Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ljubljana


Priporočene objave

Malo bolj sofisticirano!

"sofi" kaj? :? Ne ti meni z neko latinščino spet okol strašit!

Ce greva midva na per ne bos zejn ! :naughty:

On ne gre nikoli brez mene na pir, tak da se odloči... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mckn v temo brcate zadnjih par postov ste mal :topic: !!!!! Sraufajte in prodajajte v kaksni drugi temi!

In kaj ti naj pošraufam, al pa prodam? Ti samo povej....pa bomo kr zrihtali...samo morš prej kak pir v gostilni plačat..... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :whistle: :naughty:

(Mefuzbalnezanimaspljoh)

No, vsaj ena ki ima cajt perilo obešat in likat, pa tudi kaj skuhat in po stanovanju pospravit.......ker sam videvam same Trappatonije in Mourinhe z joški....... :evilgrin: Ih, kakšni jebeni časi so.... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem.

Lep dan želim, Ljubljančani!

:worship:

Hehe, Štajerci imamo očitno več cajta ... ! :whistle: :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako butasto vprašanje stari! :slap: Kaj ne vidiš, da hondo vozi... :whistle:

Stari moj, ti pa skuterja. Na tvojem mestu bi bla tiho! :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari moj, ti pa skuterja. Na tvojem mestu bi bla tiho! :whistle: :winkiss:

Čestitke, ravnokar si postala prva kandidatka za "na ipon fuknit". :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ti naj pošraufam, al pa prodam? Ti samo povej....pa bomo kr zrihtali...samo morš prej kak pir v gostilni plačat..... :evilgrin:

Men ni treba sraufat vozm Hondo kupujem v trgovinah tko da se nama nc zmenla !Za pir pa ni blem sem vedno za! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ni treba sraufat vozm Hondo kupujem v trgovinah tko da se nama nc zmenla !Za pir pa ni blem sem vedno za! :naughty:

Si pa vdarjen na neke etikete :whistle:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha .. dobri komentarji :lol1:

lahko gremo na panoramsko furco ... fužine, tomačevo, črnuški vrtičkarji pa še kaj bi se našlo (zbiram predloge :P)... za pijačo pa itak jaz dam :whistle:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha .. dobri komentarji :lol1:

lahko gremo na panoramsko furco ... fužine, tomačevo, črnuški vrtičkarji pa še kaj bi se našlo (zbiram predloge :P )... za pijačo pa itak jaz dam :whistle:

:lol1:

Ne vem ce bo slo kukr te poznam (navidez) je tam okol blat tvoj moped pa lih ni ravno za tako rec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ce bo slo kukr te poznam (navidez) je tam okol blat tvoj moped pa lih ni ravno za tako rec

zakaj pa misliš, da bom za pijačo dal :whistle: ... po furci je treba moped oprat :lol1:

sicer pa ... uffffffff .. če bi vedu, kje je vse moj moped že vozu :whistle: ... voda opere vse grehe :worship: .. pa moped tud :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa misliš, da bom za pijačo dal :whistle: ... po furci je treba moped oprat :lol1:

sicer pa ... uffffffff .. če bi vedu, kje je vse moj moped že vozu :whistle: ... voda opere vse grehe :worship: .. pa moped tud :lol1:

Hmm ne vem ce si se na previ naslov obrnu moj je se vedno umazan od zadnjega Varadero strudla v Braslovcah dam jaz za pjaco ce ga gdo spuca :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ne vem ce si se na previ naslov obrnu moj je se vedno umazan od zadnjega Varadero strudla v Braslovcah dam jaz za pjaco ce ga gdo spuca :rolleyes:

Sj nism nate mislu... pridejo moji zemljaci štajerci :evilgrin: ... mal jih napijemo, boš vidu kako očistijo moped :whistle: ... sam ne okol govort ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem lahko pa še enkrat ali dvakrat ali desetkrat peljemo po slovenski gor pa dol (lahko tudi po celovški), da bo Ljubljana vedela da je dobila svojo sekcijo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem lahko pa še enkrat ali dvakrat ali desetkrat peljemo po slovenski gor pa dol (lahko tudi po celovški), da bo Ljubljana vedela da je dobila svojo sekcijo :whistle:

ma klinc :nono: .. po Celovški sem opazil, da se je dovoljeno voziti samo po zadnjem kolesu :closedeyes: ... jaz pa tega ne znam :grrr ... če padem je bolje, da me kdo na ipon vrže al pa jokotomogeri u glavo spusti ... al pa čelno :naughty:

sicer pa .. pomoje bi bilo pa dovoljeno, če se vsaj polovica skupine pelje po zadnjem ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem lahko pa še enkrat ali dvakrat ali desetkrat peljemo po slovenski gor pa dol (lahko tudi po celovški), da bo Ljubljana vedela da je dobila svojo sekcijo :whistle:

Jap jaz grem dele mal v shoping pol pa mal LV -je preluftat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma klinc :nono: .. po Celovški sem opazil, da se je dovoljeno voziti samo po zadnjem kolesu :closedeyes: ... jaz pa tega ne znam :grrr ... če padem je bolje, da me kdo na ipon vrže al pa jokotomogeri u glavo spusti ... al pa čelno :naughty:

sicer pa .. pomoje bi bilo pa dovoljeno, če se vsaj polovica skupine pelje po zadnjem ... :hmm:

Nee, dovoljeno je tudi če se vozi v prvi prestavi, pri čemer mora biti minimalna hitrost 100km/h, pa prosim vas..............pustite čelade doma :naughty: (kr če ne nas bodo ziher ustavili)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tu ste ja vsi skup malo fukjeni divjaki! Grem jaz raje na 5-6 pirov, pol pa na motor, pa na rondo, pa k donkeju na pir... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pajcovno ometu iz LV -jev pelu po obvoznic lepo po predpisih do Trojan !Me je prehhitu en model po desni strani brez tablce na polno mem stojece kolone pri BTC! Faca ni kej :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pajcovno ometu iz LV -jev pelu po obvoznic lepo po predpisih do Trojan !Me je prehhitu en model po desni strani brez tablce na polno mem stojece kolone pri BTC! Faca ni kej :headbang:

u lublan to nč novga .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!