Skoči na vsebino

Yamaha WR 125 X/R


Noiser69

Priporočene objave

Mene pa zanima če je res na novem modelu nova mašina? Drugačna kot na prejšnjem. In ta naj bi imela blokado?

Namreč danes sem se prerekal s prijateljem saj re rekel da gre "blokirana" Yamaha 130 odblokirana pa še več...

buče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če je res na novem modelu nova mašina? Drugačna kot na prejšnjem. In ta naj bi imela blokado?

Namreč danes sem se prerekal s prijateljem saj re rekel da gre "blokirana" Yamaha 130 odblokirana pa še več...

Tako je, na novem modelu je hibridni agregat :D Če mu daš huj akumulator notr se to smatra kot da poberš blokade. V tem primeru motor razvije neverjetne hitrosti, katere kljub supermoto obliki z lahkoto presežejo 200mph ali 320 km/h... Toliko o blokadah :D

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte to še mojemu prijatelju ki misli da vse ve... :)

Se sploh nemorš z nemu nič menit ker misli da je najpametnejši... Pravi tudi da gre blokirana Husqvarna 130....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte to še mojemu prijatelju ki misli da vse ve...  :)  

Se sploh nemorš z nemu nič menit ker misli da je najpametnejši... Pravi tudi da gre blokirana Husqvarna 130....

Zgleda da nobenega od teh motorjev še od blizu ni videl. Kaj šele da bi jih peljal. Še enkrat. Blokirana Husqvarna 100km/h. Yamaha okoli 110km/h, mogoče kakšen km/h več. Pa vse je odvisno od pogojev (veter, cesta visi...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm mu rekel naj se prej saj mal pozanima kakor pa da kaj nekaj govori.

On bo dobil Yamaho ali pa Husqvarno kmalu pa sem mu rekel da bo potem videl kako je s tem in da nima prav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm mu rekel naj se prej saj mal pozanima kakor pa da kaj nekaj govori.

On bo dobil Yamaho ali pa Husqvarno kmalu pa sem mu rekel da bo potem videl kako je s tem in da nima prav...

Saj potem bo pa užaljen, ker bo preveč pričakoval od motorja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sošolec je šel z Yamaho z el. blokado natančno 127 km/h. Sicer v dolino ampak je šel. Se je pa motor precej trudil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sošolec je šel z Yamaho z el. blokado natančno 127 km/h. Sicer v dolino ampak je šel. Se je pa motor precej trudil.

Uf.... Kok bi šel šele, če bi ga iz aviona fuknu.... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!!

Vidim da ste se v tek 23 straneh zelo razpisali o wr-ki in še nekaterih drugi stvareh. Nisem pa zasledil da bi kdo napisal kje je ta motor najboljše kupit, kje je najmanj za čakat,...

Sem pa zaiteresiran v nakup tega motorja, zato me to zanima.

Pa vprašel še bi kateri auspuh je po vašem mnenju bolši arrow ali leovince (oba kolektor+dušilec).

Hvaležen bom za vsak odgovor!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha wr 125x

kateri so primerni izpuhi za ta motor

katere predelave so najbolj smotrne da bi motor bil rahlo bolj močan in stroski ne bi bili veliki

ven blokade in izpuh?

hvala za odgovore

tisti ki jo imate povejte če je dobra če se kaj kvari in kakšne so vozne lastnosti

lp

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha wr 125x

kateri so primerni izpuhi za ta motor

katere predelave so najbolj smotrne da bi motor bil rahlo bolj močan in stroski ne bi bili veliki

ven blokade in izpuh?

