Skoči na vsebino

Alarm - Remote alarm and remote start motorja


Robie

Priporočene objave

Recimo da bi bla edina uporabna stvar glede vžiga na daljavo za zjutraj ko je bolj mraz.. lepo medtem ko se oblačiš motor zalaufaš, ko prideš v garažo pa že dela ko urca .)

Glede zadušitve z CO ko prideš v garažo bi pa lahko naslednjo debato odprl :lol:

P.S.: http://www.bolha.com/oglas1488045

Pa ne prodajam jst.. da ne bom kakšnih opozoril kasiral za brezveze.. če koga moti link, naj ga pobriše :)

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

... zabavno ...

... z vidika vožnje in uporabe motorja - nepotreben strošek, neuporabno ...

A si ga je že kdo montiral ta dvosmerni alarm ker me zanima ker meni noče uspeti prišel sem do tega da ko pritisneš tipko da motor zaganja ampak ne vžge pa ne morem pogruntat zakaj?

LP

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi hotel da motor vžge bi moral imeti kontakt, ko pa ti tiščiš gumb za vžig pa samo vergla, kontakta pa ni, in zato motor ne vžge

lahko pa da zato, ker notri ni ključa in deluje blokada vžiga (novejši motorji)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi hotel da motor vžge bi moral imeti kontakt, ko pa ti tiščiš gumb za vžig pa samo vergla, kontakta pa ni, in zato motor ne vžge

lahko pa da zato, ker notri ni ključa in deluje blokada vžiga (novejši motorji)

Sem poiskusil dat kontakt in potem pritisnit tipko na daljinco in sploh ne štarta,ko je pa kontakt izklopljen in pritisneš tipko pa motor štarta in kontakt tudi dobi avtomatsko samo lučke na amaturki mal slabše svetijo kot pa ko daš kontakt z klučem!

LP

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo češko mi deluje ta iznajdba. Se človek vpraša čemu naj bi služila... Edini pameten predlog je bil par postov nazaj- da ga vžgeš, ko je mrzlo, in sedeš na ogret motor. Jaz ga vžgem, medtem, ko se segreva, pa ga še malo poglancam, da se krom sveti. Simpl, a ne, pa ne rabim daljinca. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm nabavil to zadevo pred nekaj meseci, in mi sploh na misel ni prišlo da bi vezal še zagon motorja na alarm (to tudi odsvetuje prodajalec)

Normalno zvežeš z žmigavci pa je stvar rešena :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednja faza je, da požvižgaš, pa se ti motor pred vrata pripelje... :devil:

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

eno vprasanje:)

ima kdo slucajno vzig motorja na daljincek ter alarm?

s kolegom sva zadevo spravila do delovanja alarma ter vziga elektronike na daljinec, a motorja nikakor ne znava prizgati na daljavo.

se kdo kaj spozna na to?

:whistle: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno te koda ki je v ključu zavrkava.Lahko jo vzameš iz ključa in nalepiš nekam pod zgornji križ in bo delalo.Bom pa vprašal prijatelja kako je to rešil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, sem probal tudi z kljucem v kljucavnici (na off, in on) pa mi se vedno vi vzgal. tut zavergla ne.

Verjetno te koda ki je v ključu zavrkava.Lahko jo vzameš iz ključa in nalepiš nekam pod zgornji križ in bo delalo.Bom pa vprašal prijatelja kako je to rešil.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potlej rabiš pa samo še rit na daljinsko da ti bo ta motor vozila. :kva2: Tako boš lahko motoriral iz kavča, in gledal svoje dogodivščine skozi webcam.

(Sej razumeš da ta mentalni prdec ni mišljen žaljivo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potlej rabiš pa samo še rit na daljinsko da ti bo ta motor vozila. :kva2: Tako boš lahko motoriral iz kavča, in gledal svoje dogodivščine skozi webcam.

(Sej razumeš da ta mentalni prdec ni mišljen žaljivo)

LoL :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a na start gumb si zvezal?A elektronika pa se vklopi?Tisti bzm bzm..?Sej pa dobiš zraven celo shemo kako moraš zvezat.bom pa vprašal jutr.Vem,da se je zafrkaval ampak zdaj dela na hondi cbr600f l.04

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta zadeva mora vžat brez ključa,vendar je lahko zelo zaj....

pustiš v prvi in na stojalu pa kurba kr poleti ....

bolš da to zadevo ne nucaš... :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!