Skoči na vsebino

Kaj pa otroci


Senna

Priporočene objave

8 minutes ago, Zivnorc said:

... jest pa pivo pijem pa ribe lovim s fantom od hčere....   :P 

Siromak je drago plačal za tvojo  hčerko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Zivnorc pravi:

... jest pa pivo pijem pa ribe lovim s fantom od hčere....   :P 

strokovni izraz za fanta od hčere je:

jelenček..sam da boš vedu :P

Aja, js mam pa 2 sinova, le kaj naj z njihovimi puncami lovim? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pokemone...  :D

.... vsaj una, k jo jest poznam...ima velik plac, kamor se lahko skrijejo (spodaj) ...  :eek:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

pa je sploh polnoletna?

aha...a to si vprašal, da mi boš lažje svetoval? :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Zivnorc pravi:

... jest pa pivo pijem pa ribe lovim s fantom od hčere....   :P 

Kera laž :lol1: še ko jaz pridem vse babe pospraviš po hiši :P

pred 4 urami, HD-Dyna pravi:

Pa povej tut, da ti vse častiš ....

se pravi, da bi to lohka delal tut z mano :P

Ne mi so drugorazredni al se mi zdi da zdej že tretje ....:D.......edino če kaj rabi ,takrat še počasti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, nazo13 pravi:

Škoda, da se vsi od tvoje generacije dalje nismo odločili NEimeti otrok. Ali ne bi bilo to super stanje? Nobenih izdatkov ali davkov za šolstvo in zdravstvo mladine ter vsa ostala jajca v zvezi z otroci.

Samo še male zelene bi morali nažicati, da bi delali za naše penzije, ker več ne bi bilo naslednikov za nami; da bi nam umivali riti po upokojenških domovih; ... Vsem, ki nimate namerno otrok, bi zmanjšal penzijo za 10%. Itak ne boste imeli vnukov, da bi jim kupovali darila.

Zelo sem vesel, da se nisem odločil kot ti NEimeti otrok. So včasih kakšne težavice, se včasih povzdigne glas, kuha uro dve mula, zjutraj zagalami po hiši, da se gospoda prigunca k zajtrku, ... ni da ni, ampak, sedaj ko sem to vse okusil, bi se lahko odpovedal vsemu. Mogoče celo sexu ali vožnji z motorjem, starševstvu pa prostovoljno nikoli.

 

Bo držalo, čeprav sem z lažjim srcem pustil otroka v varstvu kot psa. Otroka nista nikoli naredila toliko pi***rij kot pes. Pa ponavadi se me nista tako razveselila kot pes, ker jima nič ni manjkalo. Saj tudi psu ni, samo on je vseeno bil po njegovem hudo bogibogi.

Ne ga srat no Nazo13 ...........na sveti je je preveč ljudi ................samo organizacija je potrebna pa bi vse vsi imeli . 

Se ti zdi prav da ljudje ne morejo preživeti sami sebe ,nafukajo pa 7 otrok ...........iz kje misliš ,da gre za doklade,socialo itd ......iz mojega tudi in obdavčen sem tudi bolj kot tisti ki imajo otroke zato je čista neumnost ,da bi mi še penzijo manjšal .......a si ti na čem močnem :P

In potem te srote ko pridejo v traprava leta zganjajo kriminal ,ker drugače se ne prebijejo iz brezna siromaštva.......vrjemi da poznam zgodb več kot dovolj ,tudi svojo , sem bil še te sorte k sem vse za bratom ponošeno nosil , od obuval naprej , zato mi ne srat prosim in mi pridigat o otrocih in kaj bi bili če itd ...............

Mel sem veliko pod povprečjem v otroštvu , zdej naj pa še malemu pankrtu vse v rit zatlačim in sem celo življenje samo garal za druge in ne okusil življenja. 

Če bi se držali nekih pravil kot imeti toliko otrok kot jih lahko preživiš  itd ........da ga lahko vzgajam kot želim,ne kot mi velevajo papki v parlamentu itd  

Skratka  Nazo13 , ti se samo razmnožuj ,še namesto mene  in te razumem in sem vesel za tebe da si vesel za sebe  :P

Tiste , ki pa otroke naredijo in jih ne morejo preživljat bi kastriral in steriliziral , isto bi naredil s tistimi ki so polni denarja in naredijo froca ki se z njim ukvarjajo vsi samo starši ne itd ..............še bi lahko pa se mi ne da ..............le kdo mi bo rit brisal na stara leta, uf ta je bla tud na mestu ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Skratka  Nazo13 , ti se samo razmnožuj ,še namesto mene  in te razumem in sem vesel za tebe da si vesel za sebe  :P

 

Namest mene 2 prosim:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7. 7. 2016 at 9:24 AM, KARMEN1 said:

 

Imeti ali ne imeti, to je lahko osebna odločitev enega ali dveh, ali pa tudi ne......

 

Karmen a misliš da taka malenkost lahko vpliva na odločitev

87e522237249204d335349a28d80d672.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nedeljo sem jih peljal v Čatežke toplice, sem tud sam užival v vodi in na toboganih kot mejh otroček-neprecenljivo. Življenje brez motorja si znam predstavljat. Brez otrok, ne-sedaj ko jih imam. Časa mam pa za vse dejavnosti ogromno, samo s partnerjem se moraš zoorganizirat, pa nedelje niso namenjene za motor.

Neprecenljivo je ko me zjutraj hčerkica 2,5 let, požgečka po podplatih in reče "ati zbudi se, kavica je že". Ne bi zamenjal za noben mastercard. Razumem pa tiste, ki jih nimajo ali nočejo imet.

Pr nas pravmo: Vsak po svoje. Bohinjc pa s svedrom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, mene pa zjutri tapru tastara zlata prinašalka po gofli mahne s taco, pa se ukol ubrnem pa gre spet nazaj u svojo košaro, pol pa še ta mlada mešanka u fris skoč pa mal znorim:), ampak si rečem: ja ustan fotr gremo vn:kva2:......ja vem 3 perčke sm spiu pa tole napisu:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, FLY pravi:

Prjatu da nisi zaradi pirčkov rubriko falil..

Eni falijo pa nč pirčkov ............:lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, VS800 said:

.ja vem 3 perčke sm spiu pa tole napisu:yea2:

Tole, tole sm ti pa fouš... jz pa radensko pijem ...zdele...že tadrugo :SS

 

Vse odločitve so pravilne, za, ali proti. Kakor komu paše. Kdor jih pa ima, pa naj z njimi dela "normalo" in ne kot da so lastnina. In naj jih ima rad. Otroke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tut ena  sestrična od enga mojga prjatla je zaradi pira zanosila...   :eek: ...in tako so nastali otroci.

..ampak pira ni ona pila...  :lol1: .... sam lepša je bila zaradi tega...     :lol1:...da je sploh lahko zanosila...  :lol1:

....in ne... to ni bila moja žena...  :P

 

 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

... tut ena  sestrična od enga mojga prjatla je zaradi pira zanosila...   :eek: ...in tako so nastali otroci.

..ampak pira ni ona pila...  :lol1: .... sam lepša je bila zaradi tega...     :lol1:...da je sploh lahko zanosila...  :lol1:

....in ne... to ni bila moja žena...  :P

 

 

 

 

Največ zanositev se zgodi .............greva na kavo ? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Največ zanositev se zgodi .............greva na karo ? :lol1:

nekako tako ja .... :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Kmet2 pravi:

Največ zanositev se zgodi .............greva na kavo ? :lol1:

a nis ti mene neki na kavo vabu :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Kmet2 pravi:

Ne ga srat no Nazo13 ...........na sveti je je preveč ljudi ................samo organizacija je potrebna pa bi vse vsi imeli . 

Se ti zdi prav da ljudje ne morejo preživeti sami sebe ,nafukajo pa 7 otrok ...........iz kje misliš ,da gre za doklade,socialo itd ......iz mojega tudi in obdavčen sem tudi bolj kot tisti ki imajo otroke zato je čista neumnost ,da bi mi še penzijo manjšal .......a si ti na čem močnem :P

In potem te srote ko pridejo v traprava leta zganjajo kriminal ,ker drugače se ne prebijejo iz brezna siromaštva.......vrjemi da poznam zgodb več kot dovolj ,tudi svojo , sem bil še te sorte k sem vse za bratom ponošeno nosil , od obuval naprej , zato mi ne srat prosim in mi pridigat o otrocih in kaj bi bili če itd ...............

Mel sem veliko pod povprečjem v otroštvu , zdej naj pa še malemu pankrtu vse v rit zatlačim in sem celo življenje samo garal za druge in ne okusil življenja. 

Če bi se držali nekih pravil kot imeti toliko otrok kot jih lahko preživiš  itd ........da ga lahko vzgajam kot želim,ne kot mi velevajo papki v parlamentu itd  

Skratka  Nazo13 , ti se samo razmnožuj ,še namesto mene  in te razumem in sem vesel za tebe da si vesel za sebe  :P

Tiste , ki pa otroke naredijo in jih ne morejo preživljat bi kastriral in steriliziral , isto bi naredil s tistimi ki so polni denarja in naredijo froca ki se z njim ukvarjajo vsi samo starši ne itd ..............še bi lahko pa se mi ne da ..............le kdo mi bo rit brisal na stara leta, uf ta je bla tud na mestu ;)

Res je na svetu preveč ljudi. Enako kot na neobdelani njivi rastlin. In povsod je preveč ravno plevela.

Tisti, ki imajo 7 ali več otrok nimajo časa v službe hodit. Je treba otroke delat. Ja, sem na nečem zelo močnem in kaloričnem. Čokoladi.

In se verjetno ukvarjaš s kriminalom? Kaj bo človek postal ni odvisno od materialnih dobrin, ampak od vzgoje. Gre pa večkrat lenoba in siromaštvo z roko v roki s kriminalom.

Nekako tako ja. Sam počnem enako. Trudim se jima omogočit čim lepšo mladost. Pa ne s kupovanjem ljubezni, ampak dajanjem ljubezni.

V vzgojo otrok bi se pa itak vtikali najbolj tisti, ki sami nimajo pojma ali pa jih sploh nimajo (župniki, določene device na socialnem, ... ).

Svojo normo sem izpolnil. Čepa  slučajno pride do kakšne "nesreče", bo pa tudi poskrbljeno za dete.

Se strinjam s kastracijo in sterilizacijo navedenih. O zadnji vrstici pa se bova čez leta pogovarjala (ali pisala), če še bova živa.

 

pred 17 urami, VS800 pravi:

Namest mene 2 prosim:P

Ni blema. Pošlji ženo, bomo naštancali. Ti samo začni trenirat kako se plenice menjavajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!