Skoči na vsebino

Padova --> Verona


hector

Priporočene objave

Popusti so ves čas... ko zmanjka, zmanjka!  ,,, ni preveč za tuhtat in odlašat, pa zaradi velikosti sejmišča je zelo težko potem istega ponudnika nazaj najdit...

 

Če je še kdo zainteresiran imamo še pa cca 10 mest fraj na obeh busih skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa mal dilemo, iti v soboto ali v nedeljo. V soboto, predivedam, bo več showa, v nedeljo pa bi kak kos oblačil dobil še ceneje, ampak ali bom v nedeljo imel srečo s številkam?

 

sobota/nedelja/sobota/nedelja/sobota/nedelja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa mal dilemo, iti v soboto ali v nedeljo. V soboto, predivedam, bo več showa, v nedeljo pa bi kak kos oblačil dobil še ceneje, ampak ali bom v nedeljo imel srečo s številkam?

 

sobota/nedelja/sobota/nedelja/sobota/nedelja :hmm:

Petek in samo petek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno smo šli na soboto in še nikoli ni nihče ostal "praznih rok" prej bi reku, da je gnarjev zmanjkal... Robe je vedno blo dost, to se res ni za bat...

 

Na busih je še plac, tak da, če se še kdo želi priključit veseli druščini iz vseh koncev Slovenije, je dobrodošel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti je šel avtobus tudi iz Ivančne Gorice in me zanima če je ta "običaj" še živ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo tudi letos dol in pomoje edino pametno v nedeljo. Lani sem za male dnarje punco komplet obleku in obul v znamko, sebi prvošču škornje, rokavice,...če mene vprašate je nedelja najboljprimerna, kar se tiče popustov. Ne se bat da ne bo številk v nedeljo...majo že naštudirano da se vse proda, ne prehitro in ne prepočasi.

 

Pa kar se tiče glihanja cene...ne popustit. Če se prvič ne najdeta na sredi, pejdte proč in pridte čez kako urco nazaj. Smo kupli 4 čelade pr enmu prodajalcu. Cene so ble -50%. Ko smo mu omenli da bomo 4 vzeli, je naredu dodatn popust, tako da je bla ena skor zastojn...

 

Če gre kdo po opremo, obstajajo dost večji sejmi ampak tudi tukej boste dobili kar iščete.

 

ps. če iščete opremo ne začnite v halah na desni strani (glede na vhod), ker tam so čoperji, custom,...pol predstavitve motorjev in opreme...Uglavnem, začnite na zadnjem koncu in sicer čisto na levi strani in se pomikajte proti desni. Po možnosti vzemte zemljevid sejma in si zacahnejte kje ste kej vidli pametnega, ker se da zgubit nahitrco ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_luke_ @

tole dobr nasvet, mi gremu tudi v nedeljo, sem slišal enako. da ne zmanjka :) cene pa najboljše... namen imam kupit škornje, najverjetneje še kaj, če pa prava cena pa mogoče vse :) aja pa da se da tako glihat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo v petek, 24. 1, letos že četrto leto zapored z avtobusom...

 

V primeru, da se nam kdo na avtobusu želi pridružiti, naj me kontaktira na PM. Iz Gorenjske štartamo ob 3.45 uri. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih izkušnjah je na teh sejmih tudi ogromno škart robe! TAko da preglejte robo napredno kupite!

Za kako robo govoriš ? moto oblačila ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no, to bi pa tudi jaz rad vedel... v 5 letih obiskovanja sejma še od nobenega udeleženca nisem slišal nič o kakšni škart robi... tudi na motosvetu ni nihče pojamral... po mojih izkušnjah je vse kar pač od minulega leta "v skladiščih ostane" in se je treba pač tega znebit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no, to bi pa tudi jaz rad vedel... v 5 letih obiskovanja sejma še od nobenega udeleženca nisem slišal nič o kakšni škart robi... tudi na motosvetu ni nihče pojamral... po mojih izkušnjah je vse kar pač od minulega leta "v skladiščih ostane" in se je treba pač tega znebit...

made  in  china,vietnam,india,  pakistan.....itd.pizda  ne  razumem  motorje  po  10  jurjev  zascita  pa  po  100  eurov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

made  in  china,vietnam,india,  pakistan.....itd.pizda  ne  razumem  motorje  po  10  jurjev  zascita  pa  po  100  eurov.

