Skoči na vsebino

Alarm - Remote alarm and remote start motorja


Robie

Priporočene objave

...pa mi je 1x spraznil akumulator...

Če ni druge variante priklopiš gor v času mirovanja v garaži polnilec. Meni lepo vzdržuje akumulator in obe backup bateriji v alarmu in sledilniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jaz sem si to poletje omislil alarm za motor, ki ima lastno napajanje in izredno glasno sireno.

Ko zapustiš motor ga enostavno aktiviraš z daljincem in že ob manjšem premiku se zadeva oglasi. Čisto dovolj za kakšne balkanske države, da prestraši dolgoprstneže ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

hahaha...

sem našel neke stare slike (vem ja, kvaliteta je tak-tak, tefon)

moj alarm (pod motorjem)!

:friend2:

 

in še en montiran na njem.

:ninja:

 

sploh ta "montirana" varianta je dokaj pogost pojav.

enkrat se "montira" črno-bela varianta, drugič spet črna.

post-26337-0-66799500-1365152290_thumb.jpg

post-26337-0-05686000-1365152311_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

mal obujam temo... zanima me ce je kdo v  zadnjem času kaj kupoval od zgoraj naštetega? kater alarm občutljiv na tresljaje se splača vzeti? kakšen namig bi bil dobrodošel... bi ga pa vezal na 12 V. se dobijo taki ki se regulirajo kako so občutjivi?

 

vem da  ce se tapravi lotijo ti ukradejo vse... ampak za kakšnega mulca ki vse  preslata bi pa prav prislo ziher...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal obujam temo... zanima me ce je kdo v  zadnjem času kaj kupoval od zgoraj naštetega? kater alarm občutljiv na tresljaje se splača vzeti? kakšen namig bi bil dobrodošel... bi ga pa vezal na 12 V. se dobijo taki ki se regulirajo kako so občutjivi?

 

vem da  ce se tapravi lotijo ti ukradejo vse... ampak za kakšnega mulca ki vse  preslata bi pa prav prislo ziher...

Jaz uporabljam tega http://www.ebay.com/itm/HAWK-X-40-MOTORCYCLE-MOTORBIKE-QUALITY-ALARMS-IMMOBILISER-UK-DESIGN-TH-/331023987047?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item4d12913167 !!!

In to prav zaradi tega ker je večinoma zunaj (pred blokom) in mulci nonstop šlatajo po njem!-oziroma so, zdaj ga pustijo pri miru! Zadeva je poceni in kar se tega tiče, da koga malo prestraši je super! Ima štiri stopnje občutljivosti (na najobčutljivejši stopnji se tovornjak mimo pela pa se vklopi)! Vežeš ga na žmigavce (da še to malo bliska), na akumulator + in - ter na napajalni kabl za starter da ga deaktivira ko motor vžgeš (če ne ti bo nonstop tulo ko se boš vozo)! Vse skup 30min dela in je to to! Sam osebno ga mam pod sedežom lahko ga pa tudi kam drugam naštimaš če maš pod sedežom prvo pomoč! V glavnem-za mene in moje pojme vreden denarja! Če pa ti mislijo ukrast motor, pol pa je to brez pomena-če ukradejo npr. Ferrari-ja iz trgovine (ko je vse polno varovanj), pol bojo še tebi motor in to brez problema!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 4 let pozneje...

Pozdravljeni,

a mogoče kdo uporablja od vas Vigo alarem?

Kakšno imate kaj mnenje o tej zadevi?

Namreč sam iščem neko zadevo, da namontiram na motor....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, mmmmm pravi:

Pozdravljeni,

a mogoče kdo uporablja od vas Vigo alarem?

Kakšno imate kaj mnenje o tej zadevi?

Namreč sam iščem neko zadevo, da namontiram na motor....

LP

uporabiš iskalnik in tema o vigo je tule, pa debate tudi:

https://motosvet.com/tabla/topic/42041-zavarovanje-proti-kraji-pomoč-z-anketo/page/5/?tab=comments#comment-2525142

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!