Skoči na vsebino

Kaj pa otroci


Senna

Priporočene objave

pred 32 minutami, Fantocci pravi:

Časi niso prav nič hudi, nasprotno - odlični so. Časi so bili hudi v srednjem veku, ko so bili ljudje sužnji in če si bil reven, si reven umrl, ljudje pa so si glave sekali brez veze, pa nisi vedel, če boš preživel do večera ali te bo črna smrt pokosila. In so imeli kljub temu otroke.

Ne iskat izgovorov tam, kjer jih ni in sebe in druge v nekaj prepričevat, kar sam veš, da ni res.

Povedal sem svoje mnenje enako kot si ga ti. Moram pa reči, da sem nekako dobil občutek (čeprav se osebno ne poznava), da bi bil dober foter, zato je prav škoda, da jih nisi naštepal ene par :) 

Ne vem kako je bilo v srednjem veku razen iz knjig .

Lej , nisem iskal izgovorov temveč predstavil svoje misli . Nikogar nisem prepričeval v nič ,razen povedal , zakaj jih ne bi imel jaz (žena je istega mnenja ) .

Poveš svoje mnenje o sebi,  zakaj bi jih imel in zakaj ne,  ne pa da nas poučuješ  in  prepričuješ ,da bi jih kljub našim pomislekom lahko imeli , poleg pa vrineš še mnenje kaj si misliš o tistih ki vozijo drage motorje in zapravijo 100€ na dan ....to je povsem nijihova legitimna odločitev in nima veze z otroci . 

Hvala za kompliment in nisi prvi ......toda žal sem se že pred mnogimi leti odločil za pot brez otrok .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

In prav gotovo vama ni žal, da sta se tako odločila :OK:.

Vsak dan se posebej zahvalim vsemogočnemu ......:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, KARMEN1 said:

Prepuščeni so računalnikom. Ulici smo bili prepuščeni mi, ko smo lahko torbo po šoli zagnali v kot in se podili okoli, dokler nas mama ni za lase odvlekla domov :whistle:.

.

Ljuba Karmen,če te je mama za lase odvlekla domov je to dokaz da nisi bila prepuščena ulici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, FLY pravi:

Ljuba Karmen,če te je mama za lase odvlekla domov je to dokaz da nisi bila prepuščena ulici.

To se sam tko reče, no:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Vsak dan se posebej zahvalim vsemogočnemu ......:)

:lol1:

.... ta bi bila za v globoke misli...   :lol1:

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, VS800 said:

To se sam tko reče, no:P

Bodimo natančni pri definicijah.Kaj bi sicer bila Karmen če ulico zamenjaš s cesto..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

:lol1:

.... ta bi bila za v globoke misli...   :lol1:

:P

 

Ne,ne....čist fajn sm paše..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, FLY pravi:

Bodimo natančni pri definicijah.Kaj bi sicer bila Karmen če ulico zamenjaš s cesto..

Komplikator :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Vsak dan se posebej zahvalim vsemogočnemu ......:)

Yp, veliko razlogov je za kaj takega ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Fantocci pravi:

 

Povedal sem svoje mnenje enako kot si ga ti. Moram pa reči, da sem nekako dobil občutek (čeprav se osebno ne poznava), da bi bil dober foter, zato je prav škoda, da jih nisi naštepal ene par :) 

dobe foter...haha...on je dober mulc, mene vedno uboga :P

razn kadar ne posluša :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, VS800 said:

Ejjjjj.... aloh že nehamo nabijat o teh pamžih:P

Toliko globokih čustev ste vzbudili na tešče v meni,da grem kar na moped

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, VS800 pravi:

Mi je zanč kolega reku, ja kdo bo pa zate skrbeu na stara leta??.......no sm reku ti maš pa super izgovor za otroke....

sicer mam srečo, pa fajn otroke, sam tisti ki računa kot tvoj kolega se je bridko zmotil....skrb je vedno samo od starejših na mlajše..Torej moji otroci bodo skrbel za svoje otroke...zame..no ja mogoč čist mal, ampak raj ne preveč..tak to laufa.

Imeti otroke, da bo kdo skrbel zate na stara leta je budalaština. Otroke imaš:

1. ker s jih želiš

2. ker se ti "zgodijo"

V obeh primerih se lahko imaš fajn in uživaš z njimi, lahko pa čisto mirno in fajn živiš tudi brez njih.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, FLY pravi:

Ljuba Karmen,če te je mama za lase odvlekla domov je to dokaz da nisi bila prepuščena ulici.

Vrjetno ni prav napisala vem pa da je prav mislila :P skratka bili smo na ulici ,igrali smo se od odbojke,nogometa,ping ponga ,v gozdu kurili ogenj ,pekli klobase skratka bilo je lepo in ko danes vidim vse te tablice pa pametne telefone itd .....to je vse podebiljeno z starši vred ............včasih smo pekli koruzo,krompir v oblicah se skrivali skratka  tako kot je povedala Karmen ...bili smo zdravi in vedeli kaj je prav in kaj ne . 

Primer.....ko sem prišel iz šole se nisem upal povedat da me je učiteljica zlasala v 4 razredu  oš ker bi jih fasal še doma .......danes pa pridejo starši grozit v šolo ućiteljem  z odvetniki ,  ker so narobe pogledali njegovega otroka ki jim je prej :l_01: mater med poukom ................ustvarjamo hordo debilnega podmladka  in boh ne dej otroka čez rit ..........ti ga vzame sociala ,tam pa ko bi ga morali vzeti pa otroci prej umrejo .....

Dost mi je teh otrok ,imejte jih čim več ,delajte cele dneve  in kupite mu tablico pri 4 letih kot je po novem zdaj običaj .......izjeme ne potrjujejo pravila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, KARMEN1 pravi:

Prepuščeni so računalnikom. Ulici smo bili prepuščeni mi, ko smo lahko torbo po šoli zagnali v kot in se podili okoli, dokler nas mama ni za lase odvlekla domov :whistle:.

Imeli smo elastiko, hula hop, če smo bili res zelo pridni morda še kotalke, Poni kolo je bil luksuz, ki smo ga drsali do zadnjega.

Nismo bili debeli, ampak smo bili zdravi. Pojedli smo vse, kar so nam dali, ker so v Afriki otroci bili lačni in to so nam povedali vsak dan znova :cool:.

In imeli smo krasno, srečno otroštvo :winkiss:.

da, to je naš point of view. Mislim, pa da ti tudi današnja mladina lahko čez par let napiše, imeli smo srečno otroštvo. A sve su ostalo nianse :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Vrjetno ni prav napisala vem pa da je prav mislila :P skratka bili smo na ulici ,igrali smo se od odbojke,nogometa,ping ponga ,v gozdu kurili ogenj ,pekli klobase skratka bilo je lepo in ko danes vidim vse te tablice pa pametne telefone itd .....to je vse podebiljeno z starši vred ............včasih smo pekli koruzo,krompir v oblicah se skrivali skratka  tako kot je povedala Karmen ...bili smo zdravi in vedeli kaj je prav in kaj ne . 

 

Pa raubarje pa žandarje...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BIti pameten glede imeti otroke ali ne je potrebno gledati skozi evolucijo človeške vrste. Človek ima nagon za preživetje in razmnoževanje, za vse ostalo nas socializira okolica. Tako se tudi obnašamo in podzavestno smo naštelani, da to delamo.  Če otrok ni, poten se čustva in obnašanja prenašajo na okolico ali celo na hišne ljubljenčke, ki postanejo nadomestek za otroke. (Sevada to bolj udobno, kajti lahko ga pustiš doma pol dneva, ga daš v hotel za živali ali pa celo oddaš).

Anpak vseeno v človeški zavesti ostaja neka praznina, ki lahko vodi v resna psihotična stanja v starosti.

Vsak izbira svojo usodo, ampak najbolj žalostno je, da se nekateri ob koncu bitja biološke ure odločajo imeti otroke, To pa je samomor iz zasede, pa ne samo za starša; tudi za okolico.

Vsak naj sam odloča o svojem življenju, le škoda je, da nataliteta Slovencev pada zaradi egoizma in "udobnosti" samskega življenja. No pa saj bomo dobili begunce, bodo oni poskrbeli za Slovenski rod.

Še malo izven teme; večno življenje si zagotovimo s prenosom grenoma na svoje potomce in ne s kupovanjem odpustkov v verskih ustanovah. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si pa krepko nafilozofiral :P

Anpak vseeno v človeški zavesti ostaja neka praznina, ki lahko vodi v resna psihotična stanja v starosti.

-Iz trte izvita izjava, razen če si otroke želiš imeti, pa jih nimaš.

 

Če otrok ni, poten se čustva in obnašanja prenašajo na okolico ali celo na hišne ljubljenčke, ki postanejo nadomestek za otroke. (Sevada to bolj udobno, kajti lahko ga pustiš doma pol dneva, ga daš v hotel za živali ali pa celo oddaš).

-Čustva in skrb se lahko in se prenaša na okolico, neglede ali maš ali nimaš otroke, bistvena je tvoja socialna zavest. Včasih je s hišnimi ljubljenčki še več dela kot z otroci, kajti ljubljenčki so večni otroci, ne morejo si pomagat itd. Tudi otroka daš v varstvo ko greš v službo, mar ne.

Imeti otroke zato da bomo zadostili nataliteti ne hvala...potem bom enak tistim, ki jih štepajo zato,  da dobijo socialno podporo.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anpak vseeno v človeški zavesti ostaja neka praznina, ki lahko vodi v resna psihotična stanja v starosti.

-Iz trte izvita izjava, razen če si otroke želiš imeti, pa jih nimaš.

Problem je, da si po nagonu pripravljen in ustvarjen, da se razdajaš otrokom. Če ti to manjka, udari drugje ven.  Davno nazaj so v človeški vrsti vsi tisti, ki niso mogli imeti otrok bili iz plemen, skupnosti izločeni ali pa so postali vrači, čarovnice.

Čustva in skrb se lahko in se prenaša na okolico, neglede ali maš ali nimaš otroke, bistvena je tvoja socialna zavest. Včasih je s hišnimi ljubljenčki še več dela kot z otroci, kajti ljubljenčki so večni otroci, ne morejo si pomagat itd. Tudi otroka daš v varstvo ko greš v službo, mar ne

Če imaš otroke ti za okolico ne ostaja veliko časa, ne glede na socialno zavest; vsaj dokler so majhni in doma. Kateri hišni ljubljenčki nebi preživeli sami, razen kakšni degenerirani cucki, velikosti glodalcev.

Ni problem varstvo otrok, ko si v službi, ampak ko greš na dopust, večdnevni izlet,...... Takrat jhi pač ne moreš oddati v varstvo, razen v kakšne kolonije, tabore.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa men pravite, da filozofiram

 

Dami in Norc :worship:

 

P.S. Dami edino glede cucka se ne strinjam; spusti ga na svobodo, pa bo poskrbel sam zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!