Skoči na vsebino

Rezervoarji, filtri za bencin, pipce...


Jason

Priporočene objave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, smasher pravi:

Verjetno si mislil to: Filter za G650X (grlo filtra z magnetki, da držijo filter v rezervoarju - seveda pri magnetnem materialu odprtine rezervoarja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri,malo pri nas v SLO vprašam...drugače pa nekaj naročim,kolikor sem sedaj videl,ponudbe ogromno

-1

-2

-3

-4

-5 ta bo originalen:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smasher imaš prav ! a kolikor razumem vprašanje Dr.SPEED-a ga zanima "notranji" filter goriva (zato tudi moji sliki). Poanta filter "vrečk-nogavic" je očiščenje goriva preden ga "prežveči" črpalka in ga (običajno) preko KL 315 Mahle filtra pošlje v injektor. Kot razumem tvojo sliko gre le za zamenjavo notranjega KL 315 filtra z zunanjim "XXXL" filtrom. Sem videl že sliko z zunanjo montažo KL 315 filtra (žal ta moment ne najdem linka). A kot rečeno, v tej debati iščemo rešitev za "ščitenje" črpalke pred umazanijo (delci, voda, itd.) saj tista serijska "mrežica" pred črpalko ne očisti dovolj (mnenje strokovnjakov). Žal se je že kar nekaj motoristov - popotnikov srečalo s težavo bencinskih črpalk (ne samo na BMW-jih !) nekje v "vuko*ebini". ? Iz  napisanega (slabe izkušnje drugih) sem se tudi sam odločil za filter "nogavici" v rezervoarjih G650X na lanski Indiji, medtem na prejšnjih potovanjih nisem uporabljal "nogavice" saj stari dobri GS na uplinjač "prežveči" VSE ! Prilagam še slike kako "čisti" sta bili "nogavici" po 20.000 km.

Glavni_01.JPG

Glavni_02.JPG

Pomozni_01.JPG

Pomozni_02.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!