Skoči na vsebino

Rezervoarji, filtri za bencin, pipce...


Jason

Priporočene objave

Pa kaj imate motorje za vozit ali...

Sicer pa, kot bi rekel prjatu; odvečna teža! :OK:

Pri turah je tole kar dobra zaščita, plus pri plastičnih tankih omogoča zelo dobro stabilnost morebitnih tank torb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak mate pa kej sprednji del tanka zaščiten(pred praskami od kamenja, ki leti v vaš moped)?

Prozorna samolepilna folija je mogoče ena rešitev..kaj takšnega mogoče kot na sliki spodaj;najdeš tukaj:Detecto pa tudi marsikateri moto mehanik pri nas ima kaj takšnega;sam vem za Šilerja v MB.

post-5882-1169129528.jpg

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno misli na izdelke francoskega proizvajalca Bagster. Ponujajo preobleke za vse motocikle in aktualne designe. Nanj je potem mogoče pripeti tank torbo. Jaz vozim takšno preobleko na vsakem motociklu in lahko toplo priporočam. Poceni, enostavno za montažo, zelo uporabno in ko po dveh sezonah snameš, je rezervoar kot iz trgovine. Cena cca 100 eur. Sicer pa delajo tudi prevleke za sedeže. Njihov spletni naslov je: www.bagster.com. Vredno ogleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Verjetno misli na izdelke francoskega proizvajalca Bagster. Ponujajo preobleke za vse motocikle in aktualne designe. Nanj je potem mogoče pripeti tank torbo. Jaz vozim takšno preobleko na vsakem motociklu in lahko toplo priporočam. Poceni, enostavno za montažo, zelo uporabno in ko po dveh sezonah snameš, je rezervoar kot iz trgovine. Cena cca 100 eur. Sicer pa delajo tudi prevleke za sedeže. Njihov spletni naslov je: www.bagster.com. Vredno ogleda.

Izdelujejo tudi komforne sedeže za skoraj vse blagovne znamke motociklov in skuterjev. Sedež je lahko kot opcijsko polnjen z gelom. Barvo sedeža izberete po svojem okusu kot tudi všiti napis. Sedež je standardnih velikosti za posamezni tip vozila.

http://www.tc-motoshop.si/si/page/group/gr...gster_sedezi/-/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Izdelujejo tudi komforne sedeže za skoraj vse blagovne znamke motociklov in skuterjev. Sedež je lahko kot opcijsko polnjen z gelom. Barvo sedeža izberete po svojem okusu kot tudi všiti napis. Sedež je standardnih velikosti za posamezni tip vozila.

http://www.tc-motoshop.si/si/page/group/gr...gster_sedezi/-/

če hočeš naročiti v :headbang: tc-m bo treba čakat tudi do konca sezone :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mene zanima kakšne imate kakšne izkušnje z bagster pokrivali tanka, ker sam ne mislim več polirat risov ki jih nardim z kombinezonom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kakšne imate kakšne izkušnje z bagster pokrivali tanka, ker sam ne mislim več polirat risov ki jih nardim z kombinezonom.

Osebno pokrivala ne bi kupoval zaradi prask na tanku. Če se stvar "spraska" zaradi normalne uporabe se pač spraska. Sam ga uporabljam zaradi tank torbe-imam plastičen rezervoar. Ne vem nekako ne stoji tako kot bi moral, čeprav je lepo "uležan"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse skupaj sem preštudiral in ugotovil da se pokrivala za tank res ne splača kupit. Odšel sem do ličarja in je reku da se nimam kej sekirat, da se to pojavi na vsakem motorju in se da brez veliko truda spolirat. Drugače pa mi je svetoval za ob strani te prozorne folije ki so narejene za vsak motor posebej. Nekod je že malo višje v tej temi povedal nekaj o tej foliji. Me pa zanima če kdo ve kje se jo pri nas kupi?LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kakšne imate kakšne izkušnje z bagster pokrivali tanka, ker sam ne mislim več polirat risov ki jih nardim z kombinezonom.

da. vecletne. in samo dobre. predvsem v tandemu s tank torbami.

torbe kupis enkrat, potem samo se pokrivala menjas (ce ravno ne menjas tourerja za enduro ali podobno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ker na mojem motorju ni stevca za bencin vas prosim za pomoc kako bi ga naredo oz. kje se da kupiti in koliko stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Welcome to the club :D Jst tudi nimam in je včasih prou nerodno...mam mal nerodno, ker je rezervar razdeljen na dva dela (prekata) in ko sm na koncu z benzom mi ga na levi strani zmanjka, na desni pa še pluska (na levi je pipa). Ta zadeva pomoje zgleda kokt senzor za olje...na stebričku plaava plovček in ko pride na najnižjo točko stebrička zasveti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker na mojem motorju ni stevca za bencin vas prosim za pomoc kako bi ga naredo oz. kje se da kupiti in koliko stane

Če imaš namen to delati na svojem KMX-u ti odsvetujem. Ker si boš delal preveč stroškov. Lepo en dan napolni povni tank, števec km na nič in se pojdi vozit. Poglej koliko km si naredil z enim tankom pa je. Eni bi rekli enostavno k pasulj.

Čim manj stroškov si delaj sedaj ko imaš nizko ccm motor. Si boš rajši nekoč če boš imel kaj bolj konkretnega.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker na mojem motorju ni stevca za bencin vas prosim za pomoc kako bi ga naredo oz. kje se da kupiti in koliko stane

To je nemogoče naknadno vgradit,saj imaš rezervo za ca 50 Km naslednjič si kupi motor z merilcem goriva še bolje pa kar z potovalnim računalnikom-stvar je odlična. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je nemogoče naknadno vgradit,saj imaš rezervo za ca 50 Km naslednjič si kupi motor z merilcem goriva še bolje pa kar z potovalnim računalnikom-stvar je odlična. :whistle:

Ali pa naj kupi GPS :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in potovalne kovčke, da bo fant lahko šel v Afriko... :doze:

@robivitez: Upoštevaj HyperJackov nasvet :winkiss:

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je nemogoče naknadno vgradit,saj imaš rezervo za ca 50 Km naslednjič si kupi motor z merilcem goriva še bolje pa kar z potovalnim računalnikom-stvar je odlična. :whistle:
Hehe js mam ceu tank za cca 130 km rezerve pa 5-10 km. Tista z GPS-om pa ni slaba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe js mam ceu tank za cca 130 km rezerve pa 5-10 km. Tista z GPS-om pa ni slaba

Hehe,če si boš kupil vineto in šel po AC enostavno vstaviš na vsaki drugi črpalki saj so na ca 50Km in sploh nerabiš mislit na količino goriva v tanku. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jaz sem ga kupil pri opari (husqvarna) v domzalah - navodila so bila na vrečki

Popravljeno . Popravil Barth
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred zimo naliješ 100 oktanskega in imaš celo zimo mir, do spomladi pade glih na 95 oktanov pa si ni treba nič glave belit, sam to že nekaj časa prakticiram pa nisem imel še nobenih problemov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če pustiš prazen rezervar ? Vem da pri plehu je treba natočit do vrha sam nekateri endurci pa majo plastične tko da če pustiš praznega ne škodi nič ? ali se motim ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!