Skoči na vsebino

Kaj pa otroci


Senna

Priporočene objave

Ne vem kako imaš naučene.. jz sem pri 13 znala za silo si skuhat kosilo, pa tudi počitniško sem že delala... tako da... 14 let... tam nekje.. ne rabi imeti svoje službe in ne vem česa.. no sej.. mogoče že prej.. mogoče kasnej..

sicer pa ne bo prvi in ne zadnji k bo pač dal motor na stranski tir zaradi otrok.. glede na to da je na cesti skoraj cel teden in bi bil z otrokom bolj vikende mu to nebi smela biti preveliko odrekanje...

mislim da bova oba najbolj pogrešala tiste kratke turce do kakega kafiča z majčkam... ne pa nekih dolgih tur..

Ja ja to že se strinjam s tabo :worship: govorim o popolni samostojnosti če me razumeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja razumem... samo nism jz mislila do čakat z motorjem do popolne samostojnosti.. samo tisto prvo, bolj občutljivo otroštvo..

pri 14 ali že prej bo itak hotu met že svoj motor, če bo kej po naju. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo tvoj zdržal toliko časa brez :naughty:

jaz sem zdaj dve leti brez (ne zaradi otrok) in je že mal kriza

nism vidla tegale.. oba bova težko zdržala kot sem rekla bova najbolj pogrešala tiste kratke ture ob vročih poletnih dneh do kakega kafična na ledeno kavico pa sladoledek... samo mislim da pol bomo šli pa skup kam drugam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism vidla tegale.. oba bova težko zdržala kot sem rekla bova najbolj pogrešala tiste kratke ture ob vročih poletnih dneh do kakega kafična na ledeno kavico pa sladoledek... samo mislim da pol bomo šli pa skup kam drugam..

Moje videnje tega; Ja, motor malo veckrat stoji v garazi kot prej, ampak od 2 leta naprej, ko lahko malega oddas za kak dan babicam in dedkom, gresta lahko SKUPAJ, do takrat pa lahko en cuva froca, drugi se pa tacas malo pelje kam, pol se pa zamenjata...

simpl k pasulj.. Seveda pod pogojem, da si tega sploh zelis. Pri meni se nimamo kej pogovarjat o tem, da bi sel motor od hise. Pac ne pride v postev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne...

če imaš ti tako spedenano ok... če ti je tolk do motorja in tvoja to tolerira ok..

midva sva tako domenjena... kot pravim motor sigurno bo.. verjetno celo dva pri hiši...do takrat pa pač nič.. sej bo dost drugih zadev... že sedaj ni velik časa za motor ko se dela stanovanje potem ga bo še manj.. žal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani junija smo dobili sinkota, in od takrat naprej sem naredil cca 2000km.....sej bi jih lohk več, ampak enostavno mam tako službo, da kadar sem doma, sem raje z njim! Zato sem ga letos , ko sem imel 5 min slabosti dal v oglas...(seveda sem navil ceno :evilgrin: ) in tako je ostal hvalabogu DOMA!!! Na furo grem, kadar mi paše.....sej za to pa je.....................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani junija smo dobili sinkota.......kadar sem doma, sem raje z njim! Zato sem ga letos , ko sem imel 5 min slabosti dal v oglas...(seveda sem navil ceno :evilgrin: ) in tako je ostal hvalabogu DOMA

Mater, si pa res moral zasoljeno ceno postavit, da ti ga ni ratalo prodat. Otroci grejo drugače za med... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako razmisljanje bi pa jaz ocenil kot napacno. Bos vidla, ko bos mela froca itd... ma ti povem, ko mas bencin in motorje enkrat v krvi, ne grejo vec ven. Jst sm se okuzil z moto virusom in to je to. Zdravila ni, motorji ostajajo.

Mam eno kolegico na faxu (malo starejsa gospa), prej sta z mozem vedno bajkala okoli in prevozila skoraj celotno Evropo, ... potem sta pa dobila otroke in se odpovedala motorjem. Ko je mene vidla na moji babi, sta z mozem takoj spet kupila motor in se spet vozita okoli. Zarad tega se mi se vedno zahvaljuje.

No, sicer bos pa sama videla. Ce pa nisi obolela za moto virusom, ce ti motorji vseeno ze zdaj ne pomenijo toliko, pol pa ti ne bo panike.

lp j

med moškimi in ženskami je vedno razlika v razmišljanju, ko gre za otroke. Jaz si nisem mislila, da me bo otrok tako odvrnil od motorizma. Samo mala je stara (že) 14m, pa letos še nisem bila na motorju........

pa v bistvu me ne bi nič motilo, če bi bila nekaj časa brez motorja, pa si ga zopet kupila, ko bi bila hčerka starejša......

pa si nisem nikoli mislila, da bom na tak način kdaj razmišljala..... ampak vse se spremeni - enim bolj, drugim manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi lahko kdo z vso resnostjo razložil, utemeljil in elaboriral, zakaj se določeni odločate, da motorja ne bo pri hiši, ko bodo otroci?

imate premajhno garažo?

midva doma sploh nimava garaže, moreva v sosednjo vas hoditi po motor, če se hočeva voziti.

Zakaj?

- ker za motor ni več časa toliko, kot je bilo prej

- ni časa za dolge fure, na katere sva rada hodila

- trenutno mi niti ni do motorja

- rizik smrti

- ker tisto malo časa, kar ga po službah ostane, raje preživimo kot družina in kam gremo ali kaj skupaj počnemo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se določeni odločate, da motorja ne bo pri hiši, ko bodo otroci?

Tako kot sem čudak pri ostalem, sem tudi tukaj. Z drugimi besedami, za sinkotov prvi rojstni dan, sem nabavil še en motor... :alien1:

Mimogrede, v garaži je dovolj prostora še za enega. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot sem čudak pri ostalem, sem tudi tukaj. Z drugimi besedami, za sinkotov prvi rojstni dan, sem nabavil še en motor... :alien1:

Mimogrede, v garaži je dovolj prostora še za enega. :whistle:

:rolleyes:

Vprašanje je le, KDO je v tem primeru sinko ... ti ali otrok? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot sem čudak pri ostalem, sem tudi tukaj. Z drugimi besedami, za sinkotov prvi rojstni dan, sem nabavil še en motor... :alien1:

Mimogrede, v garaži je dovolj prostora še za enega. :whistle:

Kurc eni se samo hvalijo, je pa res, da smo eni penasti od zavisti......tak da Vapo, če ne boš dal en krog (po Grobniku), boš dobo po p...ki :evilgrin: :: ....Sn vedo ja, da si ti en vlki froc, saj sn vedo.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak da Vapo, če ne boš dal en krog (po Grobniku), boš dobo po p...ki

Valda ti bom dal! :D

Cena? Sitnica....15 eur na krog+1000 eur varščine. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda ti bom dal! :D

Cena? Sitnica....15 eur na krog+1000 eur varščine. :evilgrin:

Ja nič......te boš pač dobo po p...ki...... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani junija smo dobili sinkota, in od takrat naprej sem naredil cca 2000km.....sej bi jih lohk več, ampak enostavno mam tako službo, da kadar sem doma, sem raje z njim! Zato sem ga letos , ko sem imel 5 min slabosti dal v oglas...(seveda sem navil ceno :evilgrin: ) in tako je ostal hvalabogu DOMA!!! Na furo grem, kadar mi paše.....sej za to pa je.....................

nena ga še zaj prodajaj, počakaj da se nauči govorit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot sem čudak pri ostalem, sem tudi tukaj. Z drugimi besedami, za sinkotov prvi rojstni dan, sem nabavil še en motor... :alien1:

Mimogrede, v garaži je dovolj prostora še za enega. :whistle:

ti si moj idol party0033.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi premišljeval kaj se lahko zgodi, potem tudi otrok nebi imel. Razlika je le ta, da sem več sam na motorju in še kje drugje. Ni pa tak problem dati otroke v varstvo in iti nekam. Tudi midva z ženo rabiva čas zase in je treba se malo zdivjat, vsake svete cajte. Na morje pa tako hodimo ona in otroci z avtom jaz pa za njimi z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na morje pa tako hodimo ona in otroci z avtom jaz pa za njimi z motorjem.

Kak te lahko pustiš, da te avto spizdi? :?

ti si moj idol

Postavi se v vrsto. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak te lahko pustiš, da te avto spizdi? :?

Postavi se v vrsto. B)

v kiro? v ono ko se bom lahko pelo en krog, al v ono ko te po pi...ki sekajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nea se hrši, ker te bom na ipon fukno!!! :krneki:

He, he, he...... toti film bi jaz rad vido.... :naughty: :evilgrin: :whistle:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he...... toti film bi jaz rad vido.... :naughty: :evilgrin: :whistle:

Ne boj se no. Fejst ded si, zato te bom na miru pusto. :D

Ampak ne provociraj me več, ker pol zna bit pa res oljavo!!! :angry: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kiro? v ono ko se bom lahko pelo en krog, al v ono ko te po pi...ki sekajo?

Raje v ono drugo, ker pelat se itak ne znaš :whistle:

Mimogrede, ti sploh znaš kaj? :? Nič, bom glede tega raje spet tvojo malo "zaslišal"... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boj se no. Fejst ded si, zato te bom na miru pusto. :D

Ampak ne provociraj me več, ker pol zna bit pa res oljavo!!! :angry: :P

Same lape so te :rolleyes: ........sicer pa se boš lahko v petek malo izprso :evilgrin: .....Onega Picassoja pa kar šibaj iz vrste v vrsto. Toti bo tak začo počasi šiptarsko šprehat. Mirdita, Picasso, mirdita..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!