Jump to content

Motosvet sekcija Ljubljana

Recommended Posts

Evo pajcovno ometu iz LV -jev pelu po obvoznic lepo po predpisih do Trojan !Me je prehhitu en model po desni strani brez tablce na polno mem stojece kolone pri BTC! Faca ni kej :headbang:

...če te ni prehitu po zadnjem kolesu je še v mejah normale za naš konc......jih je takih kr neki v LJ..... :rolleyes:

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• maus

228

• Orange

155

• mig72

151

• Mutika

129

Top Posters In This Topic

Popular Posts

wow, ful pomembn zapis ... Dodana vrednost te teme = 0 ....

Da se spet oglasim. Sem v eni kategoriji, ki jo navaja @naten, in to je kraj bivanja :grim , v ostalih odpadem: leta in super sport motor . Poleg tega sem v motoklubu, v katerem smo zbrani člani vseh

...ne me motit...... uživam...in prebavljam muhe, ki sem jih požru med vožnjo. ...lahko mi pa prineseš mrzu pir....Yoghurtu pa kremo za sončenje, k je bolj blede barve, da jo sonce ne ožge, da se

Posted Images

...če te ni prehitu po zadnjem kolesu je še v mejah normale za naš konc......jih je takih kr neki v LJ..... :rolleyes:

Ne je bil pa dobr opremljen -superge ,beli stunfi,jeans itd :naughty:

Živjo, tud jaz spadam pod ljubljano. Prebral sm da smo v evropi!!! Slovenci - Ljubljančani (center) najbolj nekulturni vozniki :headbang: ... Zakaj to, nevem, vem pa da ob 14h do 16h v centru vsi stojijo... razn seveda motorji :OK:

potem so tukaj še vse "legende" po slovenski cesti brez čelade pa po zadni... :nono:

Namesto fuzbal štadijona DIRKALIŠČE!!!!

Živjo, tud jaz spadam pod ljubljano. Prebral sm da smo v evropi!!! Slovenci - Ljubljančani (center) najbolj nekulturni vozniki :headbang: ... Zakaj to, nevem, vem pa da ob 14h do 16h v centru vsi stojijo... razn seveda motorji :OK:

potem so tukaj še vse "legende" po slovenski cesti brez čelade pa po zadni... :nono:

Soribatajdontandrstendasinglvordsploh.... :?

Dober dan, prestolničarji!

:naughty:

Čestitke, ravnokar si postala prva kandidatka za "na ipon fuknit". :angry:

:unsure: :angry: :evilgrin:

Čuj ti, pubec, se ma miadva raje ob piru zmenla, ne pa tu, pol pa vsi toti mislijo, kak smo Štajerci rahlo premaknjeni!

:whistle: :winkiss:

:eek:

Kdo bi vedel, kaj je boljše ... !

Huh, očitno ste "hudi", vi tam na vašem koncu ...! :huh:

What's up, Lublana!!! :kva2:

Zjutraj na obvozniki videvam, da vas vse več odhaja v službo s motorjem, tudi v zdajšnjih hladnejših jutrih. Lani kaj takega nisem videval tako pogosto. Jeba, res je vsak dan večja gužva in motor je edina razumljiva izbira.

lp od part-time lublančana

ImenitnaPriložnost
What's up, Lublana!!! :kva2:

Zjutraj na obvozniki videvam, da vas vse več odhaja v službo s motorjem, tudi v zdajšnjih hladnejših jutrih. Lani kaj takega nisem videval tako pogosto. Jeba, res je vsak dan večja gužva in motor je edina razumljiva izbira.

lp od part-time lublančana

jap, zato pa bo Lumpi drugo leto začel širiti vse vpadnice na 6-pasovnice ... prva bo Dunajska ... i tako redom dalje ...

Ljubljana bo kar razfukana naslednja leta ...

Dober dan, prestolničarji!

:naughty:

:unsure: :angry: :evilgrin:

Čuj ti, pubec, se ma miadva raje ob piru zmenla, ne pa tu, pol pa vsi toti mislijo, kak smo Štajerci rahlo premaknjeni!

:whistle: :winkiss:

:eek:

Kdo bi vedel, kaj je boljše ... !

Huh, očitno ste "hudi", vi tam na vašem koncu ...! :huh:

Hudi, kje neki prov prjazni smo mors probat :naughty: