Skoči na vsebino

Kaj pa otroci


Senna

Priporočene objave

Če tema že obstaja se opravičujem.

Koliko imate otrok oz. koliko si jih želite imeti,kdaj pomislite nanje ko greste na motor in mal bol z glavo kukr z gasom.

Jest mam eno hčerkico,čez 2dni bo 2leti,vidim jo res le 2× na teden in vsak drugi vikend,vendar sem na motorju skos z mislimi

pri njej,in kdaj rajši mal manj korajže na motorju .

Jest bi jih imel še vsaj ene dva,sam moram prej novo mami dobiti :naughty: ,pa če bodo finance to dovoljevale. :whistle:

Pa kšno slikco prlimejte da vidimo vaše(al pa od poštarja)produkte :rolleyes:

Moja že bajka :worship:

dsc02398.jpg

Priprave

motor-in-lara-122.jpg

In leteči štart :naughty:

motor-in-lara-116.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam sincka Jošta. 3,5 let star in z veseljem povem, da ze ve, kje se prizge atijev motor. Hehe. Med voznjo nanj ne mislim, ker ponavadi ne mislim na nic, razen na cesto in dogajanje na njej. Ko pa se ustavim, pa takoj pomislim, kako bi bilo super, ce bi bil zraven.

post-1357-1221376896_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jakob,a imava sam midva otroke :rolleyes:

Sej nisem mislil dobesedno da skos mislim na bejbiko,sam se pa zavedaš ene odgovornosti in kdaj ne greš glih u skrajnost,pa tut kdaj "požautam" če je kšn hitrejši :whistle:

Ja ko si na cesti moraš bit res 100% zbran in imeti oči na pecelnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vozim motor res ne mislim na druzga kokr na dogajanje okol mene...ker pa urca hitro teče in tamali prileze iz šole,misli odtavajo k njemu in je treba nazaj proti domu...

Drugače je pa itak Rossi zakon za njega....čuperji ga niso navdušli..še posebno potem ne, ko se je na enega vsedu in si prismodil nogo :ninja:

post-2263-1221477230_thumb.jpg

post-2263-1221477277_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa tema, ja tud jaz imam 2otroka :friend1: . Hana je stara 3,5let , Žak pa komaj 1,5meseca , tako da imamo še zelo veselo.

Ker sem sam odraščal brez očeta močno upam da to ne bo treba mojima otrokoma, drugače pa si preberte moj moto.

post-20589-1221504696.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam dva, hčerka 13 let, sin pa 12, vedno grem na furo vedoč, da me nekdo doma čaka poleg žene, da se vrnem, ki me bo rabil-a še kar nekaj let in to je v podzavesti dovolj, da vozim vedno z nekaj rezerve, vse bolj in bolj v smislu fičotove teme in želim tako vsem tistim z in tistim brez otrok !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoslim na otroke, sploh po kaki čudni situaciji ko si rečem "kaj mi je blo tega treba". ja ponavadi vozim malo bolj defenzivno odkar me doma čakata dva štrumfa. pa ne zaradi sebe, ampak budal na cesti. me pa zato toliko bolj spet vleče na pisto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa hči staro 16 let in gre včasih z mano. takrat sploh vozim še bolj pazljivo in malo počasneje. Sicer pa vedno vozim z rezervo. Vsaj upam, da dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam dva sina: Grega (12) in Alen (7).

Grega gre kdaj z mano tudi kakšen krog lokalno in takrat vozim enako, kot kadar je z mano žena (ali pa sopotnik, nasploh). Potem greva na sok ali na sladoled in se malo pogovoriva o prometu in obnašanju na cesti ter političnih problemih na bljižnjem vtzhodu...

Alen ne sili na motor, saj ve, da mu še manjka pet let; peljal pa sem ga nekajkrat samo po naši slepi ulici gor in dol.

Jaz pravim, da se vožnja začne doma, ko razmere čekiraš po internetu in se temu primerno tudi odločiš in pripraviš na pot. Med vožnjo imam misli drugje in na domače zopet mislim, ko se pripeljem pred garažo.

Tudi jaz vozim z rezervo (čeprav kakšen, ki bi videl mojo zadnjo gumo tega ravno ne bi upal potrditi), zato mi bolj ustrezajo zavite ceste, kot pa nažiganje po ravnini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam še otrok..ko pa bodo pa motorja ne bo

Tako razmisljanje bi pa jaz ocenil kot napacno. Bos vidla, ko bos mela froca itd... ma ti povem, ko mas bencin in motorje enkrat v krvi, ne grejo vec ven. Jst sm se okuzil z moto virusom in to je to. Zdravila ni, motorji ostajajo.

