Skoči na vsebino

Alarm - Remote alarm and remote start motorja


Robie

Priporočene objave

Linki iz zgornih postov več ne delajo, zato ponovno sprašujem kaj maste zmontirano.

Imakdo tale alarem in kako seobnese?

http://www.giordon.si/motoalarm_M686TS.html

Vredno svojega denarja ali ne?

ja jest ga imam na montiranega. dokler mi ne bojo motorja ukradli ga bom hvalil....če mi ga ukradejo ga ne bom več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Linki iz zgornih postov več ne delajo, zato ponovno sprašujem kaj maste zmontirano.

Imakdo tale alarem in kako seobnese?

http://www.giordon.si/motoalarm_M686TS.html

Vredno svojega denarja ali ne?

Svojga denarja 100% vreden. Mam identičnega zmontiranga že kakšno leto. Prej v normalni verziji zdej sem ga pa clo uspev stlačit pod streetfighter zadek. Zadevščina deluje dobro. Domet ja kakšnih 150-200m. Čist zadovoljivo. Cena OK. Pa še tok o teh tadragih alarmih. Mi je gospod (ga ne bom imenoval da ga ne bo konkurenca obglavla :krneki: ), ki se že vrsto let ukvarja z alarmi svetoval tole zadevico pa reku da so dražji alarmi res bol zaneslivi amapk ne odtehtajo svoje cene poleg tega pa ponavad nimajo povratne informacije, kar je pa ključno če žviš tko kot jaz v blokovskem naselju v Šiški kjer alarmi zvonijo celo noč pa tega sploh noben ne j... več. Montaža je čist preprosta. Je pa treba par žičk prerezat, mal lotat pa se z požirkami in multimetrom igrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz sem tudi kupil takega pa mam mal probleme pri montaži...

V bistvu sem priklopil samo plus in minus pa smerokaze, je pa iz modula ven še en črn kabel na koncu narejen da se privijači nekam. zaenkrat sem ga pustil kar nepriklopljenega pa stvar deluje o.k... bi blo kej narobe če ga priklopim na ogodje motorja.. ve kdo?

pa če ima kater navodila slovenska mogoče za skopirat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi kupil takega pa mam mal probleme pri montaži...

V bistvu sem priklopil samo plus in minus pa smerokaze, je pa iz modula ven še en črn kabel na koncu narejen da se privijači nekam. zaenkrat sem ga pustil kar nepriklopljenega pa stvar deluje o.k... bi blo kej narobe če ga priklopim na ogodje motorja.. ve kdo?

pa če ima kater navodila slovenska mogoče za skopirat....

Ja tist je masa-nekam na geštel privijači. aja pa dobr je montirat varovalko (10A) na plus kabel motorja. Za navodili bom pa mal pobrskal-sam pomoje mam sam angleška-will see.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Tako dolgo? Pol pa je z mojim nekaj narobe. Men zdrži dobr teden pol se mi pa kr sam izklapla. Pa sm dal notri tabolše duracell-ove baterije pa so zdržale kakšen dan več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako dolgo? Pol pa je z mojim nekaj narobe. Men zdrži dobr teden pol se mi pa kr sam izklapla. Pa sm dal notri tabolše duracell-ove baterije pa so zdržale kakšen dan več.

Alarm se ti iizklopi? ali dalinček noče več delat (izklapljat, vklapljat)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na dalinčku mi začne piskat kot bi bil alarm in se po parih sekundah piskanja izklopi. Potem ga lahko normalno ponovno vklopim ampak se mi bo po kakšni urci ali dveh ponovno izklopi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ko je spraznjen noče več prijet in nč ne piska itd. To je po moje napaka na dalinčku. Če ga maš še v garanciji poskusi reklamirat, drugače paodpri papoglej če je kakšen kontakt. Podobno je vzajebaval bratov dalinc za avto-pa sva ugotovila ravno to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Živjo!

Uporablja kateri alarm giordon M686S?

Potreboval bi načrt vgradnje.

Kupil sem rabljenega, pa je brez papirja.

lp alex

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Tudi pri meni se v vsakem motorju znajde ta izdelek.

Enkrat se mi je senzor treslajev odlotal, je bilo 5 min za odpravo tehnične napake :)

Drugi alarm mi je po slabem letu crknu, pa se ga je zamenjalo brez komplikacij.

Za mal dnara mal muske, ampak opravlja svoje poslanstvo.

Nimam povezave vžiga motorja, ker Hondin HISS sistem ne dovoli tega, ostalo pa se da vse lepo povezat. (blokada motorja, šmigovci)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo bi mi na vmaxa zmontiral scorpiov alarm? ima tri žice, pa se ne spoznam... če bi bila samo rdeča in črna bi šlo...

l.p.

Imaš navodila od alarma. kaka žica bi lahko bila za utripalke, ali pa za vezavo preko ključavnice, se pravi blokado motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zdravo!

V kratkem nacrtujem nakup motorja in zna biti zaradi izpostavljenosti morda komu prevec vsec! In ker nisem ravno miljonar in svoj denar posteno zasluzim bi si omislil en alarm, ker kasko je bojda predrag in ni racunice. Kot gledam nekako naletimna dva tipa alarmov, klasiko z daljincem (dvosmerna komunikacija) in GPS, ce cisto osnovne pustim na miru! Zanima pa me, ce je kdo kje zasledil tak alarm, ki zdruzuje obe funkcionalnosti?

Ja mogoce sanjam in se zavedam, da se zadeve nalagajo v kombije in odpeljejo pa vseeno bi boljmirno spal. Ker gps opcija je ok, dokler je signal. V garazi ga ne bo in bi imel v osnovi na daljincku zadevo, da lepo pritecem v garazo, ker gps zadeva bo javila dogodek sele, ko motor zapusti obmocje ob predpostavki, da je ujel satelite. Ker ce pa vsaj nekaj casa lovi signal se mi pa zdi, da imas vseeno vec sans, da ga najdes, ce si seveda hiter in blizu!

Pa kako je sploh s porabo v standbyu? A sploh se montira alarme, ker pri nas je izbira bolj svoh se mi zdi.

No, kaksen predlog, namig, pomoc vec kot dobrodosla! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bivsi firmi imas z mesecno narocnino vse to in se veliko vec alarmnih opozoril.

NE vem ce se ti izplaca, ampak zadevo lahko kupis kot paket na Debitelovih centrih.

Imas moznost 5 alarmov, od premikov ob doloceni uri, preveliki hitrosti, upad napetosti, kombinacija z drugim alarmom (recimo giordon)...

Verjetno imas se kako drugo cenejso resitev, bos malo pobrskal pa bo.

lp U

Popravljeno . Popravil urkoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bivsi firmi imas z mesecno narocnino vse to in se veliko vec alarmnih opozoril.

NE vem ce se ti izplaca, ampak zadevo lahko kupis kot paket na Debitelovih centrih.

Imas moznost 5 alarmov, od premikov ob doloceni uri, preveliki hitrosti, upad napetosti, kombinacija z drugim alarmom (recimo giordon)...

Verjetno imas se kako drugo cenejso resitev, bos malo pobrskal pa bo.

lp U

Trackinga ne rabim, vsaj ne zunanjega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trackinga ne rabim, vsaj ne zunanjega!

ja ta zadeva je namenjena sirsi uporabi,velikost modema ni problem,gre pod zic,ni to tisto kar imajo tovornjakarji na armaturki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu iscem dvosmerni alarm z opcijo gps-ja. Vsaj tolk, da dobim koordinate. Sej nekaj sem ze nasel.

Pa da ne bi slučajno zaupal še ostalim, a ne?

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne bi slučajno zaupal še ostalim, a ne?

lp A

Sorry, sem takoj vedel kaj bo! :)

Tole sem gledal:

http://www.giordon.si/motoalarm_M686TS.html in pa dodatno tole http://www.giordon.si/GPS-GSM-sledilna-naprava-2.html

Problem je, da na proizvajalčevi strani ni več tega alarma, kar mi vzbuja sum, da je tale naša firma šla po gobe že vmes in pa to, da sem najprej prebral, da je GPS modul kot dodatek, ampak bolj kot gledam se mi zdi kot samostojen izdelek. Skratka imel bi to kombinacijo in ja vem, da motor zlahka dobi noge še vseeno, ampak če ga pa samo parkiraš in čakaš si pa naredil še najmanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iščeš kaj takšnega?

http://www.dealextre...0-1900mhz-54072

Ja, ampak glej spodaj moj link, pomoje gre celo za isto stvar le da je tvoja cenejša. še vedno bi imel nek klasičen dvosmeren alarm in pa nekaj takega za vsak slučaj. A se to načeloma vsaka stvar posebej zveže al imajo alarmi kakšen univerzalne konektorje, da še tole gor pokneš? Pa fajn bi blo vedet od koga, ki ima kaj podobnega kolk štroma to pokuri, da ne bom vsak teden filal akumulatorja. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!