Skoči na vsebino

Yamaha WR 125 X/R


Noiser69

Priporočene objave

kaj mi lahko kdo pove kolko kaj ta yamahica "žere"? :)

Z enim tankm nrdi (brat jo ma) okol 200km.Tank pride max 8€ to pomen okol 6L de je tank velk al kolk?

Vem da mi boste odgovorl k vse veste! :)

Uglavnm zdej pa eno vpašanje.Ker bo drug let ta motorčk tud moj bova zdele kupila auspuh :)

Vem da akrapovič ne dela za ta motor razen po naročilu(drago).Na avto netu sm vidu eno wrx kšne pou leta nazaj pa je mela akapoviča.

Zanima me kaj kupt.Akrapoviča samo lonc? kolk prbližn dnarja samo lonc pa ceu z krivino.al pa kakšn arrow al pa leovince.

za odgovore se za vnaprej zahvaljujem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z enim tankm nrdi (brat jo ma) okol 200km.Tank pride max 8€ to pomen okol 6L de je tank velk al kolk?

Vem da mi boste odgovorl k vse veste! :)

Uglavnm zdej pa eno vpašanje.Ker bo drug let ta motorčk tud moj bova zdele kupila auspuh :)

Vem da akrapovič ne dela za ta motor razen po naročilu(drago).Na avto netu sm vidu eno wrx kšne pou leta nazaj pa je mela akapoviča.

Zanima me kaj kupt.Akrapoviča samo lonc? kolk prbližn dnarja samo lonc pa ceu z krivino.al pa kakšn arrow al pa leovince.

za odgovore se za vnaprej zahvaljujem!

Jaz bi poiskal Leo Vince, Giannelli, Arrow...te bodo ziher. Cen, žal, ne poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A je kdo lastnik te Yamahce, pa kako mu je kaj všeč, če je zadovoljen z njo? Ima kakšne napake oz.kakšne slabosti?

V bistvu pa me zanima, če mi zna kdo predlagat kater 125ccm naj nabavim. Mora pa bit enduro ali pa supermoto in 4 takten

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo

Zanima me ali se splača kupiti wr 125 ali xt 125 :mellow: Vem da je xt-jka malo "švohnej" kot wr, samo je pa wr dražja. Zanima me kaj se bol splača?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Zanima me ali se splača kupiti wr 125 ali xt 125 :mellow: Vem da je xt-jka malo "švohnej" kot wr, samo je pa wr dražja. Zanima me kaj se bol splača?

wr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa je SM dražji od endruota?

dobro, ima sicer širše diske, enduro pa ima večja kolesa tako da se nekako izenači...

Popravljeno . Popravil Ruffy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SM ima drugačno vzmetenje, spredaj druge vilce, večji disk...

drugačno vzmetenje v smislu boljša kvaliteta, ali pač prirejeno za SM?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugačno vzmetenje v smislu boljša kvaliteta, ali pač prirejeno za SM?

Samo prirejeno, kvaliteta je ista ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo prirejeno, kvaliteta je ista ;)

Hvala :)

Kaj pa v primerjavi z XT? kakšna je razlika v motorju (razen hlajenja)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa v primerjavi z XT? kakšna je razlika v motorju (razen hlajenja)?

xt ima zračno hlajeno mašino z 10 kojni, wr pa vodno hlajeno mašino z 15 kojni, pozicija na wr je precej boljša kot na xt, višja in bolj supermoto ;)

wr je višja od xt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xt ima zračno hlajeno mašino z 10 kojni, wr pa vodno hlajeno mašino z 15 kojni, pozicija na wr je precej boljša kot na xt, višja in bolj supermoto ;)

wr je višja od xt...

Hvala :) bom verjetno kar wr vzel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abi mi znal kdo povedat ker izpuh za yamaho wr 125 je bolš. Nekako izbiram med Arrow in Leovince (Akrapović baje ne obstaja). Gre mi predvsem za zvok, kter ma boljši zvok, ker originalen od wr-ke bolj tih pa ne paše na tak motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abi mi znal kdo povedat ker izpuh za yamaho wr 125 je bolš. Nekako izbiram med Arrow in Leovince (Akrapović baje ne obstaja). Gre mi predvsem za zvok, kter ma boljši zvok, ker originalen od wr-ke bolj tih pa ne paše na tak motor :)

nimam sicer izkušenj, ampak bi rekel da je pač odvisno od okusa. predlagal ti bi da si morda pogledaš kaj posnetkov na YouTubu, ki so v HD saj je pri tem, zraven videa, tudi zvok boljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abi mi znal kdo povedat ker izpuh za yamaho wr 125 je bolš. Nekako izbiram med Arrow in Leovince (Akrapović baje ne obstaja). Gre mi predvsem za zvok, kter ma boljši zvok, ker originalen od wr-ke bolj tih pa ne paše na tak motor :)

pri nas imata dva iz šole wr-ke eden z leovinceton drugi pa arrow in bom rekel da je arrow veliko boljši
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enduro ali Super moto? Pa še utemeljitev zakaj.

In zakaj je to pomembno pri zvoku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas imata dva iz šole wr-ke eden z leovinceton drugi pa arrow in bom rekel da je arrow veliko boljši

Ja sam a sta oba brez db-killerja? Ker je možno da ma Leovince še dušilc not

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lp

Zanima me kje bi lahko dobil kakšne nalepke za to motor.Monster al pa neki.

Npr: http://i1230.photobu...y1/941cd46c.jpg

Če pozna kdo kakšno spletno stran z nalepkami...

Lp

Na strani od Louisa poglej (levo izbereš Geschenke & co. , potem pa Aufkleber), na strani od moto-nautika (v iskalnik napišeš Nalepke), na strani od nalepim.si ... Zagotovo boš nekaj našel ;)

Popravljeno . Popravil Ruffy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!