Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• smasher
      Prav zanavna tema... Ma kaj se tolko pizdite, sej je napisal da se bo celo spalo v hiškah ob kolpi.  Meni se zdi njegova ponudba čisto zanimiva, ni za večino ljudi na tem forumu, je za penzič in kafe motoriste, ki so taki softiči da se verjetno bojijo že ene noči v šotoru. Jst bi za tak krog zvonkotu z veseljem plačau tistih 60 ali celo 90 eur (una dvojka spredaj me zelo moti) 🤣  Tako da plani mubpripadajo zato ker so pri nas preveč šmekerski motoristi ali preveč resni motoristi. Torej tisti ki rabijo hotel, al pa tisti ki si boljši krog naredijo sami.  @Dr_Jakob a nebi bila to odlična ideja za poletni želva krog (ne more bit mamut, je treba izbrat drugo žival) , vsak eno noč časti travnik da tam smrčijo in prdijo eni motoristi. Spotoma se nabirajo točke za opažene migrante 🤣 Fajn je tudi po Slo imet vodiča, ko sem bil še pri volji in ni bilo smart telefonov, sm večkrat vozu "offroad" s skuterjem na 10colskih gladkih gumah, zemljevid je bil kakeršen je bil, in včasih se zelo enostavno zajebe pot, tudi dan danes ima guglmaps neke zanimive algoritme včasih kr čez neke sumljive makadame pelje.   
    • spartanbp
      Moj bo pocasi oldtimer  Razmisljam pa tudi o nakupu Deget zadnje felne. Rariteta, se bolj kot spice.
    • thumper
      borči is bacek?
    • thumper
      ali imaš prijatelje?  če imaš ne kupuj bmw..  kupi pa ga , če se želiš "osamosvojiti"..
    • Andrej P
      mislim, da ga ti že sanjaš, tolk maš o njem za povedat :-). Prepričan sem, da ga boš naslednje leto vozil. :-)))  
  • Similar Content

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!