Skoči na vsebino

Oprema od A do Ž in kje kupiti


Guinness5

Priporočene objave

Naj mi prosim en pove, kje bi lahko nabavil trpežno ponjavo za jurja motocikel & Top-Case.

Ne tisto tanko srebrno frfotalo, ki jo prva vročina in veter strga kakor cunjo! Sicer jo bom napravil sam s cerade za pokrivanje lesa

 

Hvala za morebitni info! :worship:

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dedek mraz mi bo prinesel želvo. Sva v kontaktu, ker niti jaz, niti on nimava pojma, na kaj biti pozoren. Razred zaščite, gibljivost v obe smeri  da ali ne...cenovni razred...itd???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi odločam za novo želvo. Ena najboljših je Forcefield Sub 4 Pro. V BScentru (se mi zdi,lahko da je kmc..) imajo te zadeve. Lastnosti zaščite se merijo kot sila,ki se prenese na telo pri udarcu z xxkN (pozabu koliko). Ta zaščita hrbtenice je na tem standardnem testu dosegla rezultat pod 4kN, kar je vrhunski rezultat. Tukaj na forumu sem spraševal še glede udobja in je eden napisal, da je okey, da se res lepo prilagodi telesu in da je dokaj zračna (ta zadnja stvar je velik problem moje trenutne želve). Cena te Sub 4 je 159 EUR..ampak,saj veš kako je...kdaj si nazadnje kaj kupil, brez da bi si izpogajal vsaj nekaj popusta? :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi prosim en pove, kje bi lahko nabavil trpežno ponjavo za jurja motocikel & Top-Case.

Ne tisto tanko srebrno frfotalo, ki jo prva vročina in veter strga kakor cunjo! Sicer jo bom napravil sam s cerade za pokrivanje lesa

 

Hvala za morebitni info! :worship:

 

 

 

evo ti par idej.

če si bil priden letos lahko božičku pišeš...

 

http://www.motorcycle-superstore.com/1457/i/dowco-guardian-weatherall-plus-ez-zip-cover

http://www.cycleshelter.com/

http://www.carcoon.com.au/products/bike-bubble-outdoor/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ELO!

Najlepša hvala za ideje!

Ja, sem že Miklavžu pisal... Bilo plodno!

Pa lepe praznike in obilo srečnih kilometrov v naslednjem letu!!! :worship:

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima, kje v sloveniji se da kupiti dainese opremo. gre predvsem za rossi izvedbo.

vem za avto triglav in dainese outlet kozina. še kaj?

Poizkusi v Murski Soboti  moto oprema.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Mogoče kdo ve kje bi lahko dobil usnjen motoristični brezrokavnik po ugodni ceni? V BS centru sem našel enega, ki mi je všeč za 53€ in me zanima, če bi lahko kje dobil še za kakšen euro ceneje. Spomnim se, da so imeli na Moto Boomu letos v Celju veliko takšne in podobne opreme po zelo ugodni ceni, ampak takšne priložnosti zdaj verjetno še nekaj časa ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kje bi lahko dobil usnjen motoristični brezrokavnik po ugodni ceni? V BS centru sem našel enega, ki mi je všeč za 53€ in me zanima, če bi lahko kje dobil še za kakšen euro ceneje. Spomnim se, da so imeli na Moto Boomu letos v Celju veliko takšne in podobne opreme po zelo ugodni ceni, ampak takšne priložnosti zdaj verjetno še nekaj časa ne bo.

Jože Farič, Celje, pa povprašaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Oz. ima kdo kak predlog za kvalitetne, vodotesne in predvsem udobne tudi za hojo, skornje? Gledal sem se Sidi Adventure, ampak to izgleda tako vesoljsko, da dvomim da je udobno v njih hodit okoli.. Rev'it Rival ima kdo? Kak tretji predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej si tudi malo znamko Stylmartin. Jaz imam njihov Touring škorenj DELTA - R in morem reči, da so zelo vredu škornji. Glede vodotesnosti pa tako. Čeprav piše, da so WP so mi prvo sezono prepuščali, sicer po res dolgi vožnji v dežju. Nato sem jih vsako leto fajn impregniral z mastjo za čevlje in od takrat nobenih problemov več.

 

Glede na to kar iščeš, ti jih priporočam.

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oz. ima kdo kak predlog za kvalitetne, vodotesne in predvsem udobne tudi za hojo, skornje? Gledal sem se Sidi Adventure, ampak to izgleda tako vesoljsko, da dvomim da je udobno v njih hodit okoli.. Rev'it Rival ima kdo? Kak tretji predlog?

Odvisno kje se boš vozil. Če ti motor pristane na nogi so tudi Sidi Adventure premalo. Če imajo saj malo zaščite so "okorni" , za hodit nobeni moto škornji niso ravno udobni. Kupi si škornje, ki ti bodo udobni in imajo dostojno zaščito, za hodit pa si omisli superge ali pa natikače (ni druge) . Glede vodotesnosti, nobeni škornji niso prav dolgo vodotesni.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sidi Adventure so po besedah mojega kolega zelo udobni za nosit in hodit ... sicer pa je pojem udobno odvisen od posameznika, meni naprimer ni problem celi dan preživeti v FOX Comp 5 ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jože Farič, Celje, pa povprašaj

 

Danes sem bil pri gospodu Fariču v Celju in ga lahko samo pohvalim in priporočim naprej. Res v redu možakar, naredil brezrokavnik po meri takšnega kot sem želel in računal zelo ugodno ceno. Za simbolično ceno sem zraven dobil še usnjeno zapestnico :) Tako, da vsekakor priporočam vsem, ki kupujete usnjen brezrokavnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Prodam cel kup opreme...

Enodelen kombinezon prexport 52

Skornji tcx 43

Shoei xr 1000 celada M

Shubert C3 M

Dve zelvi

Poletna jakna revit

Cene po dogovoru..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam radar detektor TPX 2.0 nov, tak kot ga ima Kmet2 na KTM 220 eur. in celado HJC r pha 10 letnik 12 ,vozena 5 mes. bela perla za 50 sur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!