Skoči na vsebino

Padova --> Verona


hector

Priporočene objave

Pozdravcek motosvetovci mene pa zanima koliko je kej interesentov za obisk sejma v Veroni sobota 16 1 2010 da se organizira en avtobus pa da gremo pogledat kontakt na gsm 051-364-171 Darko

Zame je v veliki meri odvisno, ali bodo prisotni taveliki. Se že ve kaj več? Da vsaj vidim novo vfrko pa S1000rr. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda Italia bo v Padovi:

http://www.infomotori.com/moto/2009/12/16/honda-al-bike-expo-show/

Kje bodo pa drugi? Na koncu jih bo polovica v Padovi, polovica pa v Veroni :headbang:

LP.

Se popolnoma strinjam. Nej se odločjo pa nardijo skupi en ornk sejm ne pa da je folk čist zmeden in neve kam. Te čist mine da bi šu...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ste se odločili kam gremo?? Lani sem bil v Veroni, letos pa menda spet. Naj bi bili prisotni vsi jap, ita,ang,HD,....vsaj tako oglašujejo. Še najboljši bi bil menda bojkot naj se malce zresnijo, saj človeka res zmedejo ta dva sejma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se odločili kam gremo?? Lani sem bil v Veroni, letos pa menda spet. Naj bi bili prisotni vsi jap, ita,ang,HD,....vsaj tako oglašujejo. Še najboljši bi bil menda bojkot naj se malce zresnijo, saj človeka res zmedejo ta dva sejma.

Jaz bom oba bojkotiral in grem z MK Mn Februarja na IMOT v Munchen!!!:yea1:

Ps. v Italiji na nobenem sejmu nenajdeš za nas korenjake dovolj velikih številk vse samo za pikiljezerje!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verona moto sejem 16 1 2010 odhod ob 03 uri Ljubljana Dolgi most se gre pa z busom(49 os) cena prevoza in vstopnice je 40€ rezervacije in placila sedeza je na 051 364<171 Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam da greste v Verono. Lani sem bil na obeh in je bla Verona večja in bogatejša, in baje bo letos še bol poudarek na Verono... drgač smo pa vsa prejšna leta hodil v Padovo sam tm je zdj konc, se bl siljo neki nardit pa ne rata :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje mislite, da bo letos vec opreme in firm na izbiro (kombinezoni, celade, ipd)?? PD ali VR?

Če rabiš kej iz druge svetovne vojne al pa bi rad kupu kej od zamorcu pol pejd u Padovo trance_21_laughing1.gif

Sem bil lani pa mam še zdej dolg nus headbang.gif

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto je bilo tudi kar nekaj velikih trgovcev z opremo (Valerisport, Motorama ... ). Le-ti imajo kar neke vrste svoje trgovine: so popolnoma zaprti z vseh strani in imajo samo vhod/izhod. In ko se pojavi nenormalna gužva, na vhod postavijo redarja in potem čakaš v vrsti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno Verona jutri!:naughty:

Če je še kdo interesent, naj me pokliče na gsm, mam v avtu še za dva plac. Odhod ob 6.30.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nedelja...padova...here we come :D

Ne hodi v Padovo, sem bil tam včeraj, Prava beda, škoda časa in denarja. Bolje da zaprejo ali pa se združijo z Verono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne hodi v Padovo, sem bil tam včeraj, Prava beda, škoda časa in denarja. Bolje da zaprejo ali pa se združijo z Verono.

sj je u planu it do verone :D tnx ..še en argument več da prepričam še ostale ko gremo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

včerajšnja Verona je bla res super, ogromna izbira in zlo nizke, na trenutke prav smešne cene, vsaj za tiste zadeve k mene zanimajo, npr usnjeni kombinezoni Berik in Arlen Ness od 270€ naprej (enodelci od 340€), Dainesova Laguna Seca 450€, gume Pirelli od 50€ (Scorpion), najdražje 200€ (SuperCorse), ostale vmes, Q RR 150€, super stojala za motor 30€ itd itd

res ful velika ponudba svega i svačega, hale 1 - 3 chopperistične, 4 - 7 normalne, je pa na koncu nekaterim že zmanjkovalo (kvalitetne) robe, npr gum je ostalo le še za vzorec, vse smo pokupili, hehe :P

aja, hostese najbolj cortkane seveda spet pri Suzukiju - edini razstavljalec motorjev kjer si moral čakat da si lahko šel noter, vhod/izhod čuvala dva ornk radiatorja :naughty:

skratka ekstramegafinofajn izletek, čeprav me je abstinenčna kriza prijela s trojno silo in sem čist blesav, sam še pelat, pelat, pelat, pelat :wacko:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvale Veroni za napredovanje,ji pa še manjka do podobe Padove izpred let. Še vedno pogrešam predelave cestnih motorjev- street fajterjev, pa tudi tisti šov Bikers life-a ji tudi manjka. Hostese so bile najlepše žal na čoperjih in ne pri Suzukiju kot je nekdo napisal. Ogromno opreme naprodaj, cene čelad katere so me zanimale ubijalsko visoke(ARAI) Shoei se je dalo dobit cenejše kot pri nas. Kombinezoni res cenejši, ampak sam ne bi kupoval tam, ker zna bit precej ponaredkov, v to sem se prepričal, ko sem meril rokavice.

PREVEČ H-Dja, najbolj me je nasmejala Italijanka, ko smo odprli halo 4 al 5, ko je rekla ola končno motorji.

Fenomenalne klobase in pivo. Odlično izkoriščen dan.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slike....cakamo slike... ;)

Prvič po sedmih letih kar hodim na ta sejem sem se odločil, da ne vzamem sabo fotke in da le uživam. Bo že kdo drugi limal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil oz. bili smo v Veroni, v petek. :whistle: Glede same gužve je to najbrž najbolj primeren dan za obisk sejma. Če se samo spomnim kako smo se pred leti drenjali in gužvali v Padovi... Torej, samo razstavišče je bolj urejeno kot v Padovi, tudi hale so se mi zdele večje. Sam sejem bolj tako - tako, ampak za zimsko potešitev abstinenčne krize čisto OK. :kva2:

Pogrešal sem edino BMW-ja (to pa res nisem mislil, da bom kdaj napisal :lol1::devil: ), ker sem si pač želel ogledati novega S 1000 RR. No, Triumph ni manjkal tako, da sem malce prišel na svoj račun...

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!