hvala za odgovore

tisti ki jo imate povejte če je dobra če se kaj kvari in kakšne so vozne lastnosti

lp

Pa kake blokade jaoo zgleda se zlo spoznaš na motorje. 4t nima blokad, ker še tistih 11kw komi napiha, 2t je pa zadušen ker odprt nardi vsaj 10 konj še več in to z lahkoto. sošolc ma na wr-ki arrow izpuh. Globok zvok, res lepo grmi. Se pa pozna na končni isto. 1,5 km/h gre več hehe tko da leti k svina pol :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Pa kake blokade jaoo zgleda se zlo spoznaš na motorje. 4t nima blokad, ker še tistih 11kw komi napiha, 2t je pa zadušen ker odprt nardi vsaj 10 konj še več in to z lahkoto. sošolc ma na wr-ki arrow izpuh. Globok zvok, res lepo grmi. Se pa pozna na končni isto. 1,5 km/h gre več hehe tko da leti k svina pol :surrender:

zgleda da maš ti še manj pojma u motorjeh.......... če hočiš wr-ko najcenej odblokirat morš zamenjat avspuh. arowa maš za 300 evru komplet.......če se ti to zdi drago daš sam krivino k je not čist povn blokad...okol 100 evru........loh pa sam tm k so bunkice na avspuhu odžagaš pa zvrtaš blokade not pa nazaj zašvasaš pa bo enako...pol loh daš za elektriko 300 evrov se tut dost pozna pol pa ostane še sam kit 180 al pa 170 sam to ni fajn za mašino

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokada je v katalizatorju in elektroniki. In za koji kurac bi ti dajal gor kit? Če hočeš motor, ki ti bo šel več kot 120 kupi 2t ali pa počakaj 2 leti in pojdi pri 18(domnevam da imaš 16 let, če sprašuješ za 125ccm) delat izpit in si kupi močnejši motor. In prosim, da prej malo pogledaš po forumu saj je že ene 12437129746128452394612387 tem o WRjki čeprav bi morala biti samo 1. Prosim, da se to zaklene in zbriše in moderatorje naprošam, da dajo svoje pravice kakšnemu pametnemu človeku ki je aktiven v kategoriji 125ccm( s tem ne mislim sebe ampak Budački bi lahko bil ali pa Kvasko itd... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokada je v katalizatorju in elektroniki. In za koji kurac bi ti dajal gor kit? Če hočeš motor, ki ti bo šel več kot 120 kupi 2t ali pa počakaj 2 leti in pojdi pri 18(domnevam da imaš 16 let, če sprašuješ za 125ccm) delat izpit in si kupi močnejši motor. In prosim, da prej malo pogledaš po forumu saj je že ene 12437129746128452394612387 tem o WRjki čeprav bi morala biti samo 1. Prosim, da se to zaklene in zbriše in moderatorje naprošam, da dajo svoje pravice kakšnemu pametnemu človeku ki je aktiven v kategoriji 125ccm( s tem ne mislim sebe ampak Budački bi lahko bil ali pa Kvasko itd... )

dihej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja če je pa katastrofa, kar postaja ta forum. 100 novih papkov, vsak odpira novo temo brez da bi malo pobrskal in dobil že obstoječo temo. Naš narod postaja vse bolj len :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja če je pa katastrofa, kar postaja ta forum. 100 novih papkov, vsak odpira novo temo brez da bi malo pobrskal in dobil že obstoječo temo. Naš narod postaja vse bolj len :)

hehe, ja treba bi blo nardit mal drugačn sistem, še podkategorijo za vsak motor... pa za odpiranje nove teme bi mogu administrator kot prvo potrdit, pol mislm da bi blo mal manj takih štorij :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da maš ti še manj pojma u motorjeh.......... če hočiš wr-ko najcenej odblokirat morš zamenjat avspuh. arowa maš za 300 evru komplet.......če se ti to zdi drago daš sam krivino k je not čist povn blokad...okol 100 evru........loh pa sam tm k so bunkice na avspuhu odžagaš pa zvrtaš blokade not pa nazaj zašvasaš pa bo enako...pol loh daš za elektriko 300 evrov se tut dost pozna pol pa ostane še sam kit 180 al pa 170 sam to ni fajn za mašino

Ti bom vrat zaviu če boš preglasn! :fight1: Kvas te bo povozu s svojo SX pol bo pa joj :fight1:

Kake blokade na teh jajcih haha :D Krivina je pa že tako ozka, da res težko daš noter še kakšno blokado :) Mogoče večji FI izpuha, večji vplinjač.