 

Kdo govori o 100€ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorimo o spyke, dainese, alpinestars, metzeler, dunlop, pireli... "znižanih" do 50 %" Čeprav nisem fan kombinezonov se tukaj najdejo iz 800 € znižani na 400... Vietnam, Pakistan, Indija - jakne, hlače itd... pa tudi krepko pod 100 €, če že govorimo o tem... ŠKART robe pa niti za 100 niti za 500 € še nisem našel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorimo o spyke, dainese, alpinestars, metzeler, dunlop, pireli... "znižanih" do 50 %" Čeprav nisem fan kombinezonov se tukaj najdejo iz 800 € znižani na 400... Vietnam, Pakistan, Indija - jakne, hlače itd... pa tudi krepko pod 100 €, če že govorimo o tem... ŠKART robe pa niti za 100 niti za 500 € še nisem našel...

Nekoc sem ze napisal, pa bom se enkrat. Pred leti sem tam kupoval ALPINESTARS (da ne bo pomote) rokavice, pa mi leva ni in ni hotela na roko. Po poti domov sem se ustavil v trgovini in tam kupil enake rokavice, seveda so mi bile na roki kot ulite. Cena v trgovini pa celo nizja. Od takrat hodim na ta sejem le se na pivo in pa seveda ucka past. Se model motorja za mulca je cenejse kupit na avtocesti. Pa se beseda o kombinezonu. Lani spomladi sem za dvodelni usnjeni kombinezon Dainese placal v outletu na Kozini 319,00 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si meu pač slabo izkušnjo sej tko je povsod...enkrat sem šel v outlet Kozina pa mi več kot 10% ni hteu dat na komplet opremo tko da hvala lepa sm sam želvo pa čevlje uzeu ker so mi najbolj odgovarjali

 

Bi se reklo 100 žena 200 sisa al kako že gre?! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem škornje puma 1000. Sicer takrat zelo ugodno, ko pa sem jih doma malo bolje pregledal pa sta si bila škornja tako različna da sem se jih na hiter način znebil.

Taka odstopanja sem žal videl ponavadi samo pri škart robi.

Drugih izkušenj nimam s tem sejmom, sigurno pa raje kupim robo pri nas ali pri znanih virih tujih trgovin. Tudi AC ti da na dainese v času akcij lep popust. Ne računajte pa da boste opremo dobili zastonj saj je konec koncev to motorizem, ki pa kot vemo ni poceni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker me številni kontaktirate, kako je z izletom in prostorom na busih sporočam da je PROSTORA ŠE za cca 10 do 20 POTNIKOV... 

 

Tisti, ki se boste odločili v teh dneh mi samo javite, da ste 100% da greste zraven in boste plačali kar na busu. Rabim pa vaše ime in priimek ter kontaktno telefonsko...

 

 kot je bilo napisano še vedno velja:


Leto je okrog in v organizaciji Brankota (MK Moliboga) ponovno vabim vse zainteresirane, da se udeležijo IZLETA v VERONO na http://www.motorbikeexpo.it/inglese/

 

Torej razstavo in sejem motociklov in motoristične opreme.

Poleg paše za oči in sedenja za marsikoga na sanjskih modelih, je to tudi edinstvena priložnost za ugoden nakup opreme.

Odhod 25. januarja v zgodnjih jutranjih urah iz Koroške predvidoma 2 busov (Črna, Radlje) preko Velenja, Arje Vasi, Ljubljane...
Potnike po želji "pobiramo" sproti. Prihod na sejmišče okrog 9. h. Malica. Ogled sejma. Odhod proti domu okrog 18. ure in prihod nekje okrog polnoči...

CENA 45 € zajema prevoz, vstopnico za sejem in hrano (zgodnji zajtrk + izdatna malica). Pijača na busu se plača, razen kar kdo prinese s sabo in "časti"!

Prijave zbirama Ferek (MK Packenstein), 

 

in Branko (MK Moliboga), 

 

Prijava je edino 100% avans do zasedbe mest!

