Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ljubljana


Priporočene objave

Ker sem z okolice Ljubljane in ker v glavnem mestu Slovenije ni nobenega moto kluba, me zanima, če je kaj interesentov, da bi se tak klub ustanovil.

Osebno me niti ne moti, da bi se včlanil v kak klub "blizu" ljubljane (do 40km), vendar pa iščem klub, kjer s svojim motociklom in starostjo ne bi preveč izstopal od povprečnega profila člana.

Torej zanimam se za somišljenike med 20 in 40 let, s sport, z naked ali s sport turing motociklom. V kolikor kateri od vas ustreza profilu in ima željo po skupnem druženju je dobrodošel, da se javi.

PS v naprej prosim, da ne bo napadov glede na geografsko pripdanost.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani in okolici je kar nekaj moto klubov. Sam mal je treba po netu pobrskat. Nekateri so člani ZMKS ( torej na njihovi strani ). Jih je pa tudi nekaj, ki pa niso člani ZMKS. Pa da se ne boš matral ti dam link do ZMKS http://www.zmks.com/. Naprej pa sam brskaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenija definitivno rab še kakšen nov moto klub...!!!!!! posebej lj z okolico!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš že tuki temo ne vem zakaj nova... pa sam par vrstic je pod tole... :?

http://www.motosvet..../page__st__1920

Tole temo sem videl, tudi prebral nekaj strani in ker večina odgovorov ni bila konstruktivnih, vendar so (ste) samo blatili po ljubljanski družbi sem temo zapustil.

Nekateri komentarji imajo tudi nedvoumne elemente sovražnega govora, ki bi jih moral skrbnik foruma odstraniti, pa jih ni, kljub temu, da nanj preide kaskadna kazenskega odgovornost.

Moj post tudi primarno ne sprašuje po moto klubski sceni v ljubljani (ker jo ni), ampak iščem somišljenike, ki so pripravljeni, da se stanje spremeni. Torej, če je kdo, ki ima željo, da se ustanovi nov klub v Ljubljani, katerega namen je druženje članov, potem naj sporoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj post tudi primarno ne sprašuje po moto klubski sceni v ljubljani (ker jo ni), ampak iščem somišljenike, ki so pripravljeni, da se stanje spremeni. Torej, če je kdo, ki ima željo, da se ustanovi nov klub v Ljubljani, katerega namen je druženje članov, potem naj sporoči.

Še enkrat. V Ljubljani je moto klub.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat. V Ljubljani je moto klub.

V Ljubljani je več motoklubov. :yes:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem z okolice Ljubljane in ker v glavnem mestu Slovenije ni nobenega moto kluba, me zanima, če je kaj interesentov, da bi se tak klub ustanovil.

Osebno me niti ne moti, da bi se včlanil v kak klub "blizu" ljubljane (do 40km), vendar pa iščem klub, kjer s svojim motociklom in starostjo ne bi preveč izstopal od povprečnega profila člana.

Torej zanimam se za somišljenike med 20 in 40 let, s sport, z naked ali s sport turing motociklom. V kolikor kateri od vas ustreza profilu in ima željo po skupnem druženju je dobrodošel, da se javi.

PS v naprej prosim, da ne bo napadov glede na geografsko pripdanost.

LP.

Jaz bi se pridružil, samo ne ustrezam starosti 20-40 let ..

Pa najbrž bi malo preveč izstopal od 'povprečnega profila' ...(kaj pa sploh je 'povprečen profil' ? ) ..

Hmmm, pa od Ljubljane sem oddaljen 42 km .. bi me sploh sprejeli ?

Pa čoperisti in maxiskuteristi niso zaželjeni ? Moj sin vozi Intruderja 1800 in mu tega tvojega posta sploh ne upam pokazat !

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa v motoklubu opredeljevat starost je , vsaj zame, brez veze.Motoklub naj bi bil namenjen druženju

motoristov,kakšni skupni furci in podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam en tak klub ....

"Tako bo kot bom jaz dejal, ker je to moj klub ..." Samo je v okolici Celja...

