Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Robie

Alarm - Remote alarm and remote start motorja

Recommended Posts

Robie

Zivjo !

Iscem ugodnega ponudnika za alarm... :? Mi lahko svetujete kaksnega? :rolleyes:

Hvala vnaprej!

Robi

Sanda7

Unga k na zadnjem zicu furaš mu daš vile v roke pa ti ga naj čuva :lol1:

Drgač pa tud avtoalarme od Sikure ugrajujejo na motorje,super zadeva.Sicer zastarela ker sedaj gre že vse prek GSM-GPS

Saint

NE šlataj po elektriki od motorja/avta/... razen če ni ekstra nujno in v tem primeru ni, saj obstaja ogromna verjetnost, da boš tud ob strokovnem posegu kaj zaf... :hmm: :nono:

Preizkušeno v praksi, podrobnosti na PM, da ne bom smetil po temi.

lp

Rudi

_THUNDER_

če mene kaj vprašaš je debilno, ker obstaja kar velika možnost, da kdo zajaha tvojega konjiča in odpeketa v neznano.... :slap: :slap: :slap:

P.S. pa ne bit zdaj pametni, kako bi mu ugasnili motor pod ritjo, ker bi verjetno bil vsak tako šokiran, da ko bi se tega spomnil bi bil naš junak že zdavnaj izven dosega.... kvečjemu laufali bi za njim in krulil :slap: :slap: :slap: :grim :grim

MiNa

HI!

Videl tudi to, da se je lastnih HONDE GW preko vgrajenega HiFi-ja d :kva2: na mimoidoča :eek: , ja tudi daljinsko jo je bi se reklo "zakurblal" :D

motoristek

če mene kaj vprašaš je debilno, ker obstaja kar velika možnost, da kdo zajaha tvojega konjiča in odpeketa v neznano.... :slap: :slap: :slap:

P.S. pa ne bit zdaj pametni, kako bi mu ugasnili motor pod ritjo, ker bi verjetno bil vsak tako šokiran, da ko bi se tega spomnil bi bil naš junak že zdavnaj izven dosega.... kvečjemu laufali bi za njim in krulil :slap: :slap: :slap: :grim :grim

Dela na krajšo razdaljo-20m in ne na km. :yea1:

mkosir

To je čisto lahko narediti. Vzameš avto alarm tak ,ki ima na daljincu dve tipki (vklop-izklop alarma) ter piskanje. Potem pa vežeš vklop-izklop del alarma na on/off switch piskanje pa na vžig. Dobro je če imaš shemo el. napeljave. Je pa tukaj kar nekaj cak ,ki je treba biti pazljiv. Paziti je treba ,da slučajni motor ,če je v prestavi ne vžge in pa ,da ti ga med tem ,ko ti frajerja špilaš nekdo ne odpelje. Sam sem imel to tako narejeno ,da če si motor vžgal na daljavo in nato pospravil tačko je motor ugasnil, prav tako pa ni vžgal ,če je bil v prestavi.

Zadeva je pa še kar poceni. Kupiš kit komplet in ga zlotaš ali pa kupiš alarm in vgradiš.

veselo na delo

pirrulz

stvar za cafe racerje in ostale pozerje. :glare:

Sicer pa podpiram tiste, ki bi si to radi nabavli. :grim Pravzaprav si želim, da bi si vsi, ki si to želijo, to nabavli.

(youwillbeabletospotanidiotfrommilesawaypress :fredy: )

Draksler

To je čisto lahko narediti. Vzameš avto alarm tak ,ki ima na daljincu dve tipki (vklop-izklop alarma) ter piskanje. Potem pa vežeš vklop-izklop del alarma na on/off switch piskanje pa na vžig. Dobro je če imaš shemo el. napeljave. Je pa tukaj kar nekaj cak ,ki je treba biti pazljiv. Paziti je treba ,da slučajni motor ,če je v prestavi ne vžge in pa ,da ti ga med tem ,ko ti frajerja špilaš nekdo ne odpelje. Sam sem imel to tako narejeno ,da če si motor vžgal na daljavo in nato pospravil tačko je motor ugasnil, prav tako pa ni vžgal ,če je bil v prestavi.

Zadeva je pa še kar poceni. Kupiš kit komplet in ga zlotaš ali pa kupiš alarm in vgradiš.

veselo na delo

Baje se dobi tudi sistem za vožnjo brez motorista! Bayker sedi v gostilni za šankom, motor mu pa dela kroge, tako, da ima konec leta primerno kilometrino.... :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

X-biker

Baje se dobi tudi sistem za vožnjo brez motorista! Bayker sedi v gostilni za šankom, motor mu pa dela kroge, tako, da ima konec leta primerno kilometrino.... :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:eek: Qull. A te tud domov varnega pripelje če se ga nasekaš :lol1:

Saint

:eek: Qull. A te tud domov varnega pripelje če se ga nasekaš :lol1:

Nekej podobnega je imel moj dedek. Se mu je konj reklo. :OK:

Resno, po moje tole ni kaka huda znanost pri motorjih, ki imajo senzor za tačko in lučko za ler, vprašanje je pa, kaj ti tole naredi z elektriko motorja. Ko sem sam letos (ponovno) šlatal okoli luknje za vžigalnik, sem kar štalo naredil in kratka luč ni hotela ok delat... :angry2: ko sem dal nazaj zadeve, je bilo vse spet ok. Se mi tudi sanja ne, zakaj, sam tko ti je pač to.

lp

Rudi

Stric Burek

kaj ti sploh to rabi, a je res težko ključ obrnt in prtisnt na gumb?

Dry

Če bi se vsi motorji užigal na daljavo, potem bi vsi iskali ideje in nasvete, kako ga vžgat na ključ in gumb. :doze:

Ni težko obrnit ključa, treba je bit drugačen.

SiR

kaj ti sploh to rabi, a je res težko ključ obrnt in prtisnt na gumb?

a je tebi težko peš hodit, da maš motor?

Stric Burek

a je tebi težko peš hodit, da maš motor?

Ah Sym, sej te razumem :friend1:

No v bistvu niti prbližno ne vem kaj hočš povedat, ampak sej je vseen...

Bog, odpusti mu, saj ne ve kaj piše :lol1:

garfield

Ampak ideje pa mate :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

_THUNDER_

stvar za cafe racerje in ostale pozerje. :glare:

Sicer pa podpiram tiste, ki bi si to radi nabavli. :grim Pravzaprav si želim, da bi si vsi, ki si to želijo, to nabavli.

(youwillbeabletospotanidiotfrommilesawaypress :fredy: )

:OK: :OK: :OK: :OK:

dobra!!!!

sploh ne vem kaj se en folk neke pederiši....

pol jim pa gume na motorju pogledaš znucane samo po sredini pa ti je vse jasno.... :worship: :worship: :worship: :slap:

bLuZoNdEr

pol jim pa gume na motorju pogledaš znucane samo po sredini pa ti je vse jasno.... :worship: :worship: :worship: :slap:

Tudi to so ze pogruntal....smirglpapir pa v garazi gumo na roke vrtet B)

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• krucymucy
      Kawasaki je obelodanil specifikacije njihovega prototipa. 220kg, 10kW, domet 100km.  Ne vem na kaksnih substancah so, ker to je smesno. Zero SR/F ima pri isti tezi 2x domet, 7x moc.  Energica je tezja a ima 107kW motor in 21.5kWh baterijo. 
    • bobi1001
    • ukica
      Tudi vse 2013+ nimajo abs-a.    Neki hudega problema naredit 500km jaz osebno nimam.. motor gre, mogoce ga je treba mickn bolj navijat kot V2. Stopalke so zelo sportno postavljene, tudi balanca je nizja ter ozja od prejsnih modelov.  Glede sopotnice nevem, ker imam zadi od rsv4 zadek, ter dol pobrane tacke..  Spraseval si glede servisa ter ventilov.. ja ventile je treba gledat(glede na servisno na 20k km), servisna podpora je v pizdi. Jaz osebno svojo ze 3 zaporedno aprilijo vozim v SMK(pozimi ko ima cas sraufat tole eksotiko ), vendar kar veliko izkusenj s sraufanjem tega ima tudi @marincspeedshop  Jaz bom mogoce prodal svojo, ce kupim dirkalca... in bo “kriza” po denarju  
    • Grut
      voc vrong vid ju ... 
    • Loba
      Segment športnih "SUV"-ov se povečuje, itak da končni izdelek ne bo tako futurističen, ko bodo dodali vso potrebno civilizacijo na motor, ampak zgleda tudi meni hudo ! to bo ene 210 kg? , cca 150 PS ? a je kdo že kaj več našel na netu?   
  • Similar Content

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!