Skoči na vsebino

Padova --> Verona


hector

Priporočene objave

Ferek, koliko nas gre iz Ljubljane?

Na Barju na "moj Bus" 5 + 1 ki se je javil Brankotu... pa na izvozu Šentjakob 2...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa glejte, da na una dva v Šentjakobu ne boste pozabili!... :hmm::nono:

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa glejte, da na una dva v Šentjakobu ne boste pozabili!... :hmm::nono:

Sej ni problema, ker sta busa tak nareta, da se da zadaj laufat...

Sicer vse po planu in voznem redu... so se pa zaradi bolezni sprostila 3 - 4 mesta, tak da če je še kak kandidat naj se javi...

Bom pa vsako eventuelno zamudo javljal s klicem ali smsjem...

Se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil prvič, in pozitivno presenečen.

 

V bistvu nad enimi halami pozitivno v enih pa totalna ciganerija, tako je boljše povedano.

Pozitivno je to, da sva se danes peljala mimo Verone in me je moja žena povabila na ogled sejma :grim .....mater me je presenetila .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm bil tudi prvič in sem super zadovoljen....ponudba opreme je OGROMNA in cene so vsaj 50% nižje. Za punco sem nabavil komplet opremo. Spyke kombinezon redna cena v slo 700€, tukej 300€, sharkova čelada rsr2 cena več kot polovico nižja, rokavice od dainesa 60€ (50%), puma škornji prav tako za pol cene....kolega vzel laguno seco za 600€. Moje mnenje...če ne rabiš nove opreme tako nujno počakej do takega sejma in jo nabaviš za vsaj pol cene manj in to tako kot si jo želiš. Kar se tiče motorjev je malo manj tega kot bi si mislil, ampak itak v enmu dnevu nimaš šanse vsega pregledat. Dogajanje zunej...stunt, supermoto,...sploh ni blo časa karkoli pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in jst sm tale sejm zgrešil :glare:

 

kdaj spet?

 

 

Prav ti je! Boš vedel za naslednje leto!   :P  :headbang:

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Hojla druščina,

Leto je okrog in v organizaciji Brankota (MK Moliboga) ponovno vabim vse zainteresirane, da se udeležijo IZLETA v VERONO na http://www.motorbikeexpo.it/inglese/ 

 

Torej razstavo in sejem motociklov in motoristične opreme.

Poleg paše za oči in sedenja za marsikoga na sanjskih modelih, je to tudi edinstvena priložnost za ugoden nakup opreme.

Odhod 25. januarja v zgodnjih jutranjih urah iz Koroške predvidoma 2 busov (Črna, Radlje) preko Velenja, Arje Vasi, Ljubljane...
Potnike po želji "pobiramo" sproti. Prihod na sejmišče okrog 9. h. Malica. Ogled sejma. Odhod proti domu okrog 18. ure in prihod nekje okrog polnoči...

CENA 45 € zajema prevoz, vstopnico za sejem in hrano (zgodnji zajtrk + izdatna malica). Pijača na busu se plača, razen kar kdo prinese s sabo in "časti"!

Prijave zbirama Ferek (MK Packenstein), 

in Branko (MK Moliboga), 

 

Prijava je edino 100% avans do zasedbe mest!
 
PREDVIDENI ODHODI IZ

ČRNA - 00,05 RADLJE - 00,05
VUZENICA - 00,20
MEŽICA - 00,15
PREVALJE - 00,25
RAVNE  - 00,30
SLOVENJ GRADEC-01,00
VELENJE- 01,40
AC,ARJA V.- 02,00
AC, BARJE ali Ljubljana Dolgi most - 02,40
AC,R.KOMANDA - 03,10

Vabljeni in ne odlašat - busa se navadno zelo hitro napolneta!

Interesenti me kontaktirajte na PS.

LP!

Ferek
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A imajo na sejmu v veroni tudi ketne + zobnike.. al samo bol ko ne oblačila ?

