Skoči na vsebino

Padova --> Verona


hector

Priporočene objave

  • 9 mesecev pozneje...

Hojla druščina,

Leto je okrog in v organizaciji Brankota (MK Moliboga) ponovno vabim vse zainteresirane, da se udeležijo IZLETA v VERONO na BIKEEXPO 2012. Torej razstavo in sejem motociklov in motoristične opreme.

Poleg paše za oči in sedenja za marsikoga na sanjskih modelih, je to tudi edinstvena priložnost za ugoden nakup opreme.

Odhod 21. januarja v zgodnjih jutranjih urah iz Koroške predvidoma 2 busov (Črna, Radlje) preko Velenja, Arje Vasi, Ljubljane...

Potnike po želji "pobiramo" sproti. Prihod na sejmišče okrog 9. h. Malica. Ogled sejma. Odhod proti domu okrog 18. ure in prihod nekje po polnoči...

CENA 45 € zajema prevoz, vstopnico za sejem in hrano. Pijača na busu se plača, razen kar kdo prinese s sabo in "časti"!

Prijave zbirama Ferek (MK Packenstein)

in Branko (MK Moliboga)

Prijava je edino 100% avans do zasedbe mest!

Vabljeni in ne odlašat - busa se navadno zelo hitro napolneta!

Interesenti me kontaktirajte na PS.

LP!

Ferek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker ste me nekateri že kontaktiral, še enkrat nekaj besed o sejmu in moje osebno mnenje: Na IMOTu (Munchen) sem bil 3 leta nazaj in me ne mika več. V Veroni 2 x (lani in predlani) in letos grem spet. Kar se tiče ponudbe je ta v Veroni bila večja, da o razstavi sploh ne govorimo. Sejem je že po površini bistveno večji, hale so razdeljene gled na ponudbo (custom, travel.. .)), na motorje se lahko brez problema vsedaš. Tudi ponudba "robe" je vsemogoča. Ljudje nabavljajo kombinezone, jakne, opremo, rokavice, celo gume (kopije!) za na "grobnik" variante... Marsikaj je močno znižano, a vse po sistemu "outlet", torej ko zmanjka - ni več! Če se naveličaš hodit po halah je pa zunaj vseskozi program: dirke supermoto, driftanje, kaskaderski program... vse živo. V 8 urah, imaš ravno dovolj časa da vse pogledaš in nakupiš, vseh zunanjih predstav pa seveda ne vidiš (razen če zmanjšaš obisk hal)... več info imaš na spletu (http://www.motorbikeexpo.it/inglese/). morda je letos kaj drugače, to težko rečem...

Kar se pa našega izleta tiče: Fajn družba, dobra organizacija, ugodna cena: 45 € je vključen prevoz in karta (ta sicer stane 16 €) ter hrana (ponavadi oddojek z vso "pripadajočo opremo"), kar pomalicamo pred odhodom na sejmišče; pijača po simbolični ceni se plača. Navadno je hrane dovolj, da nekaj pojemo še pred odhodom domov.

Povem odkrito, sam sem v Veroni nabavil poletno jakno, rokavice, nekaj neumnosti...letos sploh nič ne rabim, na izlet pa grem ponovno predvsem zaradi družbe, zabave, motofeelinga, ogleda in sedenja na mopedih... V Velenju se nas ponavadi priključi med 10 in 20; če sta 2 avtobusa potem enega vodim jaz.. Druščina je vsemogoča, stari, mladi, moški, ženske, zakonci, vseh mogočih klubov in neklubov... nekaj je takih ki se tu srečamo vsako leto... Tudi denar za velenjsko-savinjski del poberem jaz, načeloma po 20. decembru več ne pobiram in za nobenega ne zalagam. Če kdo plača, pa potem ne gre zraven, si mora zamenjavo najti sam.

Po zadnjih podatkih naj bi bilo na prvem busu zasedenih že cca 35 do 40 sedežev, torej je nekaj še prostega. Drugi bus se organizira le v primeru dovolj prijav, torej če bo poln sicer ne.

Za več info ali kontakt v zvezi s plačilom pa na PS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahm..sem ti poslal pm pred dnevi, pa nevem al je bilo dostavljeno..v glavnem me zanima ali je še kaj fraj pa na koga se obrnit v primeru odhoda iz radelj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahm..sem ti poslal pm pred dnevi, pa nevem al je bilo dostavljeno..v glavnem me zanima ali je še kaj fraj pa na koga se obrnit v primeru odhoda iz radelj ?

UPss... se ti neizmerno opravičujem... ravno ta dan so me po telefonu kontaktirali 3 iz Radelj, pa sem mislil, da si bil ti zraven in so že vse zrihtali.

Torej, za "koroški konec" kontaktiraj Brankota (MK Moliboga), maš na PM.

Na prvem busu je, kolikor vem morda še le par zicov fraj, drugi je zaenkrat še vprašljiv - pač odvisno od interesa in prijav...

LP!

Ferek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede izleta...21.1. v Verono

Interesa je očitno dovolj, zato "polnimo" že drugi bus... če je še kdo zainteresiran naj me kontaktira... 3 busov gotovo ne bo!

:kva1::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede izleta...21.1. v Verono

Interesa je očitno dovolj, zato "polnimo" že drugi bus... če je še kdo zainteresiran naj me kontaktira... 3 busov gotovo ne bo!

:kva1::OK:

Bi blo placa še za 4? Smo iz NM in bi vstopili v LJ, na Barju ali pri Dolgem mostu.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo placa še za 4? Smo iz NM in bi vstopili v LJ, na Barju ali pri Dolgem mostu.

Ja, na drugem busu je placa še za cca 15 - 20 potnikov... samo dajte pohitet vsi ki ste resni, ker za nobenega na "šparamo" zica... kontaktira me precej ljudi, sam se pol z "avansom" zatakne... V LJ pobiramo na Barju.

Vse ostalo pa na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

A mogoče ve kolko KM je do verone sejma približno. Ja pa iz ljubljane mislim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na drugem busu je placa še za cca 15 - 20 potnikov... samo dajte pohitet vsi ki ste resni, ker za nobenega na "šparamo" zica... kontaktira me precej ljudi, sam se pol z "avansom" zatakne... V LJ pobiramo na Barju.

Vse ostalo pa na PM.

A smo že za dva busa??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap! Polno! Zaenkrat zasedenih vseh 110 sedežev! Če je kdo še kak € dolžan, naj to čim prej poravna.

Sicer pa hvala vsem za zaupanje! Sedeži so rezervirani, natančna ura odhoda in postankov bosta objavljena tukaj.

Na noč odhoda bom vse, ki vstopite kasneje (Arja Vas, LJ Barje, Ravbarkomnda) o našem prihodu obveščal tudi preko SMS-ja, da ne čakata na mrazu.

Če je kdo še zaintereiran, kot rezerva, pa mi naj pusti podatke, ker se je tudi prejšnja leta zgodilo, da je kdo v zadnjem hipu odpovedal (bolezen, šiht, pijanšna) pa sam ni našel zamenjave za svoj sedež.

Veselo in zanimivo bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Verone... smo (še vedno) popolnoma polni... 110 duš!

Vozni red pa bi bil nekako tako:

ODHODI IZ

ČRNA-00,05 RADLJE-00,05

VUZENICA-00,20

MEŽICA-00,15

PREVALJE-00,25

RAVNE-00,30

SLOVENJ GRADEC-01,00

VELENJE- 01,40

AC,ARJA V.- 02,00

AC,BARJE-02,40

AC,R.KOMANDA-03,10

Vozni red seveda ni v minutke natančen, se ga pa bomo poskušali držati.

V primeru občutnih odstopanj vas bo pa Ferek obveščal z SMS. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferek, kje se velenjska in šmarška sekcija dobi, menda ne bomo spali ;)

He he... Za ostale ne vem... Ferek bo pa najbrž prej na koncertu Suške bande... pol bo mal zalegnu... ob 1.40 pa zbor na AP Velenje...

drugače pa WC na busu, kolikor vem je ZAPRT, torej ahtajte mal koliko prej "tankate"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he... Za ostale ne vem... Ferek bo pa najbrž prej na koncertu Suške bande... pol bo mal zalegnu... ob 1.40 pa zbor na AP Velenje...

drugače pa WC na busu, kolikor vem je ZAPRT, torej ahtajte mal koliko prej "tankate"...

Ti kr malo zalegn prej, da nas boš potem lahko čuval....mi pa nebi lahko zaspimo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Verone... smo (še vedno) popolnoma polni... 110 duš!

Morda se kakšno prosto mesto pokaže kak dan pred odhodom.

Vozni red še vedno velja:

ODHODI IZ

ČRNA-00,05 RADLJE-00,05

VUZENICA-00,20

MEŽICA-00,15

PREVALJE-00,25

RAVNE-00,30

SLOVENJ GRADEC-01,00

VELENJE- 01,40

AC,ARJA V.- 02,00

AC,BARJE-02,40

AC,R.KOMANDA-03,10

Vozni red seveda ni v minutke natančen, se ga pa bomo poskušali držati.

V primeru občutnih odstopanj vas bo pa Ferek obveščal z SMS. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!