Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Kugelschreiber
      Ja. Capo tako fenta gume. Capo je kriv.     Kupil sem jo s contiji, unicil tisto, po tem se dva para terraforcev, tretji je na motorju, in se boji pomladi hehe. Vse to v dveh sezonah, skupj 21000km. Upal sem, da bo letos ze na voljo touring force, pa je ni se. 
    • mato295
    • MiNa
      Zares jih uničiš . TWI indikatorja se še  asfalt dotaknil ni.... To si zradiral na Capotu?
    • Kugelschreiber
      Trailaattack2 se mi je zdela mal bol stabilna kot terraforce r. Z Mitasko je meni lazje prekladat levo desno.  Ceste se drzi bolj kot se upas pelat. V nagibu drsam z nozniki, sovoznicinimi nozniki in ce mava kufre, tud s kufri. Unicim jih v 8000km. 
    • Snečer
      Versys je versatile motorno kolo, nekakšen SUV, vse v enem, tako je nakup brez probne vožnje brez tveganja. In ta segment se danes najbolje prodaja pri motorjih. Jaz Ninje npr. ne bi kupil, ker je to cestak in vemo kam to sodi oz od kod prihaja. In danes ne delajo več slabih motorjev, lahko naštejem cel kup motorjev, ki bi z lahkoto nadomeščali mojega sedanjega. Eni pač preveč komplicirate.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!