Skoči na vsebino

Padova --> Verona


hector

Priporočene objave

jaz sem jim pisal na mail (info@bike-expo.it) in so mi dogovorili:

Hi,

next year will be in Verona 16/17/18 January 2009.

www.motorbikeexpo.it

Regards

Gloria

Motor Bike Expo

----- Original Message -----

From: Matej Spindler

To: info@bike-expo.it

Sent: Thursday, October 09, 2008 9:01 AM

Subject: Bike expo - Padova

Hello!

When will be bike expo in Padova in year 2009?

Thank's

Matej Spindler

Slovenia

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

hja, jst bom počakal do 16 januarja da se perje poleže in da vidim kdo je zmagal... itak grem šele 17 na sejem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem jim pisal na mail (info@bike-expo.it) in so mi dogovorili:

Hi,

next year will be in Verona 16/17/18 January 2009.

www.motorbikeexpo.it

Regards

Gloria

Motor Bike Expo

----- Original Message -----

From: Matej Spindler

To: info@bike-expo.it

Sent: Thursday, October 09, 2008 9:01 AM

Subject: Bike expo - Padova

Hello!

When will be bike expo in Padova in year 2009?

Thank's

Matej Spindler

Slovenia

sej fora je da edn je bike expo drugi pa motor bike expo, zdj je samo treba ugotovit keri je pravi :)

Ker ti si jo spraseval za bike expo, kot vidim iz maila je ona nazaj odgovorila da je v veroni naslov tiste strani je pa motor bike expo...zanimivo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skregal so se organizator custom showa in organizator ostale krame,...tko da če sem prov zastopu bo custom del zdej v Veroni ostalo pa v Padovi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ kađiva: upam da imaš prav, ker če ne bo custom bikeov je to zame samo plus :rolleyes:

@ frfljot: ma kje pa, tu lahko že januarja vidim kakšno Lubico bom dobil marca... pa najcenejše sliderje imajo, tiste s kovinskimi štifti, 16 € :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na teh italijanskih sejmih se tako ali tako prodaja samo škart roba- vsaj moje izkušnje so take. Kar je poceni oziroma prepoceni je škart - kar je znižano za največ 30% pa je vseeno če kupiš v SLO.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skregal so se organizator custom showa in organizator ostale krame,...tko da če sem prov zastopu bo custom del zdej v Veroni ostalo pa v Padovi

Drži. Ekipa, ki je prirejala custom show (Bike Expo) vsa leta v Padovi se seli na sejmišče v Verono. Istočasno (isti vikend) pa bodo 'užaljeni' lastniki sejmišča u Padovi priredili svoj moto sejem...skratka jest grem u Verono :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...lohko pa greš u petk al pa u soboto u verono, prespiš in naslednji dan se odpraviš domov in mimgrede pogledaš še v padovi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

eh ja jst grem letos lepo 17.1. 09 kr u padovo mal pogledat, ce bo kej pametnega ta vidt:D :rolleyes: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hellenca 46 prav imaš jaz grem tudi v Padovo če se pa vidmo greva pa na drinko čavči :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Venecijo je Padova mala vas.Tako kot bo sejem v Padovi mnogo manjši in v glavnem bo bolj čoperska oprema.Prijavita se dokler je še kje kaj placa pri nas je še par mest odhod sobota ob 3.00 Nm cena 25 Eu,če bo avtobos poln bo nekaj od tega denarja še za skupinsko vstopnico,prijave zbira Udovč Joško na GSM:031/320877 po dogovorju poberemo tudi na poti Nm -Trebnje-Lj-Sežana.

Popravljeno . Popravil Brumer
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve ali so usnjene jakne na BIKE-EXPO v Padovi za 200€ res orikinal BERIK, saj namesto R v krogcu je C v krogcu... :?

Prosim za cimprejsnji odgovor

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

jaz nisem videl objave, in nisem vedel da bo letos sejem v veroni, čeprav se je govorilo, da bosta 2 sejma. tako da naš klub smo šli z avtobusom v padovo in tam po domače ni bilo NIČ za videt in v glavnem bla je katastrofa. tudi za kupit ni bilo nič konkretnega. sama ciganija. v eni uri sem pregledal cel kompleks in potem sem 5 ur gledal v zrak. v glavnem, drugo leto v verono, ker je je.

LP, Beni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je pa za spremembo od večine tukaj prisotnih sejem zdel zanimiv kljub okrnjenosti, moram pa takoj povedat, da nisem imel nikakršnih pričakovanj, da bi karkoli kupil, na italjanskih sejmih so cene za dobro robo največkrat višje kot v trgovinah. Za videt je bilo večino standardnih znamk motorjev, robe kot so izpuhi, plastike, diski pa praktično skoraj nič, če primerjam s sejmi prejšna leta. Je pa bilo ogromno drag race scene tako motoristične kot avtomobilske, predelav avtomobilov, ogromno zrihtanih ameriških gajb, je pa bila na ogled kar lepa zbirkica Bimotinih motociklov, skratka stvari, ki jih na tem sejmu v preteklosti nisem niti pričakoval, niti zasledil in so mi sicer slab sejem naredile popolnoma znosen. Zunaj so imeli predstavitve freestyleja, še posebaj je zabaval možakar z vespo... Vsekakor dan ni bil slabo porabljen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

...se nas kar nekaj spravlja januarja v Verono... Kakšni so kaj obeti? Vprimerjavi z IMOT-om kjer smo bili lani? Ali pa z Milanom?:unsure:

Se da kaj za pametno ceno kupit? Razmišljam o givijevem ali kappinem kompletu kufrov... pa RAM MOUNT za garmina...? Po branju foruma so cene v italijanskih trgovinah nižje kot pri nas... tudi na internetu (italijanskem) zelo ugodne... kako je kaj to na sejmu? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravcek motosvetovci mene pa zanima koliko je kej interesentov za obisk sejma v Veroni sobota 16 1 2010 da se organizira en avtobus pa da gremo pogledat kontakt na gsm 051-364-171 Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravcek motosvetovci mene pa zanima koliko je kej interesentov za obisk sejma v Veroni sobota 16 1 2010 da se organizira en avtobus pa da gremo pogledat kontakt na gsm 051-364-171 Darko

Precej busov je že organiziranih. Packensteini potujemo z MK Moliboga in mislim, da sta že 2 busa polna, tako da glede na interes mislim, da s prijavami ne boš imel težav.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!