Odstopam od starosti, modela motorja in tudi modela razmišljanja, edino točko, ki sem jo pridobil je ta, da sem bližje Ljubljani kot je zahtevanih 40 km.

Srečno "kolega" !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi ustrezam kar se Ljublajne tiće.Je pa res, da ima vsak pravico povedam s kom bi se družil, pogoje za pristop.bojim pa se , da iz tega ne bo nič.Jaz se klubu, kjer bi pogojevali članstvo ne bi pridružil, saj ravno v raznolikosti je čar druženja, prepletanje izkušenj, kjer vsakdo najde tisto kar ga v danem trenutku zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Trebor...Sej to je bistvo Motokluba, ne morš se ti speicalizirat do določenga nivoja, ker je premajhna populacija ter prevelika razhajanja v razmišlanju, večje ko maš nastavlene "filtre" bolj uspešen bo motoklub. :P

Če ne, morš pa najst neke fanatike, ki so res pripadni določeni znamki oz. tipu motorja. Mogoč bi blo aktualno pou leta pol se pa neb dal nobenmu več.

Kljub temu velik uspeha pr ustanovitvi, če se že greste te zadeve. Mene osebno moto klub ne veseli, mamo eno mini druzbico in se supr štekamo za fure...toj to :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenija definitivno rab še kakšen nov moto klub...!!!!!! posebej lj z okolico!!!

že zdaj je preveč moto klubov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomin, da bi sploh lahko registriral moto klub z omejitvijo na starost ali tip motorja. Narobe sem bi razumljen, ko sem mislil povprečen tip člana. Mišljeno je bilo, da ko pogledaš slikco s klubskega srečanja, da ne vidiš samo oseb v črnem ledru nad 50 let in na čoperjih, kot zgledajo skupinske fotke večine MK. Mišljeno je bilo, da se gre za bolj pisano druščino, z malo barvami, katerih člani še niso ravno v pokoju in ne vozijo izključno čoperje. In ne me narobe razumet, nimam nič proti takim MK, vendar se sam v takem klubu ne vidim.

Glede MK v LJ, bi prosil za imena...

Čim manj nestrpnosti in LP,

Naten

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč če poveš velikost. :kva1:

srednja al bolj manjša velikost

a se dobiva te kje v LJ na kaki pijaći ?

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Nov Zabar na tej strani. Zanimiva tema o Ljubljanskem clubu. S klubom je mal veliko dela, a ni? Statuti, poslovnik in neka taka jajca so potrebna. Kaj pa GSM, poklices par Ljubljancanov pa se druzis. Kot klub samo da ni postranskega dela zraven :kva1:. Ce pa gre za nasitke. se pa tudi te da delat. Brez kluba.

Drugace pa kako spravte sliko na svoj profil? Men javi za cisto vsako da je prevelika.Ce je kdo racunalniski car naj mi pomaga.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ste imeli klub - Salo riders - sorry Solo riders - hotscko - kaj pa je z njim narobe se je pač malo razširil

Sej za druženje pa se res ne rabi klub - alse al kaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz sem na mopedu že nekaj časa - pa nisem član nobenega kljuba, za kako furco hitro najdem kompanijo ki odgovarja mojem načinu vožnje. Se pa nebi branil kluba ki je '' pisane '' sestave ( vsaka izkušnja šteje ), sploh pa če ni obvezna udeležba pri vseh dejavnostih ( kot je napisal Trebor ).

Me pa zanima če se kje v Ljubljani ob kakem določenem dnevu zbirajo motoristi ( pa ne sam ljubljanske šminke z zglancanimi motorji in drago opremo ter 1000km prevoženih na leto )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko jih pride ob sredah k Vaškim v Domžale. V Ljubljani je bolj kot ne vse zamrlo po tistem, ko je zorangutan pregnal motoriste s tromostovja.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

...otvoritvena vožnja 2013 je -bo....bila :eek: ............

Yeahh, samo da sneg skopni moja strupenjača je že čist živčna, :OK:  :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!