Skoči na vsebino

Padova --> Verona


hector

Priporočene objave

Vozni red še vedno velja:

ODHODI IZ

AC,BARJE-02,40

V primeru občutnih odstopanj vas bo pa Ferek obveščal z SMS. :rolleyes:

SMS sem dobil, hvala.

Imam samo eno (hm, precej pomembno) vprašanje:

Kaj in kje je mišljeno pod AC,BARJE? Je to veliki parkirni prostor pod Dolgim mostom, kjer lahko pustim avto? Ali je to Petrolova pumpa na avtocesti? Če je pumpa, bo malce nerodno nazaj grede priti do avta - edina opcija bo taxi. Če pa bo avtobus zapeljal z avtoceste pri Dolgem mostu in se ustavil na tistem ogroooomnem parkplacu točno pod podvozom, bo vse naravnost idealno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SMS sem dobil, hvala.

Imam samo eno (hm, precej pomembno) vprašanje:

Kaj in kje je mišljeno pod AC,BARJE? Je to veliki parkirni prostor pod Dolgim mostom, kjer lahko pustim avto? Ali je to Petrolova pumpa na avtocesti? Če je pumpa, bo malce nerodno nazaj grede priti do avta - edina opcija bo taxi. Če pa bo avtobus zapeljal z avtoceste pri Dolgem mostu in se ustavil na tistem ogroooomnem parkplacu točno pod podvozom, bo vse naravnost idealno.

Žal, ne bo idealno... AC- Barje je petrolova pumpa na avtocesti... vedno smo tam pobirali,,, vama svetujem, da parkirata na nasprotni strani (če bosta ob povratku imela kakšne vrečke), pa si nekako organizirata "prevoz" ali "previden prelet" čez.... ob pol treh zjutraj ni ravno nekega prometa, čeprav slednje odsvetujem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal, ne bo idealno... vama svetujem, da parkirata na nasprotni strani

Hm.

V petek zvečer se peljeva z Angelinim in mojim avtom na pumpo, kjer naju boste odložili ob povratku, v soboto zjutraj se peljeva z mojim do pumpe, kjer naju boste pobrali, zvečer pa se z Angelinim avtom odpeljeva do mojega in potem z obema nazaj domov.

Problem rešen.

Upam samo, da bodo na pumpi dovolili celodnevno parkiranje. Bom dal na zadnjo šipo trikotnik, pa bo zgledalo, kot da se je avto pokvaril, pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj vsi bomo nekako tako prakticiral... čeprav bi jaz na tvojem mestu vsaj povedal uslužbencem, da bo avto tam... nekateri imajo še pestrejše "skrbi" ko bodo avti stali 24 ur na "švarc" parkiriščih v Arji Vasi, Velenju, Slovenj Gradcu... ker je pač veliko potnikov iz bolj oddaljenih koncev Koroške, Savinjske, Posotelja, Primorske... in iščemo najbolj optimalno pot s čim krajšimi postanki (pobiranji).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gre še kdo z avtomobilom, mi smo bili premalo resni, in smo zamudili bus, zato smo se odločili, da gremo kar z avtom:D štartamo pa okrog 4h zjutraj iz šmartnega ob Paki. Menda bomo že prišli prav čas:) Če drugega ne, se pa vidimo na sejmu hehe,

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gre še kdo z avtomobilom, mi smo bili premalo resni, in smo zamudili bus, zato smo se odločili, da gremo kar z avtom:D štartamo pa okrog 4h zjutraj iz šmartnega ob Paki. Menda bomo že prišli prav čas:) Če drugega ne, se pa vidimo na sejmu hehe,

LP

Žal... res neresni... iz šmartnega in okolice nas je na busu ene 15! ...prišli boste pa brez skrbi še pravi čas... se vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni potniki!

Vsem vam želim prijeten petkov večer in kvalitetno "pripravo" na naš izlet... vsa "mesta pobiranja" v dogovoru z mano so potrjena!

Čaka nas sončno vreme, do 8 C, tako da se lahko obetamo veliko "sproščanja adrenalina" na zunanjem asfaltnem prostoru ter prijetno razstavo in ugodne nakupe v razstavnih halah. Tudi za krepko malico pred odhodom na sejmišče bo poskrbljeno.

Se slišimo in malo kasneje tudi vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično organiziran izlet, Ferek in Branko - vse pohvale :worship: !!!!! Tudi družba je bila nadvse prijetna :yes: .

Kar pa se tiče sejma, moram priznati, da sem razočaran, pričakoval sem več. Sicer sem zaprisežen drekpumpar, ampak celo zame je bilo obupno preveč predelav, ki so popolnoma neuporabne in same sebi namen! Prav tako precej starih motorjev, a s predelavo popolnoma uničenih. Serijskih motorjev je bilo premalo, lanskoletni sejem v Padovi je bil boljši. Tudi ponudba oblačil in podobnih stvari je bila recimo na Faaker see-ju precej večja.

Bilo pa je ogromno ponudbe za športne motorje, čeprav so vsi predstavljali ene in iste stvari, le oblika (in cena) se je pri različnih proizvajalcih razlikovala. Precej zanimivo!

Pijača? Kava z mlekom smešno poceni (1€) :OK: , pivo drago kot žafran (4,50€ za 3 dl) :eek: . Hrana? V bifeju pri kaskaderski rampi sem naročil rebrca na žaru s pomfritom (12€ !!!), a je bila porcija takšna, da sva se z Angelo oba najedla do onemoglosti (rebrc je bilo v dolžino - sem zmeril - 42 cm) :kva2: , pečena so bila na oglju in ne na elektriki ali plinu.

Končna ocena sejma: še kar zanimivo, a me drugo leto ne vidijo več.

Res pa je, da je to le moje mnenje in se marsikdo ne bo strinjal z mano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja priznam, tudi sam sem pogrešal par zadev (lani sem za to krivil krizo)... itak vedno tam manjka BMW, ne vem zakaj - morda jim je "izpod časti" prit na ta sejem... Mi je pa nerazumljiva in me moti odsotnost Guzzija (ima v tem času obletnico), Aprilie, Morinija in vsaj za moj okus "prenapihovanje" dukatija... Tudi asortiman modelov bi lahko bil popolnejši... Manjkali so v bistvu vsi "veliki cruizerji" japonskih proizvajalcev (Voyager - bil je samo custom, vn-1700, xv-1900), suzukijeva ponudba... Kar se nakupov tiče... ponudba nizkocenovnih jaken res precejšnja, pa kombinezoni itd., rokavice... Sem pa iskal kvalitetnejše res poletne hlače kake priznane znamke npr dainese yamato, ixon ali kaj podobnega in nič našel! Krame za tiste, ki si želite šminke čoperjev ali sportakov pa kolikor hočeš...

Žeje me je rešilo 8 pirov iz avtobusne 1 € ponudbe v mini hladilni torbi v rukzaku...drugače pa kar zasoljena gostinska ponudba... tudi šov je v redu...

Sem pa nekako skušal oceniti nove maxi endure vsaj kar se sedenja in izgleda tiče... Triumph explorer 1200 me je res najbolj prepričal - je preprosto the best!, xtz -1200 mi še vedno bolj "sede" kot novi Versys ali Crosturer - slednji me je glede na moja visoka pričakovanja pustil ćisto hladnega... Multistada mi v ta segment sploh ne paše in mi je položaj na Versisu (za sopotnico je daleć najbolj udoben) veliko prijetnejši... glede na ceno pa Mstrada sploh odpade...

Drugo leto organiziramo spet...

Nekaj utrinkov pa tukaj: http://sites.google.com/site/mkpackenstein/news/neimenovanaobjava-1

in par slikic http://sites.google.com/site/mkpackenstein/gallery

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil s kolegom na kavici in je tudi on skritiziral sejem do amena.Že organizira in sprejema prijave za IMOT 18.02.2012 cena 38 € več info na spletu MK Nm .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nam je bilo fajn, tako kot vsako leto. Odlične predelave, par svetovnih biserjev, dobra kava, dobra hrana, double malt pivo, sproščen folk. Pravi dogodek za začetek sezone. Na Imotu sem bil 2x in nikoli več. Precej kmečka scena, pa zelo malo predelav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je IMOT pred 3 ali 4 leti tudi zelo razočaral... Tam smo ob 9. prišli na sejem, ob 13h smo se že odpeljali v center, ker ni bilo več kaj pogledat... Verona je kar se tega tiče čisto drugačna... vedno se mi zgodi da po 7 urah ogledov začnem še enkrat laufat iz hale v halo za videnimi ugodnimi artikli... se mi zdi, da mi res vedno zmanjka časa... , če pa želiš zraven pogledat še šov ves program, je pa smiselno celo za dva dni obiskat sejem... Ja, IMOT je bistveno manjši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je zmanjkalo volje da bi se u nedelo zakotalil u Padovo. ampak nek ne razumem, a je to Salon al Sejem? pa IMOT? kaj je to? a je poudarek na štantih z maloprodajo?

Do zdej sm hodil u bologno in milano, Bologna bol sejem, Milano zelo Salon. Salon mi je ljubši, ker je več za videt, bi pa tud kdaj skoču na kak sejem, čeprev berem da je zmer manj za kupit.. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej... v Padovi kolikor vem ni niti sejma (nekoč je bil) niti salona... VERONA je oboje torej sejem in salon ter veliko dogajanja... lahko zapravljaš dnar na veliko, ali pa gledaš in se vsedaš na razstavljene motocikle, opazuješ predelave (avtomobile in motorje) in lepa dekleta ter pester avto - moto šov program... IMOT je bolj salon, kjer pa zanimivo vsaj pred leti ni bilo mičnih mladenk, nekaj malega lahko pa tudi kupiš, programa pa tam ni - torej zgolj "nemško funkcionalno disciplinirano" v stilu poglej razstavo se vsedaj po mopedih in pojdi... - je pa razumljivo tudi vstopnina cenejša. Upam, da so se do sedaj že" kaj popravili" zato me res zanimajo odzivi tistih ki bodo šli pogledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani je blo na IMOT točno tako kot si opisal zgoraj Ferek ... vstopnina je bla pa 9 EUR ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa nekako skušal oceniti nove maxi endure vsaj kar se sedenja in izgleda tiče... Triumph explorer 1200 me je res najbolj prepričal - je preprosto the best!, xtz -1200 mi še vedno bolj "sede" kot novi Versys ali Crosturer - slednji me je glede na moja visoka pričakovanja pustil ćisto hladnega... Multistada mi v ta segment sploh ne paše in mi je položaj na Versisu (za sopotnico je daleć najbolj udoben) veliko prijetnejši... glede na ceno pa Mstrada sploh odpade...

Ha,ha, točno tako bi tudi sam napisal, komplet vrstni red. Ko sem se na Explorerja usedu, se je čas ustavil.

Nad sejmom pa sem bil navdušen, dol hodim že menda 10 let in vsako leto je boljše. Cene pa normalno višje. še modelček za sina je bil cenejši na bencinski črpalki, ampak lahko si nakupoval al pa samo oči pasel. Manjko BMWja me niti ni motil, ker sem tudi lani šel kar mimo, Suzuki je pa vedno imel najboljše hostese, tako, da mi je škoda le njih.

Poleg HDja in Ducatija, ki ga ne bom komentiral pohvale Yamahi za ogromen štant in še posebno Hondi za prijazne hostese. Smo se kar zaklepetali.

Vedno gremo dol na petek in tako bo tudi ostalo.

Lep začetek sezone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Hojla druščina,

Leto je okrog in v organizaciji Brankota (MK Moliboga) ponovno vabim vse zainteresirane, da se udeležijo IZLETA v VERONO na BIKEEXPO 2013. Torej razstavo in sejem motociklov in motoristične opreme.

Poleg paše za oči in sedenja za marsikoga na sanjskih modelih, je to tudi edinstvena priložnost za ugoden nakup opreme.

Odhod 19. januarja v zgodnjih jutranjih urah iz Koroške predvidoma 2 busov (Črna, Radlje) preko Velenja, Arje Vasi, Ljubljane...

Potnike po želji "pobiramo" sproti. Prihod na sejmišče okrog 9. h. Malica. Ogled sejma. Odhod proti domu okrog 18. ure in prihod nekje okrog polnoči...

CENA 45 € zajema prevoz, vstopnico za sejem in hrano. Pijača na busu se plača, razen kar kdo prinese s sabo in "časti"!

Prijave zbirama Ferek (MK Packenstein)

in Branko (MK Moliboga)

Prijava je edino 100% avans do zasedbe mest!

Vabljeni in ne odlašat - busa se navadno zelo hitro napolneta!

Interesenti me kontaktirajte na PS.

LP!

Ferek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kwa zdej? Nobenga na tem jebenem motosvetu ne zanima Verona? Ko pogledam nove objave me "srat prime"!

Sam "politične objave" so očitno zanimive?

A ni to motosvet? ...ne pa Janša pa Pahša pa Lukšič...

Še skrega se nobeden več ne... žalost...

zato pa še enkrat VABIM V VERONO... DA Si MAL spočijete oči in napolnite dušo!

Več na PM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!