Skoči na vsebino

Hupa


yamaha

Priporočene objave

Kdo ve, nemara se pa valja kje nad garažo... Vem, da sem pred leti na 800Classicu dal to hupo dol, pa dvoglasne fanfare gor. Moram pogledati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve, nemara se pa valja kje nad garažo... Vem, da sem pred leti na 800Classicu dal to hupo dol, pa dvoglasne fanfare gor. Moram pogledati.

jap, bi bil zelo hvaležen, če bi se našla kje nad garažo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstajajo tudi mali oglasi pa bolšjak :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

morda kdo ve kje se da dobiti hupo s smešnimi zvoki (sirena, hupa vlaka, oponašanje čivkanja itd...)? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda kdo ve kje se da dobiti hupo s smešnimi zvoki (sirena, hupa vlaka, oponašanje čivkanja itd...)? :)

Jaz sem jo kupil preko E-baya - tale firma ima kar veliko izbire zračnih hup :

WOLO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Zdravo Vajenec. Saj tole zgleda isti štos. Prek eBay-a še nisem nakupoval. Na angleškem sem tudi videl nekaj takih ponudb. Ali je potrebno plačat carino, če kupiš iz Anglije? Ne vem.

Se mi ne zdi smiselno kupovat zadevo iz USA ali VB, če jo pa delajo sosedje v Italiji. Nekaj sem jih zasledil kot opremo na prodanih motorjih pri nas. A so vsi oglasi ki sem jih našel že potekli, tko da tud lastnike nisem mogel moriti kje so jih dobili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena, Vajenec in Neznanec. :grim

Iz UK carine ni potrebno placati. In so po mojih izkusnjah malce "prijetnejsi" za poslovanje kot makaronarji. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Zok.

Zdaj pa sam še počakam, če bo kakšna legenda z obalnega konca rekel, da je ta moja hupa v njegovi lokalni štacuni. Pol pa gasa :)

A mi piše Neznanec? Sem zgleda kaj narobe nastavil...

Popravljeno . Popravil trpin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trpin, ne vem če glih sam lahko nastavljaš nazive (vajenec, legenda, ...). Drugače pa, če kdo kaj izve kaj o teh hupah, informacijo na plan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trpin, ne vem če glih sam lahko nastavljaš nazive (vajenec, legenda, .. .). Drugače pa, če kdo kaj izve kaj o teh hupah, informacijo na plan.

Aha, to mate neke stopnje tle gor. OK :) Se bom že še navadu.

Tko, ja. Kr z besedo na dan.

Pa hvala že vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem študiral da bi nabavil nek AIR horn. Glede carine je tako: EU in Anglija ne plačaš ničesar. Ostale države pa nad 25 EUR vrednosti pride tudi davek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz uporabljam avtomobilske hupe, ki zgledajo kot troblja in se jih fajn avtomobilsko sliši :) edino montaža zna bit mal problem ker so majčken večje od originalnih hripavih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem študiral da bi nabavil nek AIR horn. Glede carine je tako: EU in Anglija ne plačaš ničesar. Ostale države pa nad 25 EUR vrednosti pride tudi davek.

Fino, to rad slišim. 10x

Ja simonsi, tud men bi bla taka štima všeč, sam nimam kam dat. Bi zgledal ko kaka vikinška ladja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konkretno uporabljam hupo od fieste, pa ni preveč velika no :)

http://www.ebay.co.u...=item43ad59d79a

Ja, ta dimenzija je kr luštna, ja. A ma dobro štimo?

Sam ne vem zakaj, ampak jaz sem se zapičil ravno v zračno, dvotonsko, pa močno, da se mal bolj sliši. In tista Stebelova se mi zdi naravnost idealna. Ali pa kakšna 'kopija' tega sistema. Fajn kompaktna s kompresorjem v kosu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 let nazaj (uh kako čas leti... ) sem imel http://www.stebel.it...ECTROPNEUMATICS temu podobno zadevo v avtu.

Kar me je motilo je bil mrtev čas od pritiska na gumb troblje pa do začetka trobljenja, ki je bil od 0,5-0,7s (sem meril), sliši se malo vendar mi je bilo moteče.

Kot drugo za kratka trobljenja (krajša od 2s) se je vedno vklopila le tista fanfara za visoke (eventuelno še srednje) tone, ker rabi najmanj zraka in ob normalni uporabi je bil več ali manj piskajoč zvok. Ko pa si se usedel na trobljo pa so začele delovat vse tri (je bilo slišat podobno temu, kar imajo v predstavitvi na spletni sprani ).

Poizkušal sem tudi zapret ta najmanjšo (to za viske tone), vendar se je potem zamik vklopa trobljenja še povečal.

To kar ti gledaš je drugačen (bolj kompakten) model in tehnika v teh 15 letih je tudi verjetno kaj napredovala, tako da... mogoče pa celo dela v redu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala TBoxer. Dobro je slišat take izkušnje. Tud jaz upam, da je danes bolje. Bomo mal še po tujih forumih pobrskal za izkušnjami s to firmo. Če jih bom našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

meni ima fajn zvok, ne pogresam boljse :)

Meni je uspelo večjo montirat pod oklep.Original je bla glasna kot indikator žmigavca,razlika je kot dan in noč.Kletkarji te veliko bolj upoštevajo,je pa veliko užaljenih fac ko zagledajo moped namesto kamjončina.Cena za nepopisno zadovoljstvo:2 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!