In 170 kit ... če menjaš komplet ... je to cilinder in use novo ... tako da samo sebi nemore škodit, ali pač? :) Menda neboš na original odmično dau 180kita hahaaha :D Pa če že daješ kei druga not ne davat Proxa :D

Aja ... lahk pa zamenjaš motor tudi :D

Blokada je v katalizatorju in elektroniki. In za koji kurac bi ti dajal gor kit? Če hočeš motor, ki ti bo šel več kot 120 kupi 2t ali pa počakaj 2 leti in pojdi pri 18(domnevam da imaš 16 let, če sprašuješ za 125ccm) delat izpit in si kupi močnejši motor. In prosim, da prej malo pogledaš po forumu saj je že ene 12437129746128452394612387 tem o WRjki čeprav bi morala biti samo 1. Prosim, da se to zaklene in zbriše in moderatorje naprošam, da dajo svoje pravice kakšnemu pametnemu človeku ki je aktiven v kategoriji 125ccm( s tem ne mislim sebe ampak Budački bi lahko bil ali pa Kvasko itd... )

To si narobe sklanjau se mi zdi :P aja pa počaščen sm, da tako mislš. Maš direkt plus xD

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Dober dan. Imam eno vprašanje.

Zasledil sem da se motor WR125X z letom 2011 malenkost spremeni. Znižali so mu sedišče, v sedežu so drugi materiali, zamenjali so prednje vilice in zadnji amortizer ter stransko stojalo motorja.

Ker nisem ravno visoke rasti, me seveda zanima za koliko so sedišče znižali. Prebrskal sem kar nekaj strani vendar tega podatka nisem našel, zato prosim če kdo ta podatek ve, naj ga napiše.

Hvala

Lep pozdrav, rezen

Popravljeno . Popravil rezen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan. Imam eno vprašanje.

Zasledil sem da se motor WR125X z letom 2011 malenkost spremeni. Znižali so mu sedišče, v sedežu so drugi materiali, zamenjali so prednje vilice in zadnji amortizer ter stransko stojalo motorja.

Ker nisem ravno visoke rasti, me seveda zanima za koliko so sedišče znižali. Prebrskal sem kar nekaj strani vendar tega podatka nisem našel, zato prosim če kdo ta podatek ve, naj ga napiše.

Hvala

Lep pozdrav, rezen

Spustil so jo za 4.5 cm iz 92 na 87.5.

Pozdravljeni!!

Vidim da ste se v tek 23 straneh zelo razpisali o wr-ki in še nekaterih drugi stvareh. Nisem pa zasledil da bi kdo napisal kje je ta motor najboljše kupit, kje je najmanj za čakat,...

Sem pa zaiteresiran v nakup tega motorja, zato me to zanima.

Pa vprašel še bi kateri auspuh je po vašem mnenju bolši arrow ali leovince (oba kolektor+dušilec).

Hvaležen bom za vsak odgovor!

Lp

Kje kupit? Kjerkol, ker zdej sploh več neboš rabil čakat.! Kjer ti jo dajo najcenejš verjetno :)

Glede izpuha bi jst krenu za cenejšo varianto! Z obema boš približnoj enako pridobil.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Cena je vsepovsod ista 3800€ za novi model torej za 2011. Potem pa je odvisno od trgovca. Jaz sem klical v krško so mi oblubli za 200€ ceneje (letnik 2010 ker še novega en lep čas ne misli bit, vsaj pred mesecem dni je blo tako). Zato ti predlagam da tja pokličeš, se zmeniš, ti pošljejo motor v najbljižji salon. No vsaj tak je pri meni blo.

Spustil so jo za 4.5 cm iz 92 na 87.5.

Kje kupit? Kjerkol, ker zdej sploh več neboš rabil čakat.! Kjer ti jo dajo najcenejš verjetno :)

Glede izpuha bi jst krenu za cenejšo varianto! Z obema boš približnoj enako pridobil.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!