Skoči na vsebino

Kaj pa otroci


Senna

Priporočene objave

Pri meni je podobna situacija. izpit za motor sem šel delati pred tremi leti, ko je bila hčerka stara 5 let, tamali pa glih eno leto. Imamo pa tudi psa, tako da smo kompletni. :D Edino kar nimava blizu nikogar,  kateremu bi lahko pustila otroke za kakšno uro, tako da sva za vse sama. Ampak vse se da, če se hoče. Vse je odvisno tudi od tega, kako si pred tem doma pripraviš teren. :D Moja ve, da rabim svobodo, vsake toliko časa rabim prost vikend, se usedem na motor in odpeljem nekam. Ve da ne delam neumnosti, mi zaupa, kar je najbolj pomembno. Vsako leto, med prvomajskimi prazniki imava rezerviran čas samo zase, si splanirava 6-7dni, skupaj sedeva na motor in odpeljeva na furo. Tako bo dokler deca ne odrastejo, potem bo lažje.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Nja pravi:

občasno sposojenega :D   Jaz sem tiste sorte človk, predno kupim avto nardim celo študijo, pa primerjav, predno kupim telefon, jih vsaj 5 primerjam, predno nabavim psa-preberem, naštudiram linije, vzreditelje ali pa sprehajam psa v zavetišču, predno hrčka nabavim, me vse že čaka doma, predelana omara.....No, pri otroku pa, pač mal potipam teren kako je pri ostalih. Pol pa bo kar bo, kakor bo :P  

Čeprav glede umazanije, potolčenih kolen, požrte zemlje in pasjih dlak to pa sploh ne kompliciram.  :D 

 

:lol1:

... no... sej to je tista 4. opcija...   :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da z dogovorom. Jaz sem šel izpit delat, ko sem šel plačat ure vožnje starejšemu sinu, mlajši pa se je šele pripravljal za avto šolo...:D

Celih 18 let sem počakal :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Moj ima motor in vse, tudi jaz imam opremo, ob primernem vremenu gre z motorjem tudi v službo. Ampak ker nisem tiste sorte človek, da bi iskal varstvo otroku za vožnjo z motorjem, bi jo raje za uro masaže kdaj pa kdaj :P    V kratkem bodo na voljo ženske motoristične hlače, praktično zastojn, čiiiist osnovne, tolk da punca ugotovi, če ji je sploh OK bit na motorju zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!