Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• thumper
      ma naj zaštartajo konc oktobra  da se mi prej u miru mal pelemo potem pa mrzle timske dni preživimo pred tv-jem..
    • DAMI34
      komentiral sem komentar, da človek opisuje situacijo kot rumeni tisk. Moj pogled na samo situacijo in ob tem kar zaznam (vsesplošna panika, ki jo še dodatno podpihujejo mediji) je mogoče drugačna od tvoje. Vem kaj pomeni respirator, žena dela v zdravstvu. Mogoče kar nekaj vem okrog tega, ker sledim situaciji in kaj bodo/ne bodo delali in kdaj bodo začeli, saj če stoji ostalo zdravstvo ni ravno zdravo. O ogrožanju drugih: sosedova mularija, mi četudi je kontaminirana ne more škoditi, ker nimam kontaktov z njo. In še 1x nisem proti samozaščiti, je pa občutno premalo in prepozno bilo narejeno na zaščiti domov za ostarele. In veliko preveč političnih rošad, zamenjav, okoriščanj, zaletavosti. In ja tudi jaz upam, da bo kmalu tega konec. Do takrat bom pa delal, dokler bo delo in pazil nase in na druge, kolikor je pač možnosti.  
    • DAMI34
      Živnorc, nabijanja je konec.
    • Vito23
      Zgleda je  Versys EURO10? 😜 Se pa strinjam, da 15 let star boxer ni nekaj okolju prijazen, ker sem zmeram smrdel po "motorju". Danes pa sam po švic 😇
    • BIF
      - ne verjamem da verjameš, da je prišla policija na "vrt", kjer so bili zbrani samo člani družine, ki živijo v isti hiši in so jih popisali, ker so bili na "vrtu". -verjetno ne veš kaj pomeni respirator...to ni samo aparatek z velikim ekranom, kjer se rišejo neke črte in izpisujejo številke notri pa je balonček, ki malo piha zrakec v nekoga. Respirator je meja med življenjem in smrtjo. Žal sem imel v svojem prejšnjem poklicu velikoooo opravka z respiartorji....zaradi poškodb, težkih oblik bolezni, infarktov itd....in tudi veliko junakov v avtomobilih, ki "ne rabijo" varnostnega pasu. Varnostni pas ni v avtu zato, da te lovi ali ne lovi policija. Tam je zato, ker lahko pomeni ločnico med življenjem in smrtjo. In JA..JE POMEBEN...vendar to mnogi ne razumejo dokler se ne znajdejo na respiratorju. Zakaj sem omenil respirator...ker obstaja realna možnost, da se ob neodgovornem obnašanju in morebitni okužbi znajdemo priklopljeni prav nanj. In ker vem, kako grozno je to. Sem pa tudi že povedal, da me ne motijo tisti, ki se "nekoliko" drugače obnašajo...kot me ne motijo tisti, ki se zaradi svoje neumnosti razkantajo z motorjem ali avtomobilom. Dokler NE OGROŽAJO DRUGIH! In ja..upam (v dobro vseh), da se bomo kmalu vsi veselili in plesali (karkoli to pač pomeni)...Vseeno mi je kdo in kaj si je za dosega tega izmislil....da le dosežemo ta cilj.
  • Similar Content

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!