Skoči na vsebino

Kaj pa otroci


Senna

Priporočene objave

Ob 1. 9. 2016 at 12:35, Zivnorc pravi:

...jp res je.... vsak bi si verjetno bolj želel, da krepne kot jebać....a ne kot obićni seronja..  :P

 

No, zato pa bojo moje zadnje besede na smrtni pojstli ... tak, dajte jo gor, jaz sem pripravljen ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otroci so, otroci bojo, klinc jih gleda... :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, skalar36 pravi:

Z veseljem bi bil še enkrat otrok...vsakih nekaj ur ur joški...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pes hvalabogu neve kdo je snegulčica pa betmen pa tko naprej.....:P

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

16403138_1222180864496391_30097219639100

Sm tole moji poslou,pa točn vem kuga bo popoldne rekla:   no vidš šeen razlog več.....

Popravljeno . Popravil VS800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 2 let pozneje...

Eno čist zaresno...Pride majhno kričeče bitje, katerega imaš z vsem kar si rad in si želiš biti kar se da najboljši možni starš.  Zanima me če je kak motorist/ka tule, ki v svoji bližini nima varstva za malo bitje, pa še pseto in mačko....Koliko let je bil motor na stranskem tiru? 10 let? več? Da je sposoben nekaj skuhat in še poskrbet za takosmato familijo in da ne daš tistega občutka mami in ati gresta na luštno in po svoje, jaz moram pa ostajat doma in za psa skrbet...spet. In se potem odaljuje, hodiš v konflikt, manjša povezanost, težave... 

Saj meni ni težko. Raje družinski izlet z avtom in pohodništvo, plavanje, pa malo se okoli mudit...Ampak bom pa pogrešala to "samoto" ko si "sam" z vetrom okoli sebe, za skok na motor par urr, dan, dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Nja pravi:

Eno čist zaresno...Pride majhno kričeče bitje, katerega imaš z vsem kar si rad in si želiš biti kar se da najboljši možni starš.  Zanima me če je kak motorist/ka tule, ki v svoji bližini nima varstva za malo bitje, pa še pseto in mačko....Koliko let je bil motor na stranskem tiru? 10 let? več? Da je sposoben nekaj skuhat in še poskrbet za takosmato familijo in da ne daš tistega občutka mami in ati gresta na luštno in po svoje, jaz moram pa ostajat doma in za psa skrbet...spet. In se potem odaljuje, hodiš v konflikt, manjša povezanost, težave... 

Saj meni ni težko. Raje družinski izlet z avtom in pohodništvo, plavanje, pa malo se okoli mudit...Ampak bom pa pogrešala to "samoto" ko si "sam" z vetrom okoli sebe, za skok na motor par urr, dan, dva.

kar je .. je               :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... kupiš motor, ki je glasnejši od kričača, pa mu daš kontra.... pa če je treba do blokade...   :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

.... kupiš motor, ki je glasnejši od kričača, pa mu daš kontra.... pa če je treba do blokade...   :P 

sej k ud bajte speleš pol itak ne slišiš kako se mulc dere                     :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Nja pravi:

Eno čist zaresno...Pride majhno kričeče bitje, katerega imaš z vsem kar si rad in si želiš biti kar se da najboljši možni starš.  Zanima me če je kak motorist/ka tule, ki v svoji bližini nima varstva za malo bitje, pa še pseto in mačko....Koliko let je bil motor na stranskem tiru? 10 let? več? Da je sposoben nekaj skuhat in še poskrbet za takosmato familijo in da ne daš tistega občutka mami in ati gresta na luštno in po svoje, jaz moram pa ostajat doma in za psa skrbet...spet. In se potem odaljuje, hodiš v konflikt, manjša povezanost, težave... 

Saj meni ni težko. Raje družinski izlet z avtom in pohodništvo, plavanje, pa malo se okoli mudit...Ampak bom pa pogrešala to "samoto" ko si "sam" z vetrom okoli sebe, za skok na motor par urr, dan, dva.

ne boš, dokler vsaj malo odrastejo, potem pa boš. :P

Motor je bil na stranskem tiru cca 12-13 let. Je bilo sicer vmes nekaj drugih adrenalinskih zadev, ampak se ne morejo primerjati z motorizmom.

Ta kosmat je pa še vedno pri bajti in se nekoliko prilagodiva situaciji, 1x gre k noni, drugič k sinu, za dnevne fure pa že počaka.

Teoretično, pa ne vidim problema, zakaj ne bi smel moped ostati pri bajti, namreč, vsake 14 dni pa lahko za 2 uri mal vetra v lase vdahneš, toliko da pomiriš željo. Pri meni je motor odšel zaradi financ in posvetitve drugim ciljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, VS800 pravi:

kar je .. je               :P

še ni. še ni posejano :D  sicer sva rekla.. da v max 2 letih bi moralo neki bit, ker, so že 30 tu in ne mislim pri 40 menjavat plenic in ponoči vstajat.

