Skoči na vsebino

Oprema od A do Ž in kje kupiti


Guinness5

Priporočene objave

Pozdravljeni sem nov na tem forumu in pričakujem izpitno vožnjo ta teden. Ker sem vraževeren sem čakal z nakupom opreme do časa ko bom imel izpit :winkiss: . Torej sedaj moram nabaviti opremo (kompletno nimam čisto ničesar) in bi bil vesel vsakega predloga kaj kupiti in kje? (sem iz Lj.) Motorja tudi še nimam (to je že druga tema :rolleyes: ) razmišljam pa o nakupu naked motocikla ali sport motocikla. Vozil bom predvsem turistično saj sem umirjen voznik tako da kakšnih aerodinamičnih dodatkov ne rabim :evilgrin: Za vsako pomoč bom zelo hvaležen ker kot rečeno sem prišel na motor iz ničle in nimam pojma kako in kaj. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: Malo pobrskaj po forumu, saj vse o tej temi že piše.....

... od raznih trgovin, izkušenj, ..... tudi iskalnik zelo pomaga :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

Ne hiti z nakupom, da ne boš kupoval dvakrat! Za začetek ti predlagam da uporabiš iskalnik oziroma preletiš sosednje teme, Čelade od A do Ž, Kombinezon, Škornji, Rokavice,... kjer je zbranih ogromno informacij. Toliko informacij zbranih na enem mestu boš težko kje našel.

Pa še en nasvet, ne glej preveč na ceno! Če dvakrat kupiš je ponavadi dražje, kot pa če prvič dobro izbereš in plačaš malo več.

Do sedaj si vozil pa brez opreme? Jaz bi si na tvojem mestu sposodil opremo za izpitno, pa potem lepo počasi nabavil (še kakšen popust bo v tem jesenskem času)

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je rekel XTR Ne šparej pri opremi. Ti zna obvarovat pred marsikatero poškodbo-to ti govorim iz lastnih izkušenj :rolleyes: . Zaščitno opremo se ti splača kupit dobro, če pa že moraš, rajši šparej na kakšnih manj pomembnih stvareh (tank torbe, podobleka,...). Te stvari dobiš dokaj poceni tudi v LOUISU-v Gradcu oz. Beljaku. Drugače imaš pa v LJ predvsem Habata ter TC motoshop. V TC-ju kupcem okoli novega leta pošljejo čestitko, ki velja tudi kot kupon za 25% popust. Drugače se ti pa v tem času splača pogledat za kakšnimi znižanji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam bolj kot ne najdražjo opremo in to bolj kot ne iz samo enega vzroka!Na razprodajah oz.tapravih popustih dobiš npr. čelado ki stane 600eu za 400eu,rokavice,ki so 180eu za 100eu,kombinezon,ki je stane 1000eu za 500 ali 600eu tko,da potem na koncu daš malenkost več in maš kvalitetno stvar v katero se dobro počutiš in jo tudi imaš neki časa.Da o varnosti niti ne govorimo!Še posebej čelada saj nižji cenovni razred ropota med vožnjo,piha not itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam podobno situacijo, ki jo je navedel kolega zgoraj. Kupiti moram vse razen podkape.

Jutri grem v Nemčijo, pa sem maro brskal po louis.de. Imajo nekaj akcij, vmes mi je všeč ena Vanucci jakna (tudi hlače izgledaj OK).

Kaj je to za ena firma. Ne bi rad kupoval najdražje, najslabše pa še manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le kdaj.......

konec sezone, kot več ali manj powsod :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A firme Vanucci nihče ne pozna?

Jz ti rečem.Sem prvo poizkusil clover potem pa vanucci :rolleyes:

Nič ni kot mora!Bolje dati 100eu več pa maš!ovner al tak nekak se reče v grazu ma dobre po 500-600eu,je bolje dat 100več.Pa še en v murski ma dobre po 600eu.Obleka mora bit dobra ker je osnova,da se dobro počutiš med vožnjo ne pa,da te vse neki tišči ali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz ti rečem.Sem prvo poizkusil clover potem pa vanucci :rolleyes:

Nič ni kot mora!Bolje dati 100eu več pa maš!ovner al tak nekak se reče v grazu ma dobre po 500-600eu,je bolje dat 100več.Pa še en v murski ma dobre po 600eu.Obleka mora bit dobra ker je osnova,da se dobro počutiš med vožnjo ne pa,da te vse neki tišči ali....

