Skoči na vsebino

Yamaha WR 125 X/R


Noiser69

Priporočene objave

Ne SM bo 100%. Sej nočem zej nevem kakšnih hitrosti samo slabih 100km/h se mi zdir es malo :trance_33_sleep:

Yamaha pa naj bi šla vsaj dobrih 110km/h. Pa kupil bi 4t ker ni financ za 2t.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa en kupček dnarja si pripravi za 2t ;)

Če hočeš speed kupi 2 taktnega Aprilia/Cagiva. Če hočeš supermoto in speed pa npr. Yamaha DT 125 ali KTM :)

A še laufa tvoj mini monster? :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa en kupček dnarja si pripravi za 2t ;)

A še laufa tvoj mini monster? :D

Teče ko urca :)) Stroškov ni, razen na bencinski :) Mehanik mi je rekel, da do 15k kilometrov nimam kaj menjat(bat, tesnila), tako da samo gasa. Ti si se že odločil kaj kupiti?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teče ko urca :)) Stroškov ni, razen na bencinski :) Mehanik mi je rekel, da do 15k kilometrov nimam kaj menjat(bat, tesnila), tako da samo gasa. Ti si se že odločil kaj kupiti?

Ja, sm se. Sej jst sm se že z 50 ccm tulk predrku, da že mam dost xD Mislim da bo kr Tomos. Sej bi si že prej kej kupu, sam ko sm si še vmes tulk stvari kupu, pa pridno zapravlju, da je na koncu zmankal denarja :)

Lepo, s kirih koncev pa si ti?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorska, Vipavska Dolina :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mate lepe konce tam. Ko boš kej v naših, se oglas, gremo kej spit :D

Kje pa so vaši konci? :) Sicer pa danes je bilo lepo vreme, 22°C, 160 km/h u izi res zelo lep dan za vožnjo po dolgem ćasu.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa so vaši konci? :) Sicer pa danes je bilo lepo vreme, 22°C, 160 km/h u izi res zelo lep dan za vožnjo po dolgem ćasu.

Celjski :D Sam najprej si pa morm eno pokalico nabavit, pol pa grema ;)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm lih zdej nabavu novo wrko. zadeva je super. dost bolš ud tomosa. tk da če mate gnar kr po tega raj. da u matrjalu sploh nč nerečem. moj kolega ma tomosa 2007 letnik pa je že napov gniv pod blatnikom tm k je zašvasano. plastika pa nalepke ud tomosa se pa tk tut ve kakšne so. u ovinke ga nenese noben tomos k ma super težišče pa tut nagneš ga loh do kolenčka. zanima me sam al ma ker že arrowa al pa leovinčija gor. pa če se kej pozna u povspeških pa končni.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam in varno vožnjo. Je pa res odvisno od voznika kako mu je motor všeč. Moj sošolec ima tudi WRjko pa je rekel, da se jo je naveličal po 3 mesecih. Pač končna itd... in itak ne moreš primerjati Tomosa in WRjke. No sicer sta ob 4t in oba supermotota ampak vseeno gre za dva popolnoma različna motorja. Je pa nekaj. Če bi prišel ti in tvoj prijatelj oba z motorji( ti z WRjko on z Tomosom) k prijateljem bi skoraj stavil, da najprej bi si šli pogledat tomosa in to zaradi glasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm lih zdej nabavu novo wrko. zadeva je super. dost bolš ud tomosa. tk da če mate gnar kr po tega raj. da u matrjalu sploh nč nerečem. moj kolega ma tomosa 2007 letnik pa je že napov gniv pod blatnikom tm k je zašvasano. plastika pa nalepke ud tomosa se pa tk tut ve kakšne so. u ovinke ga nenese noben tomos k ma super težišče pa tut nagneš ga loh do kolenčka. zanima me sam al ma ker že arrowa al pa leovinčija gor. pa če se kej pozna u povspeških pa končni.