 

PREDVIDENI ODHODI IZ

ČRNA - 00,05 RADLJE - 00,05
VUZENICA - 00,20
MEŽICA - 00,15
PREVALJE - 00,25
RAVNE  - 00,30
SLOVENJ GRADEC-01,00
VELENJE- 01,40
AC,ARJA V.- 02,00
AC,  Ljubljana Dolgi most - 02,40
AC,R.KOMANDA - 03,10

Vabljeni in ne odlašat - busa se navadno zelo hitro napolneta!

Plačilo je možno preko nakazila ali vrednostnega pisma...

LP!

Ferek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker me številni kontaktirate, kako je z izletom in prostorom na busih sporočam da je PROSTORA ŠE za cca 10 do 20 POTNIKOV... 

 

Tisti, ki se boste odločili v teh dneh mi samo javite, da ste 100% da greste zraven in boste plačali kar na busu. Rabim pa vaše ime in priimek ter kontaktno telefonsko...

 

 kot je bilo napisano še vedno velja:

Leto je okrog in v organizaciji Brankota (MK Moliboga) ponovno vabim vse zainteresirane, da se udeležijo IZLETA v VERONO na http://www.motorbikeexpo.it/inglese/

 

Torej razstavo in sejem motociklov in motoristične opreme.

Poleg paše za oči in sedenja za marsikoga na sanjskih modelih, je to tudi edinstvena priložnost za ugoden nakup opreme.

Odhod 25. januarja v zgodnjih jutranjih urah iz Koroške predvidoma 2 busov (Črna, Radlje) preko Velenja, Arje Vasi, Ljubljane...

Potnike po želji "pobiramo" sproti. Prihod na sejmišče okrog 9. h. Malica. Ogled sejma. Odhod proti domu okrog 18. ure in prihod nekje okrog polnoči...

CENA 45 € zajema prevoz, vstopnico za sejem in hrano (zgodnji zajtrk + izdatna malica). Pijača na busu se plača, razen kar kdo prinese s sabo in "časti"!

Prijave zbirama Ferek (MK Packenstein), 

 

in Branko (MK Moliboga), 

 

Prijava je edino 100% avans do zasedbe mest!

 

PREDVIDENI ODHODI IZ

ČRNA - 00,05 RADLJE - 00,05

VUZENICA - 00,20

MEŽICA - 00,15

PREVALJE - 00,25

RAVNE  - 00,30

SLOVENJ GRADEC-01,00

VELENJE- 01,40

AC,ARJA V.- 02,00

AC,  Ljubljana Dolgi most - 02,40

AC,R.KOMANDA - 03,10

Vabljeni in ne odlašat - busa se navadno zelo hitro napolneta!

Plačilo je možno preko nakazila ali vrednostnega pisma...

LP!

Ferek

ja  kaj  nej  recem   fajn  se mejte.pa  posliki  modele  ne  ma  tiste  dvonozne.hahahha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

made  in  china,vietnam,india,  pakistan.....itd.pizda  ne  razumem  motorje  po  10  jurjev  zascita  pa  po  100  eurov.

Poglej, doma imam dainese - dvodelca - kuplen v Sistianu pred cca petimi leti in kaj piše na našitku znotraj: hlače: made in Bosnia, jakna: made in Romania. Tako pač to je. Ne kupim pa zaenkrat raznih nepoznanik znamk, ker jim pač ne zaupam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, doma imam dainese - dvodelca - kuplen v Sistianu pred cca petimi leti in kaj piše na našitku znotraj: hlače: made in Bosnia, jakna: made in Romania. Tako pač to je. Ne kupim pa zaenkrat raznih nepoznanik znamk, ker jim pač ne zaupam.

sej  nisem  mislu  nic  slabega.pravim  to  da folk  kupuje  motorje  za  10000  jurjov  otli  pa  iscejo  poceni  opremo.je  pa  res  da dans  je  vse  fake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je še kje kak "potnik" ki bi se nam v zadnjem trenutku pridružil... cca 5 -10 mest je še... Naj me kontaktira in javi, kje ga poberemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!