Skoči na vsebino

Alarm - Remote alarm and remote start motorja


Robie

Priporočene objave

Unga k na zadnjem zicu furaš mu daš vile v roke pa ti ga naj čuva :lol1:

Drgač pa tud avtoalarme od Sikure ugrajujejo na motorje,super zadeva.Sicer zastarela ker sedaj gre že vse prek GSM-GPS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE šlataj po elektriki od motorja/avta/... razen če ni ekstra nujno in v tem primeru ni, saj obstaja ogromna verjetnost, da boš tud ob strokovnem posegu kaj zaf... :hmm: :nono:

Preizkušeno v praksi, podrobnosti na PM, da ne bom smetil po temi.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

če mene kaj vprašaš je debilno, ker obstaja kar velika možnost, da kdo zajaha tvojega konjiča in odpeketa v neznano.... :slap: :slap: :slap:

P.S. pa ne bit zdaj pametni, kako bi mu ugasnili motor pod ritjo, ker bi verjetno bil vsak tako šokiran, da ko bi se tega spomnil bi bil naš junak že zdavnaj izven dosega.... kvečjemu laufali bi za njim in krulil :slap: :slap: :slap: :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HI!

Videl tudi to, da se je lastnih HONDE GW preko vgrajenega HiFi-ja d :kva2: na mimoidoča :eek: , ja tudi daljinsko jo je bi se reklo "zakurblal" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mene kaj vprašaš je debilno, ker obstaja kar velika možnost, da kdo zajaha tvojega konjiča in odpeketa v neznano.... :slap: :slap: :slap:

P.S. pa ne bit zdaj pametni, kako bi mu ugasnili motor pod ritjo, ker bi verjetno bil vsak tako šokiran, da ko bi se tega spomnil bi bil naš junak že zdavnaj izven dosega.... kvečjemu laufali bi za njim in krulil :slap: :slap: :slap: :grim :grim

Dela na krajšo razdaljo-20m in ne na km. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je čisto lahko narediti. Vzameš avto alarm tak ,ki ima na daljincu dve tipki (vklop-izklop alarma) ter piskanje. Potem pa vežeš vklop-izklop del alarma na on/off switch piskanje pa na vžig. Dobro je če imaš shemo el. napeljave. Je pa tukaj kar nekaj cak ,ki je treba biti pazljiv. Paziti je treba ,da slučajni motor ,če je v prestavi ne vžge in pa ,da ti ga med tem ,ko ti frajerja špilaš nekdo ne odpelje. Sam sem imel to tako narejeno ,da če si motor vžgal na daljavo in nato pospravil tačko je motor ugasnil, prav tako pa ni vžgal ,če je bil v prestavi.

Zadeva je pa še kar poceni. Kupiš kit komplet in ga zlotaš ali pa kupiš alarm in vgradiš.

veselo na delo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar za cafe racerje in ostale pozerje. :glare:

Sicer pa podpiram tiste, ki bi si to radi nabavli. :grim Pravzaprav si želim, da bi si vsi, ki si to želijo, to nabavli.

(youwillbeabletospotanidiotfrommilesawaypress :fredy: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je čisto lahko narediti. Vzameš avto alarm tak ,ki ima na daljincu dve tipki (vklop-izklop alarma) ter piskanje. Potem pa vežeš vklop-izklop del alarma na on/off switch piskanje pa na vžig. Dobro je če imaš shemo el. napeljave. Je pa tukaj kar nekaj cak ,ki je treba biti pazljiv. Paziti je treba ,da slučajni motor ,če je v prestavi ne vžge in pa ,da ti ga med tem ,ko ti frajerja špilaš nekdo ne odpelje. Sam sem imel to tako narejeno ,da če si motor vžgal na daljavo in nato pospravil tačko je motor ugasnil, prav tako pa ni vžgal ,če je bil v prestavi.

Zadeva je pa še kar poceni. Kupiš kit komplet in ga zlotaš ali pa kupiš alarm in vgradiš.

veselo na delo

Baje se dobi tudi sistem za vožnjo brez motorista! Bayker sedi v gostilni za šankom, motor mu pa dela kroge, tako, da ima konec leta primerno kilometrino.... :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje se dobi tudi sistem za vožnjo brez motorista! Bayker sedi v gostilni za šankom, motor mu pa dela kroge, tako, da ima konec leta primerno kilometrino.... :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:eek: Qull. A te tud domov varnega pripelje če se ga nasekaš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Qull. A te tud domov varnega pripelje če se ga nasekaš :lol1:

Nekej podobnega je imel moj dedek. Se mu je konj reklo. :OK:

Resno, po moje tole ni kaka huda znanost pri motorjih, ki imajo senzor za tačko in lučko za ler, vprašanje je pa, kaj ti tole naredi z elektriko motorja. Ko sem sam letos (ponovno) šlatal okoli luknje za vžigalnik, sem kar štalo naredil in kratka luč ni hotela ok delat... :angry2: ko sem dal nazaj zadeve, je bilo vse spet ok. Se mi tudi sanja ne, zakaj, sam tko ti je pač to.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti sploh to rabi, a je res težko ključ obrnt in prtisnt na gumb?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se vsi motorji užigal na daljavo, potem bi vsi iskali ideje in nasvete, kako ga vžgat na ključ in gumb. :doze:

Ni težko obrnit ključa, treba je bit drugačen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti sploh to rabi, a je res težko ključ obrnt in prtisnt na gumb?

a je tebi težko peš hodit, da maš motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tebi težko peš hodit, da maš motor?

Ah Sym, sej te razumem :friend1:

No v bistvu niti prbližno ne vem kaj hočš povedat, ampak sej je vseen...

Bog, odpusti mu, saj ne ve kaj piše :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar za cafe racerje in ostale pozerje. :glare:

Sicer pa podpiram tiste, ki bi si to radi nabavli. :grim Pravzaprav si želim, da bi si vsi, ki si to želijo, to nabavli.

(youwillbeabletospotanidiotfrommilesawaypress :fredy: )

:OK: :OK: :OK: :OK:

Baje se dobi tudi sistem za vožnjo brez motorista! Bayker sedi v gostilni za šankom, motor mu pa dela kroge, tako, da ima konec leta primerno kilometrino.... :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

dobra!!!!

sploh ne vem kaj se en folk neke pederiši....

pol jim pa gume na motorju pogledaš znucane samo po sredini pa ti je vse jasno.... :worship: :worship: :worship: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol jim pa gume na motorju pogledaš znucane samo po sredini pa ti je vse jasno.... :worship: :worship: :worship: :slap:

Tudi to so ze pogruntal....smirglpapir pa v garazi gumo na roke vrtet B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!