, ki ima enak motor kot jaz.

Ja, sej zej je pa treba sam še izpit nardit, pa dnar našparat :whistle:

Popravljeno . Popravil soldier456
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bil ti slučajn na moto boomu? Ker sem v petek popoldne enga tomosa pa wrko vidu, ko sta se skupi pelala.

ne nisi mene vidu :D sm šou na lastno režijo mal sprobavat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja :) Ka si kupu novo? In kakšni so prvi komentarji uporabnika na ta motor? :D

pou leta staro sm kupu.ja za moje pojme je odlična.ne bi se sicer branu kše 20 km/h več končne, sam je pa navor v nizkih obratih odličen! pa do 100 km/h takoj prideš, več pa že skor ne rabiš za po ovinkih :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pou leta staro sm kupu.ja za moje pojme je odlična.ne bi se sicer branu kše 20 km/h več končne, sam je pa navor v nizkih obratih odličen! pa do 100 km/h takoj prideš, več pa že skor ne rabiš za po ovinkih :)

Kulk kilometrov si pa že naredu z enim tankom? (namreč eni jamrajo da dost popije za 4t). Spremljam mal ceno nove, madona, kar hitro raste, zdej je že 4000€

Popravljeno . Popravil soldier456
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne bo se

sem jaz tudi prej na to racunal vendar se je izkazalo da cena ne pade tako hitro... SevEda govorimo o novem motociklu.

Do prihoda novega modela se cena garantirano nebo znizala... Razen v primeru da pride do razprodaje zalog zaradi kaksnih ekstremnih razlogov.

(konkurs itd)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda :BUA:

Stari letniki so še 3800€ dokler jih ne bodo vseh razprodal. Drugace pa se ena wrka že en čas nahaja na avto netu, sam lastnik ceno kr naprej zbija. Kej narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Me zanima če se tle da kej nosilc za tablco drgačnga narest pa za luč??? Ker je ta res grd? :BUA:

Vse se da. Sam jst sm si že premislu, raj bom meu tomosa, ker jo vsak dan zej vidim, pa mi je vedn manj všeč, jo ma en na naši šoli, pa ma nek boljši avspuh, sam ma že zvok tak švoh.. Recimo tomos, prdi, kot da hoče bit velik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest še vedno nevem na Tomosa me ubistvu vleče le avspuh in pa to da naj bi bila boljša drža. Zdej nevem kuko je sam kokr sm brau tale tomos res ne gre nevem kolk kej. Tko da me mal bl na Yamaha vleče.

Sej ko bom pred nakupom se bom probal še z vsakim zapeljat pa bom potem videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest še vedno nevem na Tomosa me ubistvu vleče le avspuh in pa to da naj bi bila boljša drža. Zdej nevem kuko je sam kokr sm brau tale tomos res ne gre nevem kolk kej. Tko da me mal bl na Yamaha vleče.

Sej ko bom pred nakupom se bom probal še z vsakim zapeljat pa bom potem videl.

Sam ko ni vse speed veš. Še vedn lahk pa kupiš tomosa + kit, pa te še vedn 600€ cenej pride kot yamaha.. To je pa že za celo opremo + registracija. Pa še bol jebački motor maš. Ker me je yamaha res razočarala, tak prav sliši se podhranjeno, ne vem, čudn zvok je, ni tak ko na posnetkih. Pa lepše se pelješ na tomosu. Sicer pa, jst sm se že odloču, sam denar še zbiram, ti pa moraš svojo odločitev sprejet.

Popravljeno . Popravil soldier456
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če bi meu Tomosa bi šel kit skoraj 100% gor.

Saj to je na Yamahi k kr nekej brni iz unga avspuha namesto da bi ropotalo :BUA:

Sam če daš kt gor gre garancija kajne?

Pa vem da ni vse u speedu samo vseeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš speed kupi 2 taktnega Aprilia/Cagiva. Če hočeš supermoto in speed pa npr. Yamaha DT 125 ali KTM :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!