Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ljubljana


Priporočene objave

"...Raje se družim z ljudmi, ki jih poznam že dolga leta, ki se znajo zabavat tudi brez ledraste Helene Blagne na odru, ki uživajo v majhnih dogajanjih, kot so peka jagenčka in "pasje radosti" na ognju, primerjalni testi žganjic, pripovedovanje smešnih zgodb iz pravih ust, pa četudi sem jih že stosedemnajstkrat slišal...

Uhhhh brbotanje na ČEBULI narejenega golaža v kotlu me naravnost vzburja! ..."

Tole sem prevzel od mojega kolega SF-ja, ko je branil cast II.Slončkove ringaraje pred napadi. Mislim, da teh par stavkov popolnoma opise razloge, zakaj bi se clovek sredi zime z motorjem odpravil v Kamniško bistrico 12., 13. in 14. februarja.

http://www.motosvet.com/druga-slonckova-ringaraja.html

Ce se najdes med temi vrsticami tudi ti, potem si iz pravega testa. Ne cakaj pomladi, pridi raje k nam na pravo zimsko MOTO festo!!

Lep pozdrav v upanju, da se vidimo gor!

Jaka

p.s.: Ceprav ne bomo nikogar posiljali domov, ce pridete z avti, moram se enkrat poudarit, da je to vseeno zimski MOTO zbor. Saj se da, verjemite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovo belo govno opet pada :naughty: :evilgrin:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste delal ta teden v LJ??? Pridem iz smučanja pa še več snega kot na smučišču. Sm mislu da ga boste ta teden skidal :angry: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!