Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ljubljana


Priporočene objave

matr je pasal se spet na moped vsest pa čeprav sam po mestu trance_32_shutup.gif

jest pa danes popoldan po žabarski kotlini mogoče pa še kam drugam če bo lepo, leto se počasi iztekatrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bom šel na moped, ampak samo do službe :headbang:. Aja, pa zvečer v Domžale :yea1:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bom šel na moped, ampak samo do službe :headbang:. Aja, pa zvečer v Domžale :yea1:.

LP Robert

se vidiva, čeprav je moja najdražja parkirana že več kot 2 meseca..... :winkiss: :naughty:

pač z avtom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vidiva, čeprav je moja najdražja parkirana že več kot 2 meseca..... :winkiss: :naughty:

pač z avtom....

Ti bom dal pa mojo kavico, hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa danes popoldan po žabarski kotlini mogoče pa še kam drugam če bo lepo, leto se počasi iztekatrance_43_wavetowel2.gif

sm že zvisu, sodelavec zbolel bo treba potegnt še popoldansko, nimam sreče, jutri če bo vremewhistle.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom dal pa mojo kavico, hehe.

men men men... men jo dj... če jo nisi spiu, a si vsaj črtico naredu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men men men... men jo dj... če jo nisi spiu, a si vsaj črtico naredu :unsure:

Ti samo Primožu povej, da je nisem spil sinoči, hehe. Mi je rekel, da sem prf....en, ker sem ob pol enajstih zvečer v Domžale prišel z motorjem.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes čez marost do podpeči pa nazaj domov, mal mrzlo, se mi zdi da je bila zadnja vožnja za letosworship.giftrance_43_wavetowel2.gif

si se slučajno že učeri kei vozu ??... ker sm vidu en motor na črni vas pa ne vem točno kater je biu k sm bl bežno vidu ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes čez marost do podpeči pa nazaj domov, mal mrzlo, se mi zdi da je bila zadnja vožnja za letos:worship: :yea1:

A sam mal mrzlo je blo :P Za letos je konc ja...drug let pa novim zmagam naproti :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si se slučajno že učeri kei vozu ??... ker sm vidu en motor na črni vas pa ne vem točno kater je biu k sm bl bežno vidu ? smile.gif

ja nazaj grede sem šel čez črno vas, blo je kr fajn mrzlo sam sem bil kr dobr oblečen na obvoznici izhod za koseze praktično pred domom me je en v terencu skoraj snel iz ceste, iz prehitevalnega pasu na moj vozni pas je na silo rinu na izhod koseze v zadjem trenutku je opazil da je naredu neumnost zavil nazaj na prehitevalni in mi sprostil pot, sem se že videl v grabnu še celo popoldne sem bil doma ves presran ko sem premišljeval kaj vse bi lahko bilo, sem imel veliko srečo, skoraj neslavno bi končal zaključno vožnjo v tem letu. En lep pozravček vsem skupajtrance_43_wavetowel2.gif srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, žabčki!

winkiss.gif

Aha, pri nas je tudi belo, belo, beloooooooooo ... jupi!

Pa še nekaj ... POZOR!

Do novega leta imate možnost, da se po najnižji možni ceni prijavite na

Dey-Zi Days na Pannonia Ringu v maju 2010!

Dey-Zi Days Pannonia 2010

POHITITE, nikar ne čakajte, zgrabite prenovoletno šanso, potem bo cena sicer še vedno prijazna, a ne tako, kot je zdaj! Če te možnosti ne boste izkoristili, bo v začetku januarja sonce vzhajalo vsak dan skoraj ob istem času, a zahajalo vedno kasneje!

biggrin.gif

Vsak, ki se prijavi pred novim letom, bo dobil posebno nagrado in sicer en davka prost pir pri Aliju v Mariboru, v srcu Totekbezirka, katerikoli totek torek v letu 2010!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bem'ti sneg :headbang:

Dan...Mutika za na Dey-Zi Days pa še ni prevoza, tko da de se še ne bomo prijavljal. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za danes mi je uspelo naročiti sonce. Ali ima kdo veze da bi naročil še kakih 10-12 stopinj več :cry:

js sm zdele navil na + 23 ... mogoče se razširi po celi Ljubljani :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!