Skoči na vsebino

Alarm - Remote alarm and remote start motorja


Robie

Priporočene objave

zakaj bi ga pa sploh na daljavo vzigal?? :unsure:

...zato, da ga lahko kdo prej ukrade. Samo skoči gor in -adijo motorček. Za ta denar se raje še malo vozi. Moje mnenje. Ga ne vsiljujem, samo svetujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj vas briga zakaj, ce vete povejte

Kak se je ded raspizdo! :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kaj ti bo to, hočeš prehiteti čas? Kakšne prednosti sploh ima ta sistem pred običajno uporabo?? Povej no...

Zdi se mi, da je to ena najbolj absurdnih dodatkov, kar jih lahko namontiraš na motocikel. Tu zraven spadajo še držala za pijačo, hladilniki, števec za bicikel, merilec temperature olja in še kaj bi se našlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kaj ti bo to, hočeš prehiteti čas? Kakšne prednosti sploh ima ta sistem pred običajno uporabo?? Povej no...

Zdi se mi, da je to ena najbolj absurdnih dodatkov, kar jih lahko namontiraš na motocikel. Tu zraven spadajo še držala za pijačo, hladilniki, števec za bicikel, merilec temperature olja in še kaj bi se našlo...

em, matral me je firbec, ce zadeva sploh deluje. drugace pa, start potorja na daljavo pride prav sploh pozimi, da ga segrejes na delovno temperaturo:=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, matral me je firbec, ce zadeva sploh deluje. drugace pa, start potorja na daljavo pride prav sploh pozimi, da ga segrejes na delovno temperaturo:=)

Ne rabiš segrevat motorja :) pokliči na servis pa prašaj če rabiš segrevat motor. Mojga ni treba in ne vem zakaj bi bli ostali drugačni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

start potorja na daljavo pride prav sploh pozimi, da ga segrejes na delovno temperaturo:=)

Če ga parkiraš zunaj, pred bajto, je to neumno, ker ti ga lahko kdo odpelje. Pred blokom pa je celo idiotsko ...

Če ga parkiraš v garaži ali kje, je to neumno, ker potem prideš not in je lahko že fajn monoksida.

Ktero možnost neumnosti torej izbereš?

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš mogoče na stranskem stojalu stikalo, ki prepreči vžig motorja???

to stikalo ponavadi deluje samo ko je motor na stojalu in v prestavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi pa rad kaj ušpilu, pa bi rabu pržgan motor da se hit odpele?

jao folk, sam mate pa domisljijo:P iz cist nedolznega testiranja je tema prerasla v sci-fi :) :headbang: :naughty: :alien1:

Popravljeno . Popravil prefix
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem za skuter, ki so ga ukradli na to foro... izkazalo se je, da daljinci delujejo kar skrižem.... Jaz to brezvezno igtračko odsvetujem.. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga parkiraš zunaj, pred bajto, je to neumno, ker ti ga lahko kdo odpelje. Pred blokom pa je celo idiotsko ...

Če ga parkiraš v garaži ali kje, je to neumno, ker potem prideš not in je lahko že fajn monoksida.

Ktero možnost neumnosti torej izbereš?

Četrto.

Pred kafičem, da impresioniraš kelnarco, ki bi se, če je plehbaba itaq šla peljat.

Samo s takim tepcem, ki vžiga na daljinca, pa se ne bo šla, ker se ji zdi malo čudno........

vem za skuter, ki so ga ukradli na to foro... izkazalo se je, da daljinci delujejo kar skrižem.... Jaz to brezvezno igtračko odsvetujem.. :headbang:

Ti lahko na tvojo kripo namontiraš 3 daljince, pa še 237 € gor nalepiš, pa se ne bo nihče z njo odpeljal.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četrto.

Pred kafičem, da impresioniraš kelnarco, ki bi se, če je plehbaba itaq šla peljat.

Samo s takim tepcem, ki vžiga na daljinca, pa se ne bo šla, ker se ji zdi malo čudno........

Ti lahko na tvojo kripo namontiraš 3 daljince, pa še 237 € gor nalepiš, pa se ne bo nihče z njo odpeljal.......

ti samo lapaj.. rajši pridi kaj k Šamprlci, da ti lakanco v lape zabijem, pa en kanister brajdešnce po njej spustim, da ne boš pozabil, ki si doma... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti samo lapaj.. rajši pridi kaj k Šamprlci, da ti lakanco v lape zabijem, pa en kanister brajdešnce po njej spustim, da ne boš pozabil, ki si doma... :evilgrin:

Šit, če se mi noben petek ne gre skozi......

Mislim, da bo počasi las, da na silo pridem, pa ko je.e ostale termine.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš segrevat motorja :) pokliči na servis pa prašaj če rabiš segrevat motor. Mojga ni treba in ne vem zakaj bi bli ostali drugačni.

itk pa se mora vse "segret"...se pravi med vožnjo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pred časom iskal vrhunski alarm in pri nas našel le bolj poceni kitajske zadeve.

No potem sem brskal po forumih naokoli in so mi svetovali Scorpio alarm

http://www.scorpioalarms.com/products/motorcycle

Zadeva je fenomenalna, jaz sem vzel i600. Lahko se ga skonfigurira za vse živo. Da ima vse vklopljeno in potem opozarja tudi če se kdo približa - lahko tudi naštimaš na katero bližino deluje (idealno za garažo), da ti jamra na nagib, tresljaj, poskus zagona brez ključa. Ima lepo pager in ti vse javi...

Na motor se priklopi b.p. brez kakega rezanja žic, le pravi konektor naročiš.

Tukaj je en filmček od enga tipa kako deluje.

http://www.youtube.com/watch?v=loNCSEw-rsI...feature=related

-Če hočete imeti pravi alarm vam svetujem to firmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry!Sem vse drugo gledal pa na to pozabil!Kaj si zrihtal?Če nis napiš,pa bom kuj unega poklical pa ti napišem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pred časom iskal vrhunski alarm in pri nas našel le bolj poceni kitajske zadeve.

No potem sem brskal po forumih naokoli in so mi svetovali Scorpio alarm

http://www.scorpioalarms.com/products/motorcycle

Zadeva je fenomenalna, jaz sem vzel i600. Lahko se ga skonfigurira za vse živo. Da ima vse vklopljeno in potem opozarja tudi če se kdo približa - lahko tudi naštimaš na katero bližino deluje (idealno za garažo), da ti jamra na nagib, tresljaj, poskus zagona brez ključa. Ima lepo pager in ti vse javi...

Na motor se priklopi b.p. brez kakega rezanja žic, le pravi konektor naročiš.

Tukaj je en filmček od enga tipa kako deluje.

http://www.youtube.com/watch?v=loNCSEw-rsI...feature=related

-Če hočete imeti pravi alarm vam svetujem to firmo.

brez zamere, ampak to ravno ni vrhunski alarm......imajo pa lepo stran , to pa ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jest sm odstranil alarm iz motorja, ima dva ključa in dva daljinca.

Bil bi samo za sestavit nazaj, če se bi kdo malo igral ga šenkam...

Je pa laser (sam ne vem a je to firma ki jih montira al dela)

Enkrat mi motor ni hotu vzgat (oziroma mi starter ni delal) in ko sem odklopil alarm je vse delalo.

Po tem celo sezono nisem imel težav, samo se mi ne da mislt še na to zato sem ga vrgu vn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha in zakaj ne? SI ga uporabljal mogoče?

..verjetno zato ker ma on boljšga---itak!! :krneki:

Morda zato, ker je zmontiral v lajfu XX alarmov na motorje?

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!