 

Huuu ...kaj pa vem no... majo vse živo... čelade, kufre, gume, vso mogočo dodatno opremo... keten pa zobnikov pa res še nisem tam kupoval... to maš pa ja povsod po SLO, najbolj ugodno sem to plačeval pri Yogiju. Glih zaradi ketne in zobnikov pa res ne bi v Verono hodil... Tam gre za dogodek, show, salon in sejem... dogaja se veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huuu ...kaj pa vem no... majo vse živo... čelade, kufre, gume, vso mogočo dodatno opremo... keten pa zobnikov pa res še nisem tam kupoval... to maš pa ja povsod po SLO, najbolj ugodno sem to plačeval pri Yogiju. Glih zaradi ketne in zobnikov pa res ne bi v Verono hodil... Tam gre za dogodek, show, salon in sejem... dogaja se veliko.

Sj gremo,, ja nism kje zasledil pa sem vprašal :) zima bo dolga .D  yogi ma ketne samo mislim da ne drzi DID-a..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj gremo,, ja nism kje zasledil pa sem vprašal :) zima bo dolga .D  yogi ma ketne samo mislim da ne drzi DID-a..

Ma pa RK ,jz sm jo vzel pa mam občutek da bo več zdržala kokr DID

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še kak potnik za  naša dva busa?  Prostora je še.. Pobiramo potnike od Koroške do Primorske...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem v lastni režiji pa me zanima kako je s plačili? Imajo POS terminale in lahko plačuješ s kartico??

 

Ej, tega še pa jaz ne vem, pa sem vsako leto gor... 

 

 

Givi razstavlja pa vsako leto... velik štant imajo

Popravljeno . Popravil ferek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem mislu jit zarad kufrov da bi jih tm nabavu ce je ceneje.

 

Lej, Verona je DOGODEK v prvi vrsti, vsaj kar se mene tiče in šele nato šoping... marsikaj je lahko cenej, ampak če računaš še pot in vstopnino si pa nekje na istem kot pri nas... Iz prve roke ti pa povem, da sem komplet givijevih kufrov dobil pri nas cca 100 € cenej kot so bli v Veroni (sem imel keš zram in izpisane naše cene) - hostesa pri Giviju ni mogla verjet, ko sem ji pokazal SLO cene - to je blo 4 leta nazaj. Tudi čelada xlite 402 GT, je bila pri comaqu cenejša, kot z vsemi popusti v Veroni... so se pa spet drugi (dražji) modeli, dobili po izemno znižanih cenah, pa gume, kombinezoni, jakne, hlače, rokavice, čevlji... bi lahko dolgo našteval, kaj vse smo v teh letih nabavli gor po cca 30 do 50% cenej od rednih cen... Jaz pravim da se splača prej dobro pozanimat za ceno pri nas in potem enake modele opreme pogledat gor...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, Verona je DOGODEK v prvi vrsti, vsaj kar se mene tiče in šele nato šoping... marsikaj je lahko cenej, ampak če računaš še pot in vstopnino si pa nekje na istem kot pri nas... Iz prve roke ti pa povem, da sem komplet givijevih kufrov dobil pri nas cca 100 € cenej kot so bli v Veroni (sem imel keš zram in izpisane naše cene) - hostesa pri Giviju ni mogla verjet, ko sem ji pokazal SLO cene - to je blo 4 leta nazaj. Tudi čelada xlite 402 GT, je bila pri comaqu cenejša, kot z vsemi popusti v Veroni... so se pa spet drugi (dražji) modeli, dobili po izemno znižanih cenah, pa gume, kombinezoni, jakne, hlače, rokavice, čevlji... bi lahko dolgo našteval, kaj vse smo v teh letih nabavli gor po cca 30 do 50% cenej od rednih cen... Jaz pravim da se splača prej dobro pozanimat za ceno pri nas in potem enake modele opreme pogledat gor...

Ja sej pr nas sem se pozanimal, mam točne cene tistega kar potrebujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hojla druščina... na "TRANS SLO BUSIH" za Verona je še cca 20 prostih mest... prijave še vedno na PM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mi gremo v soboto, največ se nas zanima za opremo(hlače, jakne...) Predvidevam da skozi celoten sejem dajajo popuste ali je to samo zadnji dan da se rešijo robe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!