Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ljubljana


Priporočene objave

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTtttooooooooooooooooooooooooooooo mmmmmmmmmmmmmmmmmmIIIIIIIIIIIIIiiiiideeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllliiiiiiiiiiiiiii :yea1:

SSSSSSSSSSSSSSSSLLLLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOVVVVVVVVVEEEEEEEEEEENNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote name='Miha27' date='18. November 2009 - 08:35 PM' timestamp='1258569339' @maus petek/sobota via Izola? :)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ste žaboni in žabce, pa paglavci , nikjer žive duše cool.gif

danes smo mal počivali, drugač smo pa včeraj krake zračili, do rid pa nazaj z vmesnimi postanki, je blo tolk luštnworship.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja včer je blo prav lušno , dons sm pa poležaval in jedel cel dan cool.gif

pa 100 sm naredu ( stran ) trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

ja 100tka padla, sm bil mal prekratkglare.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo! Jaz samo 125 km v soboto, ko sem po službi šel v Postojno na kavo :yea1:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dve noči do tretjega SHADOWS PARTYa v HOTedršici.....za zabavo bos taskrbela dva odlična benda,ena teta bo imela en spešl šov s tremi izhodi,......za vas pa bomo pripeljali exkluzivno tudi presenečenje.....za pit bo za jest pa tud............tko da še enkrat vabljeni ta PETEK...v vroče HOTeje

post-265-12591496125_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dve noči do tretjega SHADOWS PARTYa v HOTedršici.....za zabavo bos taskrbela dva odlična benda,ena teta bo imela en spešl šov s tremi izhodi,......za vas pa bomo pripeljali exkluzivno tudi presenečenje.....za pit bo za jest pa tud............tko da še enkrat vabljeni ta PETEK...v vroče HOTeje

A mate dost parkinga??? Če bo šlo tko naprej, bo treba kar z busom pridt trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dve noči do tretjega SHADOWS PARTYa .....ena teta bo imela en spešl šov ...v vroče HOTeje

glede aktivnosti ki se bodo opravljale zunaj (glej plakat), sprašujem če mi ga spešl teta lahko noter tudi potegne al je treba iti ven ? pa še podvprašanje, a sedaj se zmeraj zunaj - ven svršava ! :hmm:

pravila pravila da bi me zvila ! priznam, malce sem zmeden !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!