Ne, sej moped ne bo šel od bajte. Bo pa časa bistveno manj, da bi lahko oba šla skupaj. Tako kot ne gre kosmata družina stran...Bo ostal, bo šel na kako krajšo vožnjo. Kolikor bo le šlo. Otroka vseeno lažje vključiš v treninge in na tekme s psom (si pač piknik nardiš, dnevni izlet in upam, da ga bo kinološka žilica orng potegnila) in pohodništvo.   

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Nja pravi:

še ni. še ni posejano :D  sicer sva rekla.. da v max 2 letih bi moralo neki bit, ker, so že 30 tu in ne mislim pri 40 menjavat plenic in ponoči vstajat.

 

Maš pa še tatreto opcijo......daj nikol ne menaš pa nikol ponoč ne ustajaš (no razn k te scat).....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam glih na frisno eno tecno smrkljo. Motor je ostal in bo ostal, ker se tudi zena rada vozi z mano. No zdej je bolj lustno polagat ovinke, ker ni dodatne teze na zicu:scut:. Drugo leto imam v planu celo nabaviti SM motor, ki bo sam za na pisto. Bom si tam dal duska.

Manj se vozim, samo se zmeri mi rata 1x na teden ali na 14 dni. Glih prejsni teden je padlo ene 400km v kosu. Sicer je baba neki utrujala(zato ker ni mogla zdravn :P ) ampak med mano in motorjem ne pride nic vmes :P

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Nja pravi:

še ni. še ni posejano :D  sicer sva rekla.. da v max 2 letih bi moralo neki bit, ker, so že 30 tu in ne mislim pri 40 menjavat plenic in ponoči vstajat.

..maš pa še četrto opcijo:

... če rabiš kako turbo seme..k ful hitr vzklije...pa še hitrej zrase pol... pa spustiš mogoče samo eno motoristično sezono...max dve..

...edin kako urco si bi morala cajta vzet, da ti tole mal "razložim", kako to gre...    :P

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha...ne 4. opcija ne pride v poštev. Pride pa 3. če pač ne bi kaj vzklilo. S tem komot živim. Nisem tiste sorte, ki mora pod nujno imet otroka. Svojega ali posvojenega ali podtaknjenega. a-a-a

Če bo , bo, če ne pa pač ne :naughty:  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Nja pravi:

haha...ne 4. opcija ne pride v poštev. Pride pa 3. če pač ne bi kaj vzklilo. S tem komot živim. Nisem tiste sorte, ki mora pod nujno imet otroka. Svojega ali posvojenega ali podtaknjenega. a-a-a

Če bo , bo, če ne pa pač ne :naughty:  

Ja pismo, zakva pol že zdej jamraš.....pa še preurala nista....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje 2 leti odkar je kričač je bil motor parkrat za v sluzbo, pa na tehnični. Ni pribolem mali kričač, problem je jezna "draga" ko bi prišel nazaj ?. Drugače pa mislim da vsaj prve 4 leta bol težko kam, pol se pa lahko pusti zverine pri nonotih za vikend. Za bolj sproščeno življenje so če sem prav razumel podtaknjeni otroci, imajo instant že nekaj let, sicer znajo bit druge težave samo se preskoči obdobje "malega klopa" ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa pravim, če je le možno naj gre tistih 14 dni na sprehod z motorjem,  za par urc...ker, ker vsak starš rabi malo zadihat. Naslednjič je pač on sam z otrokom, pa jaz zgasnem za par urc s pesi nasprehod in čvek s kolegico. Paše, rabiš. Prekleto rabiš.  Sam živ naj ostane :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Nja pravi:

Jaz pa pravim, če je le možno naj gre tistih 14 dni na sprehod z motorjem,  za par urc...ker, ker vsak starš rabi malo zadihat. Naslednjič je pač on sam z otrokom, pa jaz zgasnem za par urc s pesi nasprehod in čvek s kolegico. Paše, rabiš. Prekleto rabiš.  Sam živ naj ostane :) 

A zdej ga že mata?      :ninja::P                                                                

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

občasno sposojenega :D   Jaz sem tiste sorte človk, predno kupim avto nardim celo študijo, pa primerjav, predno kupim telefon, jih vsaj 5 primerjam, predno nabavim psa-preberem, naštudiram linije, vzreditelje ali pa sprehajam psa v zavetišču, predno hrčka nabavim, me vse že čaka doma, predelana omara.....No, pri otroku pa, pač mal potipam teren kako je pri ostalih. Pol pa bo kar bo, kakor bo :P  

Čeprav glede umazanije, potolčenih kolen, požrte zemlje in pasjih dlak to pa sploh ne kompliciram.  :D 

 

Popravljeno . Popravil Nja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!