Skoči na vsebino

Rezervoarji, filtri za bencin, pipce...


Jason

Priporočene objave

Torej, mene zanima, kje bi lahko kupil pri nas in sicer kantico za cca. 2l goriva. Najdem samo 20 - 10 in 5l kante. Preko meje sem zasledil, da ima ZEN nekaj v ponudbi, ampak preden segnem z roko preko meje me zanima, če se da kje pri nas nabavit.
Hvala!

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, u-r-o-s pravi:

yogi

100x hvala. Sem v iskalnik "vse živo" vpisoval, pa mi ni yogi-ja ven vrgel.
Hja, ker sem angleško vpisoval, zato. No, če bo kdo še iskal, bo zdaj vedel, kje dobit zadevo.

 

 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kantico s kapaciteto 2l mi je naš cenjeni forumski prijatelj Thumper iz louisove trgovine prinesel za 6 EUR... Tule na linku jih je ene par...

https://www.louis.de/katalog/suche/produkte?search_term=KUNSTSTOFF&searchButton=

Popravljeno . Popravil SF
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, SF pravi:

Kantico s kapaciteto 2l mi je naš cenjeni forumski prijatelj Thumper iz louisove trgovine prinesel za 6 EUR... Tule na linku jih je ene par...

https://www.louis.de/katalog/suche/produkte?search_term=KUNSTSTOFF&searchButton=

polo je bla štacuna .. :P

sem pa kupil tisto v rotarju - 3.99e .. sam sem jo samo v avto vrgel ..moram preverit če je tisti drugi čep za 2dl olja kar nam in našim oldijem pride prav na poti..

 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jut udi iskal pa se se pol nateg... ins em jo kupol v polot enkrat, potem pa videl v Bep's prav tako lepo okroglo kot sem si želel da gre v skuter pod zic.

Kako tankate v te male flaše od 1,5 ali 2l ker meni se ne da doma pretakat nimam pa ideje kako bi jo na bencinski natoču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Rabim en učinkovit nasvet kako znotraj očistiti rezervar od Tomos kolibrija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, gusar pravi:

Rabim en učinkovit nasvet kako znotraj očistiti rezervar od Tomos kolibrija?

A si kej prelistal temo, je samo 8 strani... Ziher je že kaj omenjeno v zvezi s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, gusar pravi:

Rabim en učinkovit nasvet kako znotraj očistiti rezervar od Tomos kolibrija?

lahko takole:klik

Če imaš doma mešalec za beton si lahko pomagaš z njim. V rezervoar daš matice, manjše vijake, v glavnem manjše kovinske stvari, ki gredo komot noter in po postopki komot ven. Rezervoar zaviješ v staro odejo, deko, kovter..., in vse skupaj daš v mešalec. Vklopiš in pusti poljubno dolgo, da se stvar očisti. Še bolje je dati noter posebne brusne, abrazivne  (klik) elemente, ki so namensko za razigljevnje kovin.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, gusar pravi:

Rabim en učinkovit nasvet kako znotraj očistiti rezervar od Tomos kolibrija?

...z bencinom..  :eek:

 

Hec.

... predpostavljam, da je to stari Colibri, s katerega lahko odmontiraš rezervoar.

..in po tej verjetnosti je najbrž problem rja.

Rjo razžirajo nekatere kisline (solna iz BauBau ... za vsak slučaj preveri, če je temu tako.), kar je pa mehanskega za očistiti, pa dobi nekje za eno flaško jeklenih kroglic od ležajev, jih streseš v rezervoar, tehnika čiščenja je pa potem enaka, kot v risti reklami, ko so svizca navezali na drevo in ga stresli, da je naredil tisto penasto čokolado.

Če rabiš kroglice, me pokliči... mislim, da jih imam nekaj doma.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Epirol od Heliosa ali pa tank cure... Kakšen forum za starodobnike, zna biti pravi naslov za točno ime žavbe, ki se po čiščenju uporabi za zaščito notranjosti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Zdravo družba imam problem z rezervarjem suzuki bandit 600s 97l ob robu pušča če morda ima kakšen rezervar ali kakšno drugo rešitev hvala 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Mirko bosančić pravi:

... problem z rezervarjem suzuki bandit 600s 97l ob robu pušča če morda ima kakšen rezervar...

Veliko rabljenih motorjev se prodaja tule: http://www.motospirit.eu/  Tudi kakšen rezervni del se najde. Pokliči in preveri...

Ali pa poišči kakšnega spretnega varilca. Potem pa rezervar dobro odznotraj očisti in ustrezno zaščiti (so že fantje v prejšnjih postih tule zapisali, kako in kaj...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Znanec z Bendura me je prosil, ce objavim, glede na to, da pri nas te robe prakticno ni za dobiti rabljene:

TM Powerparts 13L tank oranzen (Part nr. 5510791314404)U

orabljen enkrat za daljse potovanje.

Pase na:
125/ 150 SX 2013-2015
250 SX 2013-2016
EXC 250 i 300 (2T) 2014-2016

Cena 250€ + postnina

mislav.hajcic@gmail.com

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Gledam filter za gorivo,vložek,katerega vstaviš v rezervoar  KLIK super zadeva,ampak malo precenjena,sem mislil,da bi sam naredil,distančnik zastružim:)edino,kje dobit to tkanino,da ima potem takšne lasnosti,kot njihova:?20190102_100621.thumb.jpg.b37459c33db481cb7fbf83eeba976e76.jpg

Če ima kdo idejo,kje to nabavit,prosim za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem podobne pomisleke (cena). Nato sem kontaktiral Guglielmo Ferrazzani-ja (Guglatech) in sva se nekako "dogovorila" za zmanjšano ceno (kupil 2 filtra - glavni in pomožni rezervoar, 90€ žal). Verjetno si že "preštudiral" njegove zapise na: Filtriranje. Sicer pa malo guglanja na eBaju, Alibabi ali pri raznih izdelovalcih "cloth, fiber, textil, naylon, filter" material. Samo ideja, kje sem jaz iskal ?! A na koncu opustil idejo o "samogradnji" zaradi pomankanja časa. Bom z zanimanjem (verjetno še kdo) čakal na "poročilo" za kateri material si se odločil - in praktičnost na terenu. Uspešno iskanje, izdelavo in uporabo. ?

Guglec_.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Dr.SPEED pravi:

Gledam filter za gorivo,vložek,katerega vstaviš v rezervoar  KLIK super zadeva,ampak malo precenjena,sem mislil,da bi sam naredil,distančnik zastružim:)edino,kje dobit to tkanino,da ima potem takšne lasnosti,kot njihova:?

Če ima kdo idejo,kje to nabavit,prosim za info.

Probaj v Donitu v Medvodah ali Prima Filtertehnika d.o.o.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kolko mikronov imajo tolerance te motorji? Ker avto pumpe imajo dokaj "grobo" filtracijo :

Best-Quality-Japan-Electric-Fuel-Pump-wi

Kaj samo vložek kot ga majo kakšni stroji niebi bil dovolj? 

3865_0.jpg

Če bi pa kdo rad bol take kondom dizaj :D 

https://www.utahbiodieselsupply.com/bagfilters.php

https://www.alibaba.com/product-detail/PP-Oil-And-Fuel-Filter-Cloth_300020877.html

bagfiltersallthree.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!