No js ti loh povem, da sm s tomosom nesu sošolca na ridah, mariji reki za šalo, seveda je meu wr-ko. Je pa odvisn kolk si upaš, drugače kar se samga položaja tiče, sploh če maš okol 180 cm je vožnja na tomosu veliko bolj podobna supermoto drži (visoka in zelo široka balanca) kot na wr-ki. Pa moj tomos je ruknu dol tole wr-ko kadar si hotu, res pa je da ni biu serijski hehe :D drugače je pa motor tak kakor ga vzdržuješ in neguješ. Poglej v temi tomos na strani 557 moje slike, ko je meu motor za sabo 16000km in 2 leti uporabe pa boš vidu kolk je gniu x)

Popravljeno . Popravil Kvasko
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam in varno vožnjo. Je pa res odvisno od voznika kako mu je motor všeč. Moj sošolec ima tudi WRjko pa je rekel, da se jo je naveličal po 3 mesecih. Pač končna itd... in itak ne moreš primerjati Tomosa in WRjke. No sicer sta ob 4t in oba supermotota ampak vseeno gre za dva popolnoma različna motorja. Je pa nekaj. Če bi prišel ti in tvoj prijatelj oba z motorji( ti z WRjko on z Tomosom) k prijateljem bi skoraj stavil, da najprej bi si šli pogledat tomosa in to zaradi glasa.

svašta!!!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svašta!!!

Kr smej se... pri meku, ko sta bila prkerana ta dva motorja si najprej slišu mularijo ko je šla mem "oooo lej akrapoviča ma na 125-ki" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha minus :P Teh 20km/h več končne pr Yamahi se takoj izniči ko se oba pripeljeta in ta Yamaha kr nekej brni...

Danes Tomos dvakrat mimo mene in je tko lepo ropotal :wub:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha minus tongue.gif Teh 20km/h več končne pr Yamahi se takoj izniči ko se oba pripeljeta in ta Yamaha kr nekej brni...

Danes Tomos dvakrat mimo mene in je tko lepo ropotal wub.gif

res zajebano dt arrowa gor pa dušivc vn uzet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res zajebano dt arrowa gor pa dušivc vn uzet.

330€ prek ebaya aluminijasti dušilc + krivina, titanski dušilc + krivina sta pa mnogo dražja. Sošolc je kupu prvega, zelo lepo ropota...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvasko me pa zanima ti ko veš kakšen glas ima Tomos ina Yamaha z Arowom. Kateri ima lepši glas? :)

Js bi reku, da zna bit yamaha malo glasnejša, samo ton mi je bil pa pri tomosu veliko bolj ušeč. Zdj ko jo ma sošolec točno vem kdaj se pelje mimo hiše po zvoku, zadnjič pa sedim v sobi pa slišim eno grmenje pa sm tkoj vedu da to ni to in res, mem pade tomos :P, ki jih pa tukaj okoli sploh ni. Res lep zvok, ni kaj sam kokr sm reku da se mi zdi da ma yamaha z arrowom mal glasnejši zvok, vsekakor pa ne lepši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi reku, da zna bit yamaha malo glasnejša, samo ton mi je bil pa pri tomosu veliko bolj ušeč. Zdj ko jo ma sošolec točno vem kdaj se pelje mimo hiše po zvoku, zadnjič pa sedim v sobi pa slišim eno grmenje pa sm tkoj vedu da to ni to in res, mem pade tomos :P, ki jih pa tukaj okoli sploh ni. Res lep zvok, ni kaj sam kokr sm reku da se mi zdi da ma yamaha z arrowom mal glasnejši zvok, vsekakor pa ne lepši...

Moj sosošolc ma wrko z fabiani avspuhom, pa sploh ni glasnejši kot tomos, vsaj v prostem teku ne. (preden se začnemo spet kregat, ne trdim, da imaš narobe, povem moje izkušnje) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj sosošolc ma wrko z fabiani avspuhom, pa sploh ni glasnejši kot tomos, vsaj v prostem teku ne. (preden se začnemo spet kregat, ne trdim, da imaš narobe, povem moje izkušnje) :)

Ja sej je zgleda od avspuha do avspuha drugače :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima če je res na novem modelu nova mašina? Drugačna kot na prejšnjem. In ta naj bi imela blokado?

Namreč danes sem se prerekal s prijateljem saj re rekel da gre "blokirana" Yamaha 130 odblokirana pa še več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!