Skoči na vsebino

Oprema od A do Ž in kje kupiti


Guinness5

Priporočene objave

Kaj je zaj to? :ninja:  Včeraj sem se spravil gledat to temo pa je blo prek 200 strani zdaj pa samo 5??? A ste moderatorji kaj brisali? No saj sem več ko pol pogledal tak da ni panike hude, itak eni sprašujejo iste zadeve. Saj prav da se malo puca, ker ne more človek vsega tega pregledati :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zima se pripravlja, motor pospravljamo, zato pa nabavljamo opremo za drugo leto. Rabim kombinezon in rokavice, če bo kaj ugodno vzamem še čelado. Kam se spravit? Počakat januar in it v Verono? Bodo kje dobre akcije pri nas? Ponavadi vzamem rabljene zadeve (parkrat nošene, da še diši po novem in pridem najceneje čez), ostanem na tem ali bodo kje dobra znižanja?

Kriza je še zmerm tukaj, oprema pa draga, treba šparat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem letos spomladi kr nekej reči kupu, k so mele naše moto štacune otvoritev sezone, tc, bs .... 30% znižanje na vse artikle iz zaloge. Traja ponavadi dan ali dva v začetku aprila. Ali pa redno čekiranj omenjene štacune al še kakšno, kjer majo dnevne ali dvodnevne akcije določenih artiklov, pa mrbit najdeš kj fajnga in ugodno zase :).

Kaj pa je januarja v Veroni, kak moto sejem ali razprodaje po štacunah?

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zima se pripravlja, motor pospravljamo, zato pa nabavljamo opremo za drugo leto. Rabim kombinezon in rokavice, če bo kaj ugodno vzamem še čelado. Kam se spravit? Počakat januar in it v Verono? Bodo kje dobre akcije pri nas? Ponavadi vzamem rabljene zadeve (parkrat nošene, da še diši po novem in pridem najceneje čez), ostanem na tem ali bodo kje dobra znižanja?

Kriza je še zmerm tukaj, oprema pa draga, treba šparat :)

Moto Oprema Murska sobota..se ti najbolj splača! ;):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo js danes pokoristu dva helovin kupončka v promotorju :P ..... ma se bomo grel pa ketno pipsal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nove stvari v Moto opremi Murska sobota..obiščite in kupite ...nebo vam žal garantirano!!..Najboljše stvari,najbolj poštene cene in seveda najbolj pošten PRODAJALEC!! ..Kupi enkrat Kupi Najboljše!!

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/shop/index.php?main_page

https://www.facebook.com/pages/Moto-oprema/226953676825?fref=ts
107142521015275395987182.jpg

Sedaj tudi nova stvar..ALPINESTARS S-1 SUPERMOTO, smo eden redkih trgovcev, ki ga sploh lahko dobi in ima na zalogi.
Akcijska cena - namesto 949 EUR, zdaj samo 649 EUR.

104294201015275382452682.jpg

In tudi nove Vrste Čelad HJC,Agv,Arair..shoie itd,..nove rokavice,novi škornji...itd...Check it!!..Kupi enkrat kupi Najboljše!!! :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nove stvari v Moto opremi Murska sobota..obiščite in kupite ...nebo vam žal garantirano!!..Najboljše stvari,najbolj poštene cene in seveda najbolj pošten PRODAJALEC!! ..Kupi enkrat Kupi Najboljše!!

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/shop/index.php?main_page

https://www.facebook.com/pages/Moto-oprema/226953676825?fref=ts

107142521015275395987182.jpg

Sedaj tudi nova stvar..ALPINESTARS S-1 SUPERMOTO, smo eden redkih trgovcev, ki ga sploh lahko dobi in ima na zalogi.

Akcijska cena - namesto 949 EUR, zdaj samo 649 EUR.

104294201015275382452682.jpg

In tudi nove Vrste Čelad HJC,Agv,.shoei..arai..td,..nove rokavice,novi škornji...itd...Check it!!..Kupi enkrat kupi Najboljše!!! :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

v četrtek sem šel v Tolmin v trgovino MotoPort iskat zame in za punco tekstilne obleke SM RACEWEAR, včeraj sem testiral 100km na motorju in lahko povem da se zelo dobro obnesejo, kar je še boljše je pa cena.

 

JAKNA

 

88,79€

 

glasgow.jpg

 

 

Jakna ima ob straneh dva velika žepa ki se zaprejo z zadrgo in čez z ježkom(strapom)

na rokavih maš pasek za si stisnit da se bolj oprime roke, na boku imaš pasek za oprijet na telo, potem na rokavu še en gumb z katerim zadevo narediš bolj oprijeto.

na koncu rokava ima zadrgo da se zadeva razpre za lažje natikanje rokavic potem zadrgo zapreš in z ježkom zatisneš in glede na to da si dam rokavice spodaj nič ne piha notri.

Glavna zadrga ima pravtako za potem pokrit z ježkom ter gumbi, zaščite ima na ramenih, komolcih in hrbet so pa bolj mehke.Za poletje se notranjo oblogo lahko vzame ven in odpre zračnike.

Jakna ima tudi na hrbtni strani tak velik žep.

 

 

HLAČE

 

86,32€

 

unnamed6.jpg

 

Hlače pravtako imajo kolenske ter bočne ščitnike, dva žepa zaprta z gumbom, zzračnike za poleti, snemljiva notranjost, naramnice kar je meni zelo všeč.