Ne govori neumnosti.

Mislim, da nisem edini tu gori, ki se mu zdi Vanuccijev kombinezon neprecenljiv.. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to jaz tudi vem.

hotel sem slišati ali pozimi ali jeseni.

Jeseni, kar pa ostane pa še pozimi, samo glej da ti ne razprodajo vsega in se boš pod nosom obrisal za popust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni sem nov na tem forumu in pričakujem izpitno vožnjo ta teden. Ker sem vraževeren sem čakal z nakupom opreme do časa ko bom imel izpit :winkiss: . Torej sedaj moram nabaviti opremo (kompletno nimam čisto ničesar) in bi bil vesel vsakega predloga kaj kupiti in kje? (sem iz Lj.) Motorja tudi še nimam (to je že druga tema :rolleyes: ) razmišljam pa o nakupu naked motocikla ali sport motocikla. Vozil bom predvsem turistično saj sem umirjen voznik tako da kakšnih aerodinamičnih dodatkov ne rabim :evilgrin: Za vsako pomoč bom zelo hvaležen ker kot rečeno sem prišel na motor iz ničle in nimam pojma kako in kaj. :whistle:

Počakaj do februarja,ko se gre na Imot,Mk Nm bo sigurno organizirano šel in greš lahko zraven,pa si kupiš novo opremo(2009) in dobiš najmanj 20% popusta,če pa pri enem prodajajcu več kupiš seda še za kak boljši popust zglihat.Do takrat pa malo prebrskaj po katalogih in se odloči kaj in katero firmo boš kupil.Neposlušaj nas kajti mi vsi SAMO svoje hvalimo-kot berači- vsak svojo mavho!!!! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja tudi že cel kup tem o,

popustih

trgovcih

opremi

.

.

.

uporabi iskalnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Dobra oprema za motorista zna biti včasih dražja od samega motorja, pa me zanima kje vi najugodneje dobite opremo?

V ljubljani sem pregledal ponudbo TCja in KMCja, zanima me tudi kako je z internetno prodajo (a se da recimo kobinezon v 15 dneh vrniti, če ti ne ustreza?).

In ali kdo kupuje pri sosedih Italijanih (je kaj ceneje)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izredno ugodni , pa tudi zelo ustrežljivi so v SMB Palma v Kočevju .

Njihov naslov je :

http://www.moto-palma.si/

če pa nimaš tako grozne sile pridi v Celje na sejem MOTOBOOM , kjer bodo razstavljali v hali "D" zraven stojnice MASS - športni izpuhi .

l.p. Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tc-ju kupil škornje (vse ok) , v KMC-ju kupil čelado (ne pridem več), trg naročil verigo (če se ne mudi ok), Vomberger kupil 2čelado in jakno (priporočam)..

To so moje izkušnje..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rokavice - TC motoshop

Hlače /Levis - BTC

Jakna leather - Šuss BTC

Ruzak - Master of Metal

Nogavice - Nimam pojma kje sem kupil

Čelada - TC motoshop

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rokavice - TC motoshop

Hlače /Levis - BTC ??????

Jakna leather - Šuss BTC

Ruzak - Master of Metal

Nogavice - Nimam pojma kje sem kupil

Čelada - TC motoshop

zakontrance_27_notworthy.gif

v levisicah na moped!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem večino nabavil v Dainese Outlet Kozina. Zimsko jakno, hlače in čevlje. Prišparal točno 50% od začetne cene. Zadovoljen.

Čelado pa pri Lojzu, ravno tako po polovični ceni (prej sem jo pa probal v Trstu, kjer lahko z malo sreče najdeš ravno tako precej ceneje).

Trenutno pa gledam eno lahko poletno jakno pri Labi.

Sicer pa je o tej tematiki že govora drugje, poišči tudi malo po forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!