Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• RobiRoberto
    • cb1300
      Meni je agencija odpovedala 3dni pred odhodom, želja je bila, da se mi vrne denar-v odgovor sem dobil,da denarja nimajo, ter dobil vrednostnico-s čimer se ne strinjam-kaj sedaj....pravno imam pravico,stvarno se pa lahko zatakne
    • RobiRoberto
      Včeraj zvečer mi je moja draga povedala, da je bil pri TV dnevniku nasvet, naj tisti ki svoje domače ljubljenčke sprehajamo po "javnih površinah", po vrnitvi nazaj domov, najprej "razkužimo" njihove tačke ...      /  
    • Vin
      Letos najbrž ne bo gužve. Firme in države bodo hotele nadoknaditi izgubljeno. Dopusti bodo zato letos krajši. Manj bo tudi azijskih turistov. Kljub temu se splača počakati, da vidiš, če dobiš nazaj 50 % ali 100 %.
    • DAMI34
      js te mam res rt (zaprtega v kleti) eno prošnjo mam: uporabljajte besedno zvezo jebi in veter izključno in zgolj za opisovanje naravnega pojava na primorskem, ko vsak, ki pomoli glavo vn z bajte najprej zapizidi: jebenti vejtr. Tako da mi vemo kaj je jebiveter in me vsaka omemba besede jebiveter v druge namene čisto zmede, pa moram nekatere poste 2x prebrat  
  • Similar Content

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!