Mam eno kolegico na faxu (malo starejsa gospa), prej sta z mozem vedno bajkala okoli in prevozila skoraj celotno Evropo, ... potem sta pa dobila otroke in se odpovedala motorjem. Ko je mene vidla na moji babi, sta z mozem takoj spet kupila motor in se spet vozita okoli. Zarad tega se mi se vedno zahvaljuje.

No, sicer bos pa sama videla. Ce pa nisi obolela za moto virusom, ce ti motorji vseeno ze zdaj ne pomenijo toliko, pol pa ti ne bo panike.

lp j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi lahko kdo z vso resnostjo razložil, utemeljil in elaboriral, zakaj se določeni odločate, da motorja ne bo pri hiši, ko bodo otroci?

imate premajhno garažo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni nimajo potem motorja zato, da se jim nebi kaj zgodilo nas cesti, doma pa majhni otroci, ipd.

No, pri nas so otroci veliki in imava vsak svoj motor. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni nimajo potem motorja zato, da se jim nebi kaj zgodilo nas cesti, doma pa majhni otroci, ipd.

No, pri nas so otroci veliki in imava vsak svoj motor. :winkiss:

predvidevam da se z motorjem ne da varno vozit?

glede na to kaj človek vsak dan vidi na cesti, bi se morali vsi starši odpovedat tudi avtomobilom in se naokoli sprehajat peš...

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako razmisljanje bi pa jaz ocenil kot napacno. Bos vidla, ko bos mela froca itd... ma ti povem, ko mas bencin in motorje enkrat v krvi, ne grejo vec ven. Jst sm se okuzil z moto virusom in to je to. Zdravila ni, motorji ostajajo.

...

Ja tud men se zdi da sm okužena s tem virusom... zdej se mi je uresničla želja, mam motor, sem končno motoristka in v tem uživam še bolj, kot sm pa prej mislla da bom... temu se ne mislim odpovedat tudi potem, ko bom mela družino, ker je to pač nekej za mojo dušo, nekej kar me veseli, v čemer uživam... Bodo pa mel otroc mami motoristko... ;) (upam, da tud atija motorista :blush: hehe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedla sem kaj me čaka ko bom napisala da pač motorja ne bo pri hiši ko bodo otroci.. no tako.. noben od naju ni pretirano okužen z moto virusam.. vem da zame sploh ne bo panike.. moj pa bo pač par let potrpel... ker to bo samo toliko da bo vsaj en od otrok sposoben skrbeti zase.. in ja moj ve kaj ga čaka.. je to vedel prvi dan ko mi je povedal da ima motor..

In ne mislim s tem da se z motorjem ne da varno vozit.. sploh ni res.. samo v teh bornih letih odkar se vozim z mojim je prišlo do par kritičnih situacij pri katerih nebi bila nič kriva...

sva se odločila da bova motor še imela (obvezno!) .. tudi jaz bom šla izpit delat da bova imela vsak svojega.. ampak vmes bo pač pavza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj pa bo pač par let potrpel... ker to bo samo toliko da bo vsaj en od otrok sposoben skrbeti zase..

to je približno 18-20 let ker otrok je sposoben skrbeti zase ko ima redno službo in svoj vir dohodkov pa še takrat niso vsi sposobni skrbeti zase ker jig preveč razvajamo :whistle:

bo tvoj zdržal toliko časa brez :naughty:

jaz sem zdaj dve leti brez (ne zaradi otrok) in je že mal kriza

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je približno 18-20 let ker otrok je sposoben skrbeti zase ko ima redno službo in svoj vir dohodkov pa še takrat niso vsi sposobni skrbeti zase ker jig preveč razvajamo :whistle:

Ne vem kako imaš naučene.. jz sem pri 13 znala za silo si skuhat kosilo, pa tudi počitniško sem že delala... tako da... 14 let... tam nekje.. ne rabi imeti svoje službe in ne vem česa.. no sej.. mogoče že prej.. mogoče kasnej..

sicer pa ne bo prvi in ne zadnji k bo pač dal motor na stranski tir zaradi otrok.. glede na to da je na cesti skoraj cel teden in bi bil z otrokom bolj vikende mu to nebi smela biti preveliko odrekanje...

mislim da bova oba najbolj pogrešala tiste kratke turce do kakega kafiča z majčkam... ne pa nekih dolgih tur..

Popravljeno . Popravil črnolaska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!