Skoči na vsebino

Hupa


yamaha

Priporočene objave

Včeraj mi je poštar prinesel tole naročeno hupo:

http://www.ebay.com/itm/260902088603?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Zadeva je izdelana na Kitajskem, zraven pride še rele s kabli, ki so zelo šlampasto povezani.

Hupa je nekoliko težja in večja kot sem pričakoval in na novem motorju imam že original hupo dokaj glasno, zato se še odločam ali bi jo sploh montiral na motor. (morda jo montiram na avto, ali pa jo bom prodal)

Delovanja in glasnosti še nisem preizkusil.

Če se jo odločim zmontirati, bom posnel zvok in izgled, ter vam poročal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je uspelo večjo montirat pod oklep.Original je bla glasna kot indikator žmigavca,razlika je kot dan in noč.Kletkarji te veliko bolj upoštevajo,je pa veliko užaljenih fac ko zagledajo moped namesto kamjončina.Cena za nepopisno zadovoljstvo:2 eur.

kera pa stane 2eur? Ona za fiesto? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera pa stane 2eur? Ona za fiesto? :D

Če že imam moped iz druge roke mi ni težko še na odpadu izbrati troblje kjer je izbira ogromna.Res ne vem več kdo je bil donator,je pa najbolje kar z eno baterijo probavat katera hupa ti je všeč.Samo če nimaš močnih vez te lahko nategnejo tudi za 5 eur.

post-1419-0-71167100-1337295850_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil FLY
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa najbolje kar z eno baterijo probavat katera hupa ti je všeč...

Ko se to dela, če ni pritrjena na nosilcu, se trobljo se drži samo za nosilni vijak, ne za ohišje, ker če ne boste razočarani nad zvokom. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je poštar prinesel tole naročeno hupo:

http://www.ebay.com/...984.m1439.l2649

Zadeva je izdelana na Kitajskem, zraven pride še rele s kabli, ki so zelo šlampasto povezani.

Hupa je nekoliko težja in večja kot sem pričakoval in na novem motorju imam že original hupo dokaj glasno, zato se še odločam ali bi jo sploh montiral na motor. (morda jo montiram na avto, ali pa jo bom prodal)

Delovanja in glasnosti še nisem preizkusil.

Če se jo odločim zmontirati, bom posnel zvok in izgled, ter vam poročal.

Zlo podobna al pa ista figa k pa mene zanima.

Komaj čakam test :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zlo podobna al pa ista figa k pa mene zanima.

Komaj čakam test :)

Končno sem se spravil zmontirati hupo in ni mi žal.

Dela odlično, zelo glasna, le višina tona bi lahko bila nižja kot je / pričakoval sem bolj globok zvok.

Za primerjavo sem zraven hupal še z originalno hupo, ki je na tem motorju dokaj glasna (kot sem že dejal)

Upam, da bo nova hupa uspešno kljubovala pranju z WAPom in vremenskim pogojem.

Tu je še video :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lunatic, najlepša hvala ti za tole. Si se res potrudu.

Tole z videom je zlo nazorno.

Moram rečt, da sem tisto mojo Steblovo hupo že naročil in dobil, sam še nisem imel časa zmontirat, pa zato tudi nisem nič objavil.

Po videu sodeč, je zlo pomembna tudi višina tona. Bolj visok ton, bolj je prodoren. Se ti ne zdi? Upam, da nisem zasr.., ko sem tole kupil. Bom pa po montaži še jaz poskusil tole posnet. Seveda, če bo v redu. Drugač bom tiho k miš... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!