Na koncu imajo isto zadrgo in ježka da gre lahko škorenj spodaj in zadevo lepo zapreš in stisneš tako da ne piha.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nekaj časa nazaj sem razmišljal o tool box tubi al kako se že temu reče, kar bi imel zgolj za mini orodje. Sedaj pa imam še tyre repear kit, pa s emi zdi, da bi bila kaka tubica morda malo mala oz. drugače povedano, se mi zdi, da tiste tubi niti nebi mel kam tko primerno zmontirat, da bi nekak zgledalo :). Razmišljam o nekem mini kovčku, katerega bi zmontiral na nosilec zadnjega kovčka, na čim lažji način, in da ne potrebuješ za montažo ali demontažo 15 minut. Torej da bi bila montaža čim lažja, ker bi zadevo imel sabo zgolj takrat, kadar nebi imel zadaj velikega kovčka, ker takrat bi itak lahko imel orodje in kit v velikem kovčku. Malo sem že gledam naokoli, ampak inč pametnega vidu. Seveda bi pa bila zadeva na ključ. Morda kdo od vas kaj podobnega uporablja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nazaj sem razmišljal o tool box tubi al kako se že temu reče, kar bi imel zgolj za mini orodje. Sedaj pa imam še tyre repear kit, pa s emi zdi, da bi bila kaka tubica morda malo mala oz. drugače povedano, se mi zdi, da tiste tubi niti nebi mel kam tko primerno zmontirat, da bi nekak zgledalo :). Razmišljam o nekem mini kovčku, katerega bi zmontiral na nosilec zadnjega kovčka, na čim lažji način, in da ne potrebuješ za montažo ali demontažo 15 minut. Torej da bi bila montaža čim lažja, ker bi zadevo imel sabo zgolj takrat, kadar nebi imel zadaj velikega kovčka, ker takrat bi itak lahko imel orodje in kit v velikem kovčku. Malo sem že gledam naokoli, ampak inč pametnega vidu. Seveda bi pa bila zadeva na ključ. Morda kdo od vas kaj podobnega uporablja?

glede na tvoj motocikel sploh ne rabiš vozit orodja s sabo.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nazaj sem razmišljal o tool box tubi al kako se že temu reče, kar bi imel zgolj za mini orodje. Sedaj pa imam še tyre repear kit, pa s emi zdi, da bi bila kaka tubica morda malo mala oz. drugače povedano, se mi zdi, da tiste tubi niti nebi mel kam tko primerno zmontirat, da bi nekak zgledalo :). Razmišljam o nekem mini kovčku, katerega bi zmontiral na nosilec zadnjega kovčka, na čim lažji način, in da ne potrebuješ za montažo ali demontažo 15 minut. Torej da bi bila montaža čim lažja, ker bi zadevo imel sabo zgolj takrat, kadar nebi imel zadaj velikega kovčka, ker takrat bi itak lahko imel orodje in kit v velikem kovčku. Malo sem že gledam naokoli, ampak inč pametnega vidu. Seveda bi pa bila zadeva na ključ. Morda kdo od vas kaj podobnega uporablja?

 

Danilo si mogoče razmišljal kaj v smeri kakega tail-baga. Jst za razne drobnarije uporabljam tail/tank bag volumna 4 lit od Oxforda. Ravno prav velik, da imam noter razne drobnarije za dnevne furce. Mi pa ravno lepo sede na nosilec od GIVI-ja - točno med one haklčke, kamor se upne kovček. Sedaj, da ga zakleneš, lahko uporabiš kake one mini obešanke. Meni se ta torba zelo obnese.

 

Mogoče res ne bo rabil zase, ker ma Yamaho, bo pa mogoče koristilo komu drugemu, ki bo ostal kraj ceste. ;)

 

post-25300-0-17141300-1427826383_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud te zadeve sem že gledu, samo jaz bi res raje imel trdo zadevo in na kljulč, ker bi bila vedno gor kamorkoli bi šel, in da je ni potrebno bv dol dajat. Za drobnarije je itak tank torbica, ko je pa več robe, pa tako zadnji kovček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud te zadeve sem že gledu, samo jaz bi res raje imel trdo zadevo in na kljulč, ker bi bila vedno gor kamorkoli bi šel, in da je ni potrebno bv dol dajat. Za drobnarije je itak tank torbica, ko je pa več robe, pa tako zadnji kovček.

samo kaj bi pa ti s sabo vozu? pr nas mamo ene multifunkcijske klešče (k so ble na petrol nalepke), orodje k pride original zravn (izvijač, par imbusov pa ključ za svečke), par vezic pa mini voltmeter, s tem da mamo pokvarljive evropejce :P itak razn kakih malenkosti kej dosti ne moreš narest. skor je set za flikanje gum bolj pomemben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si kdo mogoče lasti takšno torbo ali kaj podobnega za na zadnji zic? Cena je zelo ugodna, ker kar gledam torbe za jadranje npr. ki so podobone so vsaj 2x drazje....

 

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam to: https://www.louis.de/artikel/ortlieb-tasche-rack-pack-49l-louis-special-edition/10065314?list=58466011

 

Izredno močna, ob pravilnem zapiranju tudi več ali manj nepremočljiva. Uporabljava jo na daljših poteh v primeru, da predvidevava kampiranje. V njej je vse: od šotora, spalnih vreč, zložljivih stolov pa še za dežni kombinezon se najde prostor.

 

 

vreca.jpg

 

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam to: https://www.louis.de/artikel/ortlieb-tasche-rack-pack-49l-louis-special-edition/10065314?list=58466011

 

Izredno močna, ob pravilnem zapiranju tudi več ali manj nepremočljiva. Uporabljava jo na daljših poteh v primeru, da predvidevava kampiranje. V njej je vse: od šotora, spalnih vreč, zložljivih stolov pa še za dežni kombinezon se najde prostor.

A tale ima odpiranje tudi v ležečem položaju ali samo če jo daš pokonci tako kot vreča?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!