Skoči na vsebino

Padova --> Verona


hector

Priporočene objave

Kaj zdaj hočeš povedat? A greš zram? Ti šparam plac?

Jamraš, da se noben ne javlja, pa mal reklame za dogodek delam, pa da napolniš bus. :OK:

Hvala, gremo z avtom, čeprav je tudi z busom ok. To smo počeli leta nazaj, ko smo hodili v Padovo, pa v Munchen. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja... malo se jih javlja... en bus bo seveda poln, drugega najbrž ne bomo nafilali in tisti pač ostanejo doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Cena iz Ljubljane je 45 €. torej ista kot iz Radelj, Črne, Velenja ali Fernetičev... pobiramo pa na počivališču Barje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

A ma kdo tocen naslov od verone da najdem mestov kje se to nahaja.

Hvala

Veronafiere

Navodila za pot

Lastnik je preveril podatke

Naslov: Viale del Lavoro, 8, 37135 Verona, Italija

Telefon:+39 045 829 8111

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se komu še lušta dobre družbe, mamo v avtu še 1 prostor viška...Tko da če je kdo zaintereseran naj sporoči na PM gre se pa iz Ljubljane... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se komu še lušta dobre družbe, mamo v avtu še 1 prostor viška...Tko da če je kdo zaintereseran naj sporoči na PM gre se pa iz Ljubljane... ;)

...hehehe... mi imamo še ravno za "cel vaš avto" placa... pa ga lahk pustite doma..., ja... nekaj mest je še... 2 busa gresta... vabljeni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hehehe... mi imamo še ravno za "cel vaš avto" placa... pa ga lahk pustite doma..., ja... nekaj mest je še... 2 busa gresta... vabljeni...

Bi z veseljem...sam smo radi bl na komot, pa še par ovinkov umes bomo naredl...hvala za povabilo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi z veseljem...sam smo radi bl na komot, pa še par ovinkov umes bomo naredl...hvala za povabilo ;)

kdaj greste v soboto ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za info, če je še kaj interesentov... na obeh busih skupaj je placa še za 12 oseb

3896fb924118635dbc69d7d46fc084e2_1_5_0_217_312_75_75_0016041233.jpgPREDVIDENI ODHODI IZ

ČRNA-00,05 RADLJE-00,05

VUZENICA-00,20

MEŽICA-00,15

PREVALJE-00,25

RAVNE-00,30

SLOVENJ GRADEC-01,00

VELENJE- 01,40

AC,ARJA V.- 02,00

AC,BARJE-02,40

AC,R.KOMANDA-03,10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi že tretje leto organiziramo ogled sejma v Veroni in nekaj mest na avtobusu je še prostih. Odhod pa iz Gorenjske.

Sicer pa izlet organiziramo v petek, 18. 1. 2013. Cena je 40,00 EUR kar vključuje avtobusni prevoz, karto za ogled sejma ter nekaj hrane in pijače; odhod pa ob 04.00 uri iz Tržiča, predviden prihod domov pa okoli 22.00 ure. Za več informacij me kontaktirajte preko zasebnih sporočil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za info, če je še kaj interesentov... na obeh busih skupaj je placa še za 12 oseb

3896fb924118635dbc69d7d46fc084e2_1_5_0_217_312_75_75_0016041233.jpgPREDVIDENI ODHODI IZ

ČRNA-00,05 RADLJE-00,05

VUZENICA-00,20

MEŽICA-00,15

PREVALJE-00,25

RAVNE-00,30

SLOVENJ GRADEC-01,00

VELENJE- 01,40

AC,ARJA V.- 02,00

AC,BARJE-02,40

AC,R.KOMANDA-03,10

V petek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove (ta ki je že bil dol) kaj lahko pričakujem kar se tiče opreme. Se splača dol kupovat? Kolk pride cenejše? Dvodelno usnje ter obutev za punco iščem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ponterosso" .

Če veš kaj in če imaš malo sreče, se verjetno celo splača (meni se nič ni zdelo ugodno, s tem da me že sam sistem odbija, da bi kupoval kaj "bolj resnega" ) .

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ste me nekateri že kontaktiral, še enkrat nekaj besed o sejmu in moje osebno mnenje: Na IMOTu (Munchen) sem bil 5 leta nazaj in me ne mika več. V Veroni 4 x in letos grem spet. Kar se tiče ponudbe je ta v Veroni bila večja, da o razstavi sploh ne govorimo. Sejem je že po površini bistveno večji, hale so razdeljene glede na ponudbo (custom, travel.. .)), na motorje se lahko brez problema vsedaš. Tudi ponudba "robe" je vsemogoča. Ljudje nabavljajo kombinezone, jakne, opremo, rokavice, celo gume (kopije!) za na "grobnik" variante... Marsikaj je močno znižano, a vse po sistemu "outlet", torej ko zmanjka - ni več! Če se naveličaš hodit po halah je pa zunaj vseskozi program: dirke supermoto, driftanje, kaskaderski program... vse živo. V 8 urah, imaš ravno dovolj časa da vse pogledaš in nakupiš, vseh zunanjih predstav pa seveda ne vidiš (razen če zmanjšaš obisk hal)... več info imaš na spletu (http://www.motorbikeexpo.it/inglese/). morda je letos kaj drugače, to težko rečem...

Kar se pa našega izleta tiče: Fajn družba, dobra organizacija, ugodna cena: 45 € je vključen prevoz in karta (ta sicer stane 16 €) ter hrana (ponavadi oddojek z vso "pripadajočo opremo"), kar pomalicamo pred odhodom na sejmišče; pijača po simbolični ceni se plača. Navadno je hrane dovolj, da nekaj pojemo še pred odhodom domov.

Povem odkrito, sam sem v Veroni nabavil poletno jakno, rokavice, nekaj neumnosti...letos sploh nič ne rabim, na izlet pa grem ponovno predvsem zaradi družbe, zabave, motofeelinga, ogleda in sedenja na mopedih... .. Druščina na naših busih je vsemogoča, stari, mladi, moški, ženske, zakonci, vseh mogočih klubov in neklubov... nekaj je takih ki se tu srečamo vsako leto.... Če kdo plača, pa potem ne gre zraven, si mora zamenjavo najti sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi že tretje leto organiziramo ogled sejma v Veroni in nekaj mest na avtobusu je še prostih. Odhod pa iz Gorenjske.

Sicer pa izlet organiziramo v petek, 18. 1. 2013. Cena je 40,00 EUR kar vključuje avtobusni prevoz, karto za ogled sejma ter nekaj hrane in pijače; odhod pa ob 04.00 uri iz Tržiča, predviden prihod domov pa okoli 22.00 ure. Za več informacij me kontaktirajte preko zasebnih sporočil.

Sporočam, da imamo avtobus poln...

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 19. 01. se odpravljamo v Verono na sejem, če je kdo zainteresiran me lahko kontaktira na PS. Imamo še prosta mesta v kombiju. Odhod iz Ajdovščine čez Vrtojbo v Italijo. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Tudi ponudba "robe" je vsemogoča. Ljudje nabavljajo kombinezone, jakne, opremo, rokavice, celo gume (kopije!) za na "grobnik" variante...

Če se ne motim,tista "kopija" pomeni da je cena za par (komplet) gum.Sam jih nisem kupil ker sem tudi mislil da so nekakšne kopije,kasneje pa mi je bilo žal ko sem izvedel za kaj se gre.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim,tista "kopija" pomeni da je cena za par (komplet) gum.Sam jih nisem kupil ker sem tudi mislil da so nekakšne kopije,kasneje pa mi je bilo žal ko sem izvedel za kaj se gre.

LP